Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Balatoni nyaralást hova tervezzük gyerekekkel? fórum

Balatoni nyaralást hova tervezzük gyerekekkel? (beszélgetős fórum)


1 2
19. Shila (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2012. ápr. 29. 00:31
En is igy gondolom :) koszonom!
18. Shila (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2012. ápr. 29. 00:30

Kedves vagy,de pont ez a lenyeg...minek fizessek sokkal tobbet,ha ugyis csak aludni jarunk oda?

Nem szeretek leragadni egy helyen,hanem inkabb akkor bejarni a kornyeket,mindig mas helyen enni es mas helyre kirandulni.

Akkor miert is fizetnek tobbet,ha nem hasznalom ki a wellness szalloda nyujtotta lehetosegeket? :)

2 gyerekkel nem tudunk egyhelyben maradni :)

2012. ápr. 28. 23:04
Én is B.lellét vagy B.füredet ajánlottam volna, mi házat szoktunk kivenni.
16. Shila
2012. ápr. 28. 22:59

Ugyszint erdekelne olyan terulete a tonak,ahol szorf,vizibicikli, kajak, kenu stb berlesere,esetleg motorcsonak berlesere lenne lehetoseg.

Koszonom :)

Kozben nezegetem a lehetosegeket! :)

15. Shila
2012. ápr. 28. 22:45

Juujjjj,de dragak vagytok!

Jol megleptetek ennyi valasszal ilyen keves ido alatt...


Neki is allok es megnezem az ajanlataitokat.

Ha kerdesem van,szolok.

Nagyon koszonom.

Ha van meg otlet,szivesen fogadom :)


Jah es ezeken a helyeken van kerekparkolcsonzo is?

2012. ápr. 28. 22:40

ja, ha már ajánlgatunk helyeket, Holiday Apartman Balatonlelle (google- kidobja)

A legjobb!!

2012. ápr. 28. 22:37
Balatonlellét. Nézd meg, milyen a strandja. A legideálisabb kisebb gyerekekkel. Van Lellén vidámpark, cirkusz, gokard, nem messze kalandpark, tesco, lidli, aldi, penny, három benzinkút, szóval minden! És Lelle csodás! Ja, élményfürdőt kihagytam. :) Az is van Lellén.
12. bnedora (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2012. ápr. 28. 22:30
Én pl. nem szeretek nyílt vízben fürödni, és főleg nem tömegben.
11. cseel (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2012. ápr. 28. 22:29

Magam is azért megyek a Balatonra,hogy a tóban fürdőzzek,sajna már nem merek előre foglalni,a kiszámíthatatlan időjárás miatt.

Tavaly legalább 5 hét vacak ,esős volt:OO

10. bakosné böbe (válaszként erre: 1. - Shila)
2012. ápr. 28. 22:29

Szia Shila!

Mi 5éve Balatonlellére járunk,gyönyörű a partja, sok a sportolási lehetőség,kirándulások:komppal át Tihanyba Szántódról,de van Lellének saját sétahajója is.Mindennap utazgattunk:át Siófokra,Zalakarosra(mindkét strand gyönyörű),veszprémi állatkert...Szállást is tudok ajánlani:Ignác vendégház(nézd meg google-be)Nagyon komfortos kis apartman.Gondolhatod,ha már 5-ször voltunk.Hát ...ennyi.Ha van kérdésed,szívesen válaszolok.

9. trapiti (válaszként erre: 5. - Cooltim)
2012. ápr. 28. 22:27
Mi Csopakra járunk egyébként, nekem a szívem csücske, de csendesebb, nem biztos hogy két kiskamasznak a legnagyobb élmény, főleg ha csak egyszeri alkalom...
8. trapiti (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2012. ápr. 28. 22:26
Én bárhol szívesen mennék wellness-be, de nem a Balaton mellett... ott a Balaton a fő élmény szerintem... minek fürödjek medenvében, ha a Balatonban is lehet... :)
7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Shila)
2012. ápr. 28. 22:25
ha ritkán jöttök akkor füred
2012. ápr. 28. 22:25
Miért gondolják sokan, hogy a wellness (azon kívül, hogy drága) csak arra jó, hogy egész nap ott tartózkodjon az ember. Én már több helyen voltam, és a reggeli, délutáni fürdőzés közben mindig kirándultunk a környéken, előre megtervezem, hol, mit érdemes megnézni.
2012. ápr. 28. 22:22
Mi Balatonfuredre jarunk minden evben tobbszor. Csak ajanlani tudom, gyonyoru! Most is eppen itt vagyunk! :-)
2012. ápr. 28. 22:21
Balatonfüred szép és mozgalmas hely is egyben, az egész északi part bebarangolható, és hajó is innét megy a legtöbb...
2012. ápr. 28. 22:20
Szia! Mi Lellére járunk az Angyalka vendégházba, így megtalálod őket,nézz szét! Tavalyi áraik vannak... ha van kérdésed, írj nyugodtan.
2012. ápr. 28. 22:19
Jo lenne mondjuk kisvasutas hely, es sok kirandulasi lehetoseg,ahol meg tudnam mutatni a mi kis orszagunk szepsegeit a Balaton korul! :)
2012. ápr. 28. 22:15

Sziasztok!


Segitsegeteket szeretnem kerni.

A parommal tevezunk egy balatoni nyaralast Juliusra kb 5 napra gyerekekkel (11 eves lany es 13 eves fiu).

Mit ajanlanatok? Melyik reszet a Balatonnak,melyik varost? Nem igazan ismerem a Balatont,nem sokszor voltam meg nyaralni,csak gyerekkoromban de arrol nem sok emlekem van.


Gondoltam kalandparkra, Go-kart-ra es viziparkra egyarant Biciklikolcsonzes, esetleg kompozas,hajozas...stb. Aktiv kikacsolodas gyerekprogrammal. (olyan nem johet szoba,mint mozi,beszedes dolgok,mert parom nem magyar!!!)


Eloszor wellness hotelre gondoltunk,de aztan arra jutottunk,hogy inkabb kirandulgatnank a kornyeken es alig toltenenk az idot a hotelba,igy inkabb azt az extra penzt a gyerekek szorakoztatasara koltenenk,amivel a wellness hotel tobbe kerul. Igy apartmanra gondoltam kocsibeallasi lehetoseggel.


Van valakinek otlete,esetleg elmenye ilyen hellyel kapcsolatban?

Mit ajanlanatok?


Szeretettel fogadok minden otletet.

Koszonom,szep hetveget :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook