Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bakancslista - avagy ami nem maradhat ki az életemből!!! fórum

Bakancslista - avagy ami nem maradhat ki az életemből!!! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bakancslista - avagy ami nem maradhat ki az életemből!!!

1 2 3
2012. szept. 19. 10:19
Csak egy, de az nagyon. Szeretnék egyszer elmenni Aventura koncertre, és megcsókolni Romeo Santost. Egyelőre marad a képernyő, és a youtube által nyújtott koncertélmény, dolbiban. :))
2012. szept. 19. 10:14

ilyen fórum már van!


a cikk úgy konkrétan nem szól semmiről se:(

10. 74f8c12b8e (válaszként erre: 9. - Zamila)
2012. szept. 19. 10:05

nem ezt mondtam,hogy nem jó:) Nekem nem adott annyit,mint reméltem,ez szubjektív dolog...és figyeltem,készültem rá,és beszélgettünk is róla utána.

((hogymondjam:én ezeket -vagyis ilyen típusú-a köröket már megfutottam,átgondoltam,amit ők átgondoltak:nem volt benne olyan dolog,ami új gondolatot hívott volna elő belőlem))

9. Zamila (válaszként erre: 6. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 19. 10:01
Talán nézd meg még egyszer,talán nem figyeltél eléggé:) A film fantasztikus,többet erről nem is lehet mondani,fájdalmas,vidám,tanító,őrült szomorú stb.
8. 74f8c12b8e (válaszként erre: 7. - 00301065a7)
2012. szept. 19. 09:59

Igen,tudom,hogy sokaknak ez már jócskán személyes,csak azért,mert végül felkeresi a rég látott lányát:)(amúgy a szinészek jócskán feldobták a filmet)

neked mi jött le belőle? tetszett?

7. 00301065a7 (válaszként erre: 6. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 19. 09:57
Meglepő, hogy neked ez jött le a filmről... :)
6. 74f8c12b8e (válaszként erre: 4. - 093a17e5d8)
2012. szept. 19. 09:52

Igen,ez végre egy olyan téma,hogy jobb lehet tőle a kedvünk.Akkor is,ha már 5ször nekifutottak mások:)

Én nemrég láttam a filmat,de nem adott annyit,mint reméltem.Ilyen távoli,egzotikus dolgokra alegtöbb ember vágyik,és nagyon kevesen kapják meg.

Azt reméltem,emberközelibb,személyesebb lesz a film,és nekem is az a bakancslista az érdekes,ami személyes vágyakról szól.

2012. szept. 19. 09:24
A cikk vacak, a film jó, fórum róla meg a sokadik itt.
4. 093a17e5d8 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. szept. 19. 09:23
Most ez mire volt jó? Miért nem vetheti fel sokadjára ezt az amúgy is érdekes témát? Fogyis , babás, teherbeesős, megcsalós fórumból is van millió.
2012. szept. 19. 09:22

szerencsés ember vagyok, egyetlen egy dolog van a listámon, amikre vágytam idáig minden teljesült.


és az egyetlen nagy vágyam, ami nélkül nem halhatok meg (mert nem titok):

eljutni egy olimpiára és a helyszínen szurkolni minél több honfitársunknak!

2012. szept. 19. 09:21

Bakancslista... Neked van Bakancslistád? (Csevegős témák) 170 hozzászólás

Van bakancslistád? Mit tartalmaz (feltéve ha publikus)? (Minden más) 1 hozzászólás

Bakancslista - avagy ami nem maradhat ki az életemből!!! (Psziché, Egyéb hobbi&otthon témák) 1 hozzászólás

Bakancslista (Csevegős témák) 1 hozzászólás

A "bakancslista" azon dolgok sora, amelyeket az ember meg akar tenni mielőtt feldobná a bakancsot. Ki mit szeretne megvalósítani? (Csevegős témák) 1 hozzászólás

Ha most kellene megírnod a Bakancslistádat, te miket írnál rá? :) (Minden más) 1 hozzászólá

2012. szept. 19. 09:08
Gondoltam egy szép napon, hogy én is írok egy bakancslistát, ha már a környezetemben elég sokan vezetnek ilyet... Eleinte hülyeségnek tartottam, hogy leírom, hogy mit szeretnék megcsinálni, mielőtt feldobom a bakancsot, de amikor az első pipát beletettem ma, hihetetlen érzés töltött el...

Ugrás a teljes írásra: Bakancslista - avagy ami nem maradhat ki az életemből!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook