Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Baracskai Börtön fórum

Baracskai Börtön (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2014. márc. 9. 10:08
Siófok környékéről valakiii???fontoss lenne pár segítség a telefonnal kapcsolatba aki talalkozna is velem es megmutattna h kell használni....??!nagyon fontoss lenne...ha kell szivessen elmegyek énis...:-)
4184. hajnal3
2014. márc. 9. 07:32
Nagyon jó,Én is használom. Szép napot mindenkinek.Viszont ,csak wifivel megy.
4183. hajnal3
2014. márc. 9. 07:29
Sziasztok. A telefonnal kapcsolatosan ezt az oldalt ajánlom: ehone.hu
2014. márc. 8. 22:24
Rogadjon meg a sok drogos sajnálom, hogy a nagyobbik fiad nem mehetet be sajna nagyon szigorúak :( gondolom megviselte Kitartás mindekiek!
4181. Erika bence (válaszként erre: 4176. - Eperke1991)
2014. márc. 8. 22:22
matávos telefont bekel kötetni ha van akkor szolgáltatoval beszélni hogy neked mobilra iránnyitsák át ha azt szeretnéd ha esetleg dolgozol és nem vagy otthon
4180. zorsi75
2014. márc. 8. 06:35

sziasztok hát megint gazdagodtam egy tudással a nagyobbik fiamat bevittem volna Baracskára de csak volna mert a diákunk nem volt ott így nem engedte be az őr az egyik beengedte volna de a másik nem...

szóval ha valaki visszi a gyereket vigyen diákot... a puszi pacsi nincsen még mindig és adig nem is lesz amig találnak bármelyik épületben zárkában kábitószert sajnos megint volt :((((((

4179. Zsuzska0315 (válaszként erre: 4178. - Beus babuka)
2014. márc. 7. 22:03
Tart sajnos :(
2014. márc. 7. 21:10
Én 20-án megyek. Még mindig tart a szigorítás? :(
2014. márc. 7. 18:09
17-én jön valaki beszélőre???
2014. márc. 7. 18:07
Sziasztok!az olcsóbb telefon beszélgetés elintézéseben tud nekem valaki segteni???Siófok környékéről van itt valaki???
4175. +sziszi+ (válaszként erre: 4174. - Zorsi75)
2014. márc. 6. 19:22

én is abban biztam, hogy ebben a hónapban már feloldják, mert a múltkori őr még úgy nyilatkozott, hogy lehet...

megértelek, mert a gyereknek ezt elég nehéz megmagyarázni :((((

4174. zorsi75 (válaszként erre: 4172. - +sziszi+)
2014. márc. 6. 19:13
szia hát szomorú vagyok így a kicsit be se merem vinni én holnap megyek ........
4173. Lilike19 (válaszként erre: 4170. - Erika bence)
2014. márc. 6. 19:03

Szia!

A legvége a leglassúbb, nekünk még 17 nap, de úgy érzem, hogy az előző 14 hónap gyorsabb volt!

Azért már ennek is nagyon tudok örülni!!


A többieknek pedig kitartás!

4172. +sziszi+
2014. márc. 6. 17:42
sziasztok! Ma voltam beszélőn, nincs jó hírem, beszélgettem az őrrel és azt mondta, hogy végleg marad a nincs se puszi, se pá. nem fogják feloldani sajnos... :((((
4171. zorsi75 (válaszként erre: 4167. - Karnapura)
2014. márc. 6. 16:39
Szia a párod lehet tud segítenni a "csontosak" nem kapnak eltávozást????
4170. Erika bence (válaszként erre: 4169. - Zsuzsa.r)
2014. márc. 5. 20:14
én is ezt érzem, hogy nagyon nem mennek a napok nekünk is 1 hónap 17 hó alatt 1 szer volt itthon 5+1 re
4169. zsuzsa.r (válaszként erre: 4168. - Juju)
2014. márc. 5. 19:58
Köszönöm! Valami hasonlóra gondoltam én is. Nem is értem... vannak emberek akik rosszkor vannak rossz helyen, és megbotlanak, de még a büntetés alatt is büntetik őket. Nekünk még egy hónap van. Szerintem ez lesz a leghosszabb, már most nagyon lassan mennek a napok.
4168. juju (válaszként erre: 4163. - Zsuzsa.r)
2014. márc. 5. 05:30
Ha a nevelő nem járul hozzá,akkor nem tudsz tenni semmit.Ha panaszt teszel,akkor lehet,hogy csak ártasz neki ott bent. Az én páromnak is van egy halom dicsérete,igaz,ő karácsonykor itthon volt 2 és fél napot,de azóta nem,és most már a végéig nem is fog haza jönni.(a pontos végét még mindig nem tudjuk,ugyanaz lehet a helyzet,mint nálatok,a börtönbüntetés jövő kedden telik le,de utána még van neki is felfüggesztettje,ami 10 hónap,és 4,5 hónapot volt előzetesben még anno.) szóval ő is még marad,április vége,május közepéig,de azt mondta,esély nincs rá,hogy a nevelő hozzá járuljon,hogy ő szabadságot kapjon.Nála is a munka vezető hozzájárulna,de a nevelőn múlik.Elvileg a szabadság csak adható,de nem jár automatikusan.Kitartást nektek,akkor ezek szerint nektek sincs már olyan sok!
4167. karnapura (válaszként erre: 4163. - Zsuzsa.r)
2014. márc. 4. 16:10
Szerintem nem tudsz mit tenni, hiszen a kedvezmények adhatók, ha akarnak adni...
4166. karnapura
2014. márc. 4. 16:05
Köszönöm mindenkinek a támogatást, lelkesítést, továbbra is fogom látogatni a fórumot és most már van mellettem valaki a sok mindenre tudja a választ :))
4165. Eperke1991 (válaszként erre: 4157. - Liliána06)
2014. márc. 4. 12:49
Igen lehet futárral küldeni...Gyorsabb és biztosabb!:)
2014. márc. 4. 11:08
Úgy hiányzik...:(
4163. zsuzsa.r
2014. márc. 4. 10:34
Lenne egy kérdésem. Szerintetek lehet panasz benyújtani ha nem engedik ki 13 hónap alatt egyszer sem... pedig tele van dicsérettel, versenyt is nyert. Január közepén telt le a börtönbüntetés, most a felfüggesztett 4 hónapot tölti. Igazság szerint szerintem kaphatott volna eltávot. A hol dolgozik aláírták a papírt, de a nevelő nem járul hozzá.
4162. K.Csillus (válaszként erre: 4158. - Karnapura)
2014. márc. 4. 01:00

De jó :) örüljetek és szeressétek egymást!

Nekünk is most telt volna le, kb. egyidőben is kezdték. Sajnos nálunk vannak még ügyek és most előzetes van és a bizonytalanság..

4161. hajnal3
2014. márc. 3. 11:00
Esetleg,nem tudjátok mikor oldják fel a jelenlegi szigorítást?
4160. Lilike19 (válaszként erre: 4158. - Karnapura)
2014. márc. 2. 20:49

Nagyon örülök, drukkoltam és ma reggel gondoltam is rátok. Azért kell egy kis idő, mert azt mondják, kb 1 hónap mire tényleg bele tudnak rázódni az itthon létbe.

Kívánok nagyon sok szépet és jót nektek!!! :)

4159. Erika bence (válaszként erre: 4158. - Karnapura)
2014. márc. 2. 18:23
szia örülök nektek igen azért sok idő 2 év elzárva a külvilágtól kicsit mások de majd beleszoktok a közös napokba nálunk is a 6 napon mikor vissza ment a férjem talán akkor volt lélekben is itthon addig mintha ott lent volna bent olyan volt
4158. karnapura
2014. márc. 2. 17:07

Ma hazajött!

Tényleg így visszatekintve elszállt ez a 2 év.

Persze végig nehéz volt, de most vége.

Most meg olyan, mintha egy kisgyerekre vigyáznék és magyarázom neki, hogy mit hol talál, mi hogy működik...

Még keressük a helyünket egymás mellett.

2014. márc. 1. 22:33
Szia! Egy idő után megtanulsz ezzel együtt élni, hogy van de mégsincs. Még csak most kezdtétek, ezért tudom most azt gondolod ez lehetetlen. De hidd el meglehet szokni, csak idő kell, persze a hiánya minden nap ott lesz.. Lesznek rossz napok, mikor úgy érzed nem bírod tovább, aztán megint jönnek jobb napok. Nekem rengeteg erőt ad a kislányunk, tudom, hogy együtt kell és fogjuk felnevelni, sokszor arra gondolok ez most csak pár év az életünkből, amit külön kell töltenünk, talán azért hogy rájöjjünk mennyire fontos a másik, ez az idő vagy megerősíti a szerelmet, vagy kioltja, nekünk az előbbi :) és miután kilép azon a vaskapun még évtizedeket tölthetünk együtt! Nekem a párom este elment otthonról és azóta nem jött haza, ennek már 2 éve, még az éjjel lecsukták előzetesbe, 1 évig abba volt mire ítélet született, nem tudtuk hogy 8-10 évet kap, vagy csak 1-2őt, a bizonytalanság a legrosszabb, van neki több ügye is ami még mindig nem zárult le, idén szeptemberbe szabadulna, viszont pár napja volt egy újabb tárgyalás amiből azt hittük nem kap semmit, erre 22 hónap, de nem hagyjuk annyiba, tehát újabb harc következik. Most megint totál kivagyunk, de már megerősödtem és nem alszom el minden este sírva mint az elején. Az eleje a legrosszabb mikor teljesen reménytelennek látsz mindent és még a végét sem látod, nekem terhesen totál felborult az életem, költözés, szülés, stb.. ráadásul első baba. Azt hittem nem élem túl, de itt vagyok kitartok mellette, jobban szeretem mint valaha és tudom egyszer vége lesz és boldogok lehetünk! El kell fogadni ezt a helyzetet mert nem tudsz ellene tenni semmit! Támogassátok és erősítsétek egymást! Hamarosan túl leszel az elején és beáll a napi rutin, sokkal könnyebb lesz meglátod :) Amúgy a csomagod miért jött vissza? Azt még nem hallottam hogy futárral is lehet küldeni, te irtad ugye hogy úgy küldted?
4156. zsuzsa.r
2014. febr. 28. 23:05

Egy ilyen időszak mindenkit megvisel aki kint marad azért, akinek be kell menni azt azért. Hogy kinek rosszabb nem tudom. Én két hónappal azelőtt ismertem meg mielőtt be kellett mennie. Talán ez volt a szerencséje... nem lett csontos, mert bevittem. Soha nem felejtem el az érzést amikor becsukódott mögötte az ajtó. Aztán jött a nagy üresség. Az emberben a napi telefonok, és ahogy írtátok Ti is látogatástól látogatásig időszak tartja a lelket. Ha neki jobb kedve van neked is, ha szomorú rossz a következő nap.

De egyszer mindennek vége, kitartás mindenkinek és csak pozitív gondolkodással lehet ezeket a napokat, hónapokat és sajnos ahogy olvasom éveket átvészelni.

Ez a fórum nagyon jó dolog, persze jobb lenne ha nem kellene ide írnunk, de hát, ez van.

Örülök hogy rátaláltam.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook