Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni, várni fórum

Babát tervezni, várni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni, várni

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2008. máj. 28. 23:10
hát még nem oan sok, még csak lassan fél éve!!! msn??? baj... hát... nem tudni egyelőre... de nem ágyazodik be a pici...
386. Nadinka
2008. máj. 28. 19:58

Sziasztok!

Valaki tud valamit a stimulálásról?

385. Henyke (válaszként erre: 383. - Af01f3d6bd)
2008. máj. 28. 19:48
Ritti!Mesélj, mi a baj pontosan? Mesélj!
384. b46d5f3a55 (válaszként erre: 383. - Af01f3d6bd)
2008. máj. 28. 16:26
Szia! Mióta próbálkoztok?
2008. máj. 28. 11:05
kezdek nagggyon elkeserdeni menjek szurira? sose adom fel!!!!!!!!!!
382. Henyke
2008. máj. 27. 18:50

Sziasztok Lányok!:-) Monoka, nagyon sajnálom a picilányt, igyon sok-sok citromos mézes teát!!! Igazság szerint fogalmam sincs, lehet-e mensi után ovuláció, bár olvastam erről hogy elvileg lehetséges, és voltak, akik a mensi után 1-2 nappal estek teherbe.Szóóóval nincs kizárva.:-) Pont ma gondolkodtam azon, hogy most hogy annnyira görcsösen nem foglalkozom a témával (a hőmet azért mérem reggelente), valahogy elmúltak azok a terhességi tünetek. Hihetetlen, mit tud produkálni az ember, ugyanis ezek szerint ezek a tünetek mind pszihésen jöttek nálam, de akkor az hogy a bánatba lehet, hogy álltam a wc elött öklendzve a hányingertől. Ha nincs baba, akkor mástól lehetett. No mindegy.

Ritus! Nincs még eredmény, pénteken hívom föl a dokit, hogy kész van-e, aztán újból be kell jelentkeznem, szóval szerintem csak jövő héten tudom meg, hogy milyenek a vizsgálat értékei.

Monoka fent vagy az iwiw-en? Ha már így "összejöttünk", szívesen bejelöllek. (ha igen, privibe írd meg...)

Sok puszi mindenkinek! Jó pihit estére!

381. b46d5f3a55 (válaszként erre: 380. - Monoka25)
2008. máj. 27. 17:31
Szia! Jobban van már a kislányod? Nem tudom, lehetséges-e 2 nappal mensi után az ovuláció, de a Jónás naptár szerint nekem most májusban akkor volt...Sokaknak a Jónás módszer segítségével lett babája, szóval lehet benne valami... Henyke, van már eredmény?
2008. máj. 27. 11:30

Szia Henyke!


Képzeld tegnap belázasodott a kislányom. Majdnem 39 fokos volt a láza! :(

De csak köhécsel. Lehet hogy sok volt neki a fagyi.

Elvileg 14.-én kellene megjönnie, mert 30 napos ciklusaim vannak, de hát ez az elmúlt két hónapra nem jellemző! Úgyhogy nem tudom. Ráadásul a menzeszem után két nappal vettem észre olyan jeleket, mint ha ovulációm lett volna...

Nem tudom hogy ez a menzesz után két nappal lehetséges-e...

Szerinted?

Na de én úgy döntöttem, hogy nem fogok számolgatni, mert az eddig nem jött be. A kislányomnál sem számolgattam, csak jött! :)

Van egy ismerősöm, azt mondta hogy neki össze vissza jön meg a menzesze, de van olyan hogy akár 3 hónapra is kimarad neki! (van 3 gyereke)

Azt mondja ő sem tudta kiszámolni sohasem, pont ez miatt. Mégis összejött nekik a 3. baba is.

Majd ha megtudod az eredményt kíváncsi lennék rá! Lehet hogy ha ebbe a hónapba sem jön össze, akkor én is rászánom magam egy ilyenre!

További szép napot neked! Puszy

379. Henyke (válaszként erre: 378. - Monoka25)
2008. máj. 26. 18:44
Szia Monoka!:-) Köszike, jól vagyok, bár még mindig nem jött meg a mensim. Most már egyre inkább kiváncsi vagyok arra a hormonvizsgálat eredményre, mert ez nem normális, hogy az 54. napon még mindig semmi. Pisilni jársz egész nap???:-) Ez jó jel. Persze, ne gondolj erre (ezt könnyű mondani, én is minden nap ezen agyalok), foglald le magad. Én is egész hétvégén takarítottam, főzöcskéztem. Nekem sajnos még nincs kivel játszani, de remélem hamarosan tudok.:-) Mikorra várható a következő mensid? Puszillak!!!
2008. máj. 25. 21:38

Szia Henyke!


Mi újság veled? Jól vagy?

Én ma pisilni járok egész nap, nem tudom hogy miért...

Nem vettem észre hogy felfáztam volna.

Belevetem magam a takarításba, főzésbe, és a kislányommal játszom sokat, hogy eltereljem a figyelmem a teherbeesésről. Nem akarom még egyszer átélni amit múlt hónapban, hogy ezen görcsölök végig! Ha nem esem teherbe, akkor legalább a menzeszem ne késsen az idegeskedés miatt! Arra készülök hogy megjön, és akkor nem akkora csalódás ha mégsem.

További szép estét! Pusy :)

2008. máj. 25. 21:33

Szia taskin!


Teherbe esés előtt szerintem ezek egyáltalán nem ártanak! Ésszerű keretek között, még kismamaként sem! :) monoka

2008. máj. 24. 16:21

Sziasztok!

Tudja valaki hogy milyen sport ártalmas teherbe esés elött.Pl a futás vagy biciklizés?Köszi.

375. Henyke (válaszként erre: 374. - Monoka25)
2008. máj. 24. 08:13
Szia Monoka!Igazából nem fáj semmim, csak picit a hasam, szokásos puffadás, feszülés, néha mensi görcsök. Durva, hogy még mindig nem jött meg. Úgy látszik, kimarad egy hónap. Mindenesetre kiváncsi leszek a vizsgálat eredményére. Amúgy elvileg a peteérés időszakában leesik a hőmérséklet néhány tizedet, aztán hirtelen felmegy. Ebben az időszakban kell a legaktívabban "akciózni":-).Most figyelem magam, mérem a hőmet, aztán meglátjuk. Átlagban nekem 36,5 fok a hőm. Pusyka!
2008. máj. 23. 12:38

Szia Henyke!


Szerintem van esélyetek rá! Még nem próbáltam a hőmérőzős módszert, mert nekem normális esetben is 37 fok körül van a hőmérsékletem. Amúgy érdekes, de utána olvastam hogy mikor van az ovuláció, milyen jelei vannak stb. Vannak kalkulátorok amivel ki lehet számolni, mikor van! Hát én kiszámoltam, de szerintem nekem nem akkor volt, mert azokat a jeleket nem tapasztaltam amiket írnak. Azt mondják hogy a menzesz első napjától számítva 2 hét! De nekem most hogy elmúlt a menzeszem rá két napra tapasztaltam ezeket a jeleket! De ez viszont ellenkezne a leírtakkal! Tehát nem tudom hogy ez változhat-e, vagy hogyan van...

Ez is számomra egy útvesztő!

Amúgy nekem csak a higanyos hőmérő vált be a hőmérséklet mérésekor, pedig vettem vagy 3 féle lázmérőt. A digitális hőmérők, mindig kevesebbet mutatnak nekem.

Amúgy fáj valamid? Vagy most mit érzel? pusy :)

373. Henyke (válaszként erre: 372. - Monoka25)
2008. máj. 23. 11:48
Szia Monoka!Bár nem tudom, mikor jön meg a mensim újra (51. nap), de szerinted ilyenkor is van esélyünk próbálkozni? A hőmérős módszert ismered? Próbáltad már? Ma vettem egy digitális hőmérőt, úgyhogy arra gondoltam, hogy elkezdem figyelni a hőmet. Azt tudom, hogy a köv. mensi idején 37 fok fölött kell lennie, de elötte? Pusy
2008. máj. 23. 11:36

Szia Henyke!


Én sem vagyok vékony testalkat, sőt a kislányom után maradt rajtam jócskán, én is próbáltam már többféleképpen megszabadulni a felesleges kilóimtól, de nem ment! Van aki azt mondja hogy ekkora súlyfelesleggel nem is jó babaprojektet kezdeni, de utoljára mikor az Atkins diétába belefogtam (mondván hogy az drasztikus, és azzal egyszer már lefogytam 13kg-t, hátha segít! Hát a sürgősségire vitt a férjem, olyan rosszul lettem, két hét után. Nem fogytam semmit ráadásul! Infúzió stb...

Úgyhogy feladtam! Nem eszem sokat ilyen alkat vagyok sajnos!

Amúgy 165cm vagyok, és 80kg!

A kislányommal 68kg-val kezdtem, és 86kg-val szültem. Ha esetleg összejön a második baba, akkor megpróbálok keveset felszedni! Hát ez van... :(

Igaz még csak két hónapja próbálkozunk, de nem hinném hogy a súlyfeleslegem a probléma. Van egy csomó olyan ember a környezetemben, akik 100kg-val is simán teherbe estek!

Úgy volt hogy ma megyek az orvoshoz, de nincs aki vigyázzon most a kislányomra, úgyhogy majd akkor megyek, ha a férjem nem dolgozik, vagy az anyukám otthon lesz!

Nekem is jó lenne egy vérvétel, mert már régen voltam!

Reméljük a legjobbakat!


További szép napot mindenkinek! :) monoka

371. Henyke (válaszként erre: 370. - Monoka25)
2008. máj. 23. 05:52
Szia Monoka!Igen voltam vizsgálaton, lecsapolták a vérem.:-) Nem volt kellemes, de túl vagyok rajta, nem birom a vérvételt, de meg kell szoknom.:-) Ez a hormonvizsgálat kimutatja a pajzsmirigy működésem, meg a peteérést is. (egyébként pajzsmirigyre gyanakszom, nem vagyok egy vékony testalkat, de régen azért tudtam fogyni, most nem nagyon megy) Jövő csütörtökön kell érdeklődnöm a leletemért, aztán újra doki, és meglátjuk, mit mond. Ha nem velem van gond, akkor jön a párom kivizsgálása. Sajnos ezeken túl kell esni, ha már elindítottuk a babaprojektet.:-) Te hogy vagy?
2008. máj. 22. 19:19

Szia Henyke!


Voltál ma vizsgálaton? Mondtak valamit? Jól vagy? monoka

369. Ancsi8 (válaszként erre: 368. - 51132b998d)
2008. máj. 22. 14:56
Csak azt az 1-et nem tudom ha "fulladsz " a gondolattól is akkor mért vagy itt....???
368. 51132b998d (válaszként erre: 304. - Macus17)
2008. máj. 22. 13:58
Akkor próbálkozzál.:D
367. Henykee
2008. máj. 21. 21:48
Sziasztok! Újra kellett itt regisztálnom, mert nem engedte az oldal, hogy minden kedvencként bejelölt topic-ba ugyanazt a szöveget beírjam. Szóval Henyke vagyok. Nincs baba...:-(( Legalább is ennek a valószínűsége a legnagyobb. Azt mondta, hogy lehet hogy még nagyon kicsi, és azért nem látja, de ennek kevesebb az esélye, mint annak, hogy hormonális problémám van, és ezért nem tud rendesen beállni a ciklusom. Így nem is lehet rendesen kiszámolni az ovulációt. Elküldött hormonvizsgálatra, holnap reggel ott kezdek. :-(( Puszi
366. renszi
2008. máj. 21. 18:04

Sziasztok!

Monoka köszi szépen!

Henyke Veled mi újság mit mondott a doki?

Látom ti még azért fiatalabbak vagytok, jó nektek, én már 34 vagyok, ezért talán még türelmetlenebb :(.

Nem bánnám ha miharabb sikerülne. Bízom ebben a closti-ban. Hétfő környékén kiderül....

2008. máj. 21. 14:22

Sziasztok!


Henyke voltál orvosnál? Jól vagy? Mondott valamit?

renszi szorítok neked is hogy összejöjjön a babóc! monoka

364. renszi (válaszként erre: 360. - Monoka25)
2008. máj. 19. 15:08
Szia monoka25! Hasonló cipőben járok én is, mint Te, és még sokan mások. Nekem is összevissza jött meg a menszeszem, hol 31 napra, hol 42 napra s a kettő között ingadozott mindig. 4-5 ciklus próbálkozás után elmentem dokihoz, hogy mit ajánl. Azt tudtam hogy van peteérésem, mert a hőm mindig felemelkedett az utolsó két hétben, erre a doki felírt Clostilbegyt-et, peteérést segítő gyógyszert. Túl vagyok az első kúrán, 5 napon keresztül kellett szednem, s a 12. napon a doki mondta meg uh-ról hogy mikor lesz a peteérés, mikor legyünk együtt. S így is lett, azt még nem tudom sikerült-e teherbeesnem, de a ciklusom úgy néz ki helyre állt, mert 15. naptól már felemelkedett a hőm. Ja és mikor a dokinál voltam azt is megmondta, mekkorák a tüszőim és milyen vastag a mnyh-ám. Szóval most én is várom hogy megjön-e kb a hétvégén lesz esedékes. Ez a várakozás nem túl jó, de mit tudunk csinálni, próbálni kell mára terelni a figyelmet. Szóval drukkolok én is mindenkinek, olyan jó érzés azt olvasni mikor valakinek sikerül...
2008. máj. 19. 09:54

Sziasztok! Henyke még nem tudom mikor megyek dokihoz, talán a héten pénteken.

Majd még meglátom. Nem tudom hogy mi lehet nálad, de szerdán már biztosan kiderül! Lehet hogy mégis van baba, csak a teszt nem mutatja ki!

Én most megpróbálom elterelni a gondolataimat valamerre, hátha akkor összejön! További szép napot mindenkinek! monoka

362. Henyke
2008. máj. 18. 18:41
Sziasztok! Hogy vagytok? Monoka mikor mész dokihoz? Nekem még mindig semmi!!! (46. nap) Előjön még (ritkábban) a hányinger, a hasam puffadt, és úgy érzem, mintha a hasam nem a testem része lenne, ha sétálok, megyek a hasam után. Nem tudom másképp leírni, de ezt érzem. Fogalmam sincs, mi lehet ez.
361. Henyke
2008. máj. 15. 20:14
Szia Monoka!Aranyos vagy nagyon!!!Köszi!Remélem, azért nem kapok rossz hírt a dokitól, mert már rosszra gondolok folyamatosan.(ciszta) Hát ez az...ha nincs baba, akkor miért nem jön meg? Na mindegy, próbálok nem ezen agyalni, és szerdán kiderül minden.Puszika, szép estét!
2008. máj. 15. 09:46

Sziasztok!


Sajnálom Henyke! :(

Az orvos talán többet tud majd mondani! Én is be fogok jelentkezni, de majd csak ha már nem lesz meg...

Engem csak az "idegesít" hogy ha nem jött össze a baba, akkor miért nem jön meg? Az helyett hogy az ember próbálkozhatna akkor tovább, rendesen kiszámolva az ovulációt, az helyett azon kell görcsölni hogy mi van, és még így az ovulációt sem tudom hogy hogyan kell kiszámítani, ha mindig máskor jön meg! Ez van! De talán majd jövő hónapban! Azért írd ám hogy mi van veled Henyke! Majd ha van valami, én is írom! Szép napot neked! Pussz! monoka

359. Henyke
2008. máj. 15. 06:58
Na sziasztok!:-( Megint negatívat mutat a teszt. Úgyhogy most már csak a doki tudja kideríteni mi van velem...(remélem)
358. Henyke
2008. máj. 14. 21:14
Azonnal írok, ahogy tudok!:-) Puszika, jó éjt!
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook