Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babásodjunk! 2014-2015-ben fórum

Babásodjunk! 2014-2015-ben (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2014. dec. 22. 12:31

Én is negatívos vagyok, és van már két gyerekem :)

Az ellenanyagszűrésem mindig pozitív lett, mindig továbbküldtem speckó vérvételre az országos vérellátóba.

Ez akkor veszélyes ha az anya - és az apa + mert akkor van esély + babára.

A mi esetünkben pl nem para mert a férjem is - igy esély nincs arra hogy a baba + legyen :)

2014. dec. 22. 11:41

Köszi lányok,igyekeztem én is elhessegetni ezt az egészet. Fogalmam nem volt róla,hogy tényleg van e ilyen,eddig nem is hallottam ilyesmiről.

Az én anyukám is 0 Rh- és 4 gyereket szült és neki sem volt vetélése.

A páromnak nem is mertem mondani,ő még azon is pánikol,ha 20 mp helyett 30 mp-ig pisilek...olyankor már kiabál,hogy baj van? :D

809. vecus (válaszként erre: 807. - Babytweety)
2014. dec. 22. 09:24

Szia!

A kedves ismerősöd eléggé rosszul tudja a dolgokat.

Az lényegtelen hogy te 0-ás vagy, ettől még nem termel a szervezeted ellenanyagot.

Kizárólag a negatívosok termelhetnek, de ez sem feltétlenül.


Ezért kell nekik anti-d injekció szülés után.


Pl egy AB- bizony termelhet.

A lényeg hogy odafigyeljenek rá.


De pl anyám 0rh- a vércsoportja a legritkább. És hárman vagyunk testvérek és nem volt vetélése.


Úgy hogy nyugi nálad ilyen nem áll fent.:-)

808. beanadt (válaszként erre: 807. - Babytweety)
2014. dec. 22. 09:02
ohh, de ostoba :( de, ugye tudod hogy ez nem így van? ne foglalkozz vele!
2014. dec. 22. 08:46
Sziasztok! Nem feltétlenül kell olvasgatni a sok hülyeséget,elég az is,ha az embernek vannak "okos" ismerősei. Megjött a vércsoportomról a papír, 0 Rh+ vagyok...na erre az egyik ismerősöm tök lehangolóan közölte,hogy az bizony baj,mert ez a fajta vércsoport ellenanyagot termel,így a saját szervezetem miatt fogok elvetélni. Szerintetek mi van azóta bennem? Igyekszem nem foglalkozni ezzel,de azért valahol mélyen mégis bennem van. Na az ilyen embereket szívesen szájba vágnám. Miért kell a frászt hozni egy másik emberre?
806. beanadt (válaszként erre: 805. - Törpilla 89)
2014. dec. 21. 07:37
:)) aranyosak vagytok!
805. Törpilla 89 (válaszként erre: 796. - Beanadt)
2014. dec. 20. 17:25
Ugyan ilyen vagyok én is az a fránya google, de nem szabad ... ott egy édes kis picur növekszik :) én is aggódom,mert nem találok nőgyógyászt mivel itt a karácsony,de próbálom többet "simogatni" hogy igenis minden rendbe van ö a mi kis picurkánt és igenis egészségesnek kell lennie :) és addig keresem a megfelelő embert még megtalálom :) szóval nincs google :) örülj légy boldog és akkor a babád is érezni fogja :)
2014. dec. 20. 16:38
Törpike teszteltél újra?
2014. dec. 20. 16:26
Készültök a karácsonyra lányok?Ki hogy áll?Mi már mindenkinek beszereztünk mindent,ma megvettük a fát,égősort,(a régi megadta magát),és kap új díszeket is a becses fa. :D
2014. dec. 20. 16:24

Beanadt igaza van Vecusnak,próbálj lazábban állni a dolgokhoz,mert ebbe bele tud csavarodni az ember.

Én is igyekszem...Többet között a gyereknevelést is.Ez nem azt jelenti,hogy azt csinál amit akar a gyerek,de nem vagyok folyton a sarkában,nem rohanok ha látom hogy elesik,de kutya baja.Mondom neki hogy semmi baj,ácsi,és kész.Feláll és megy tovább.Meg is kaptam érte a magamét egyszer kétszer,sőt az lett a végén hogy nem foglalkozom a gyerekkel,azért mert nem úgy csinálom ahogy mások gondolják.

Szóval először is az internetet ne bújd sok marhaságot írnak,feleslegesen stresszeled vele magad.Hallgass az ösztöneidre én is csak ezt tudom mondani.

801. vecus (válaszként erre: 800. - Beanadt)
2014. dec. 19. 16:33

Akkor egyet tehetsz hallgass az ösztöneidre!


Persze mindig lesz valami amin aggódhat az ember, ez nem fog elmúlni, még ha felnő a gyerek akkor sem. De ez teljesen természetes.


Csak próbáld egy kicsit lazábban kezelni a dolgokat úgy nem leszel idegbajos anyuka. :))

800. beanadt
2014. dec. 19. 16:13
pedig én nem akarom végig aggódni a 9 hónapot, mindig valami miatt. egyszer hogy uhh, làtszik-e majd az embrio, aztuàn hogy mozog-e, majd ha megszületet higy miért sír, miért nem sír, jó szülő leszek-e??? pont ezt a paranoiàt szeretném elkerülni, csak most picit nehezebb!!!! de nem szeretnem ha a babànak idegbajos Anyukàja lenne :)
799. vecus (válaszként erre: 796. - Beanadt)
2014. dec. 19. 15:32

Ilyenkor nem szabad olvasgatni, mert rendszerint csak a rossz példák jönnek elő.


A lényeg az hogy jó helyen van és szépen nő.

30-án már ott lesz a baba is szépen dobogó szívvel, csak erre szabad gondolni.


Nehéz nem foglalkozni a rosszal hiszen nap mint nap hallja ezt az ember, tudom mert velem is megtörtént már.


De most itt vagyok 13 hetes terhesen. :))

2014. dec. 19. 15:14
javítva-ezért volt ekkora-és a neved:beanadt!Elnézést!:)
2014. dec. 19. 15:11
nem liheged túl!!!!!!!!!!!természetes az aggódásod!nekem 10x5x2 mm volt,és 7 hetes!a tied tuti nagyobb,de nemtudom.patologia írta nekem a baba eredményét,lehet,h már elvolt halva,és csak ezért volt ekkor,mikor elvetéltem.aki anya szeretne lenni,az aggódik!nekem mindig olyanok adnak tanácsokat,és biztatnak,h ne idegeskedjek,vagy hagyjak fel a babaprojekttel,akiknek már van élve született gyermekük!na az ilyet tudnám szájba rúgni!Tehát kedves beadant,nincs túl lihegve a dolog!szerintem!sőt!én megértelek!
796. beanadt
2014. dec. 19. 14:58
sziasztok. nekem van egy kis lelki problémàm, amit magamnak csinàltam :( arról van szó, hogy 15-én az uh egy szabàlyos 13mm petezsàkot làtott, kb. 5 hetes terhességnek megfelelő. na, én ostoba elkezdtem olvasgatni a neten és persze csupa rosszba futottam bele (üres petezsàk és tàrsai.....) nagy nehezn elhesegettem, mert 30-àn megy újra uh-ra, addig mondta a szonogràfus hogy semmi ok az aggodalomra ez normàlis. oké, de ma meg csak minimàl émelygés volt (az eddigiekhez képest) és bàr megfogadtam, hogy nem teszem, megint a goggle-hoz nyúltam és újra sikerült megijeszteni sajàt magam. Ti hogyan léptek túl ilyen dolgokon vagy nem is foglalkoztok vele, mi!. én lihegem túl :( nem tudom miért csinàlom :(
795. vecus (válaszként erre: 794. - 17fe9ebae1)
2014. dec. 19. 13:20

:)))


Viszont próbáld meg magadat nem figyelni.


Sajnos néha tud fura dolgokat produkálni a szervezet. Főleg ha babát szeretne az ember.


Most az a fontos hogy pihenj és lazíts.

2014. dec. 19. 12:22
de jó,akkor figyeltél engem?:) várok hát!nem élem bele magam,sőt nemis gondolok rá,csak kellemetlen érzést nyújt a pocim és a melleim....köszönöm ha így támogatsz!:)
793. vecus (válaszként erre: 792. - 17fe9ebae1)
2014. dec. 19. 12:16

Tudom hogy otthon vagy. :)


Várj 4-5 napot és csinálj egy tesztet.

Ha ez beágyazódás akkor talán már mutatja a teszt is.


Nagyon szorítok neked!!!

792. 17fe9ebae1 (válaszként erre: 791. - Vecus)
2014. dec. 19. 12:04
Itthon vagyok tartva a babaprojekt miatt.a munkám igen veszélyes!10 én már volt petesejtem,azóta mindennap voltunk együtt.már nemtudom mire gondoljak.előbb is meglehet foganni,mint peteérés napján a doki szerint.ha már 10 én teherbe estem,elvileg lehet beágyazódás,uncsimnak 6 gyereke van,ő írta a közösségin.de köszi,h írtál.majd kiderül mi ez.
791. vecus (válaszként erre: 790. - 17fe9ebae1)
2014. dec. 19. 11:58

Hát ha 16-án volt a pé-d akkor ez inkább pszihés eredetű tünetek.


A beágyazódás a megtermékenyülés után kb egy hét után kezdődik addig vándorol a petesejt.


Próbálj egy kicsit lazítani, és a főnököddel mit sem törödni.

2014. dec. 19. 11:50
2 napja nemtudom mivan nálam?már nem merek abba hinni,h baba van esetleg?érdekes tüneteim vannak.pedig 2-án volt meg.10-én látott a dokim egy 12 mm-is follikuluszt.16-án peteérés,de elmaradt a fájdalom,hasspuffadás.viszont tegnap óta sült kolbit eszek,tojást(nem eszem 14 korom óta ezeket),megjön érzés,állandóan aludnék,érzékenyek a melleim,nem marad meg bennem a kaja.nemlétezik,h sikerült ilyen hamar?beágyazódás lenne?ti mit gondoltok?vagy én vagyok már hülye?nekem 2 órája a főnöknöm azt mondta,hagyjunk fel a projekttel!dolgozó nő vagyok!majdnem mondtam valamit.lecsüggedtem.:(
2014. dec. 19. 11:47
Gratulálok Vecus!baby neked is!
788. vecus (válaszként erre: 787. - Babytweety)
2014. dec. 19. 11:42

Az elsőnél nekem sem látszódott túl sok ennyi idősen.



De meglátod lesz ez még bőven nagy. :))

787. babytweety (válaszként erre: 786. - Vecus)
2014. dec. 19. 11:20
Nekem tegnap jegyezte meg főnöknőm,hogy szerinte már van egy kis pocakom. Én nem tudom eldönteni van e vagy nincs,mert néha nagyobb,néha kisebb. Szerintem amúgy inkább fel vagyok fújódva és azt lehet látni. Vasárnap töltöm a 9 hetet,nem hiszem,hogy még annyira sok mindennek kéne látszania.
786. vecus (válaszként erre: 784. - Babytweety)
2014. dec. 19. 11:04

Mivel nekem már nem az első terhességem eléggé lehet látni a pocakomat. :)


Már nem csak egy kis dudorka. :D:D

785. 17fe9ebae1 (válaszként erre: 784. - Babytweety)
2014. dec. 19. 10:36
Szia!Köszönöm szépen!Úgy legyen!:)
2014. dec. 19. 10:21

Andif,nagyon sajnálom a betörést. Undorító dolognak tartom,hogy embereknek van pofájuk más tulajdonát elvenni,amit nem kevés munkával szerez meg magának és a családjának! Arról nem is beszélve,hogy a tudat,hogy valaki mászkált és kutakodott a személyes dolgaid között,borzasztó lehet. Én az összes ilyennek levágnám a kezét,hogy többet esélye se legyen ilyet csinálni!

Ha 7 hetes vagy,akkor nem volt korai a doki,én is annyi idősen voltam először. Volt már szívhang is?


Törpilla,ez nagyon jó hír,gratulálok hogy minden rendben van!


Torpike,üdv köztünk! Nekem is az első "tünetem" a mindjárt megjön érzés volt. Írtam is itt a lányoknak,hogy nem tudom mire számítsak,mert a nem várt előtt 2 nappal már olyan érzésem volt,mintha azonnal meg akarna jönni. Ehhez társult a cicifájás is,de mondjuk nekem az előtte is volt mensi környékén.

Nagyon drukkolok,hogy ne jöjjön meg. Mikor tesztelsz következőt?


Evita,nagyon sajnálom,de le a kalappal,hogy ilyen pozitív tudsz maradni és nem adod fel! Meglátod,megkapod érte a jutalmadat ;) Nagyon szorítok,hogy az új évet 2 csíkos teszttel ünnepelhesd!


Vecus,és ilyenkor mit tudsz szedni? Lázas nem vagy? Akkor nálad már lehet látni egy kis pocakot is így a 13. hétnél?


Szóval akkor mostanában Torpike, Nessy és Evita akikért nagyon kell szorítanunk!!! Küldjük a pozitív energiát Lányok!!! :)

783. vecus
2014. dec. 19. 07:59

Sziasztok!


Gratula minden új pozitív tesztelőnek!

És drukkolok azoknak akik még előtte állnak!!


Én sajna beteg lettem, meg vagyok fázva, de így terhesen ez most nagyon fárasztó..

Ami viszont jó, ma betöltöttem a 13. hetet. :)

782. cd806f661e (válaszként erre: 781. - Torpike*)
2014. dec. 18. 18:54
Örülők hogy csatlakoztál.Üdv köztünk.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook