Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babásodjunk! 2014-2015-ben fórum

Babásodjunk! 2014-2015-ben (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
601. georgina84 (válaszként erre: 600. - Babytweety)
2014. nov. 26. 11:07

Ez nagyon aranyos tőle, jól esik ez egy nőnek, ha így áll a párja a babához! :)

Hát igen, ezeket szerintem mindenki megkérdezi :)

Nekem is van listám pár szó, hogy miket ne feledjek megkérdezni, pl. állítólag a macskaalomból felszabadulhat káros anyag, ami árthat a kismamáknak meg ilyesmi.

Kíváncsi leszek holnap milyen lesz ez a doki jó lenne ha szimpi lenne, aztán megkérdezem tőle ezt a pco-t is amire gyanakszik a régi céges dokim, h milyen vizsgálatot lehetne elvégezni, ha most nem jön össze. Nem szeretnék egy évet várni...

2014. nov. 26. 10:56

Igen,én is örülök,hogy ilyen lelkes és nem az van,hogy nem is érdekli,csak akkor mikor már kézzel fogható. Tegnap jót nevettem,mert megbeszéltük megyünk vacsizni,de el voltam fáradva,mondtam pihizek még egy kicsit. 10 perc után megszólal,hogy milyen jó lenne,ha már itt lenne a kisfia,biztos nem várnának rám,elmennének ketten vacsizni. :D Minden nap elmondja,hogy ők mennyit fognak csavarogni együtt,persze ha akarok mehetek,de lesznek fiús programok,oda ne menjek. :D

De aranyos a párod. Sokat számít,hogy ilyen,ez erőt ad neked is.

Nálunk anyukám ikreket szült (hugaim) és anya anyukája is egy ikerpár egyik "fele". Úgyhogy nem tudhatjuk kinél ismétlődik meg,lehet csak valamelyikőnk gyerekénél.

Olyanokat akar kérdezni,hogy járhatok e zumbázni, járhatok e szoliba, melíroztathatom e a hajam továbbra is, milyen vitamint szedjek, és a legfontosabb,hogy szexelhetünk e ugyanúgy,mint eddig? :D Egyenlőre még ennyi,de mindig beugrik neki valami,amire azt mondja,hogy na ezt is megkérdezem a dokitól. :D

599. georgina84 (válaszként erre: 598. - Babytweety)
2014. nov. 26. 10:45

De jó! :D nagyon jó, hogy ilyen lelkes :)

én elmondtam tegnap páromnak mit tapasztaltam de mondtam neki semmibe ne éljük bele magunkat, aztán megsimogatta a pocim :D :D és mondta ott lesz a kisfia :D de biztos, h lánynak is örülni fognak, majd féltik őket mindentől tuti :D

Nálunk párom részérül lehetnének ikrek de úgy tudom női ágon öröklődhet.

És miket akar kérdezni párod a dokitól?

2014. nov. 26. 10:40

Szia Lilla,üdv köztünk! Szorítok,hogy hétvégén pozitív legyen a teszted!


Georgina igen,együtt megyünk. :) Gondolod azok után,hogy ilyen izgatott,otthon tudnám hagyni? :D Sőt,már kérdései is vannak,amiket gyűjt fejben,hogy mindenképp meg fogja kérdezni a dokitól. Meg van győződve róla,hogy kisfiú lesz,de mondtam neki azért a kislány se kizárt,ne élje bele magát a fiúba,nehogy csalódjon. Megjegyzem,az ő családja is és az enyém is inkább "lányos",sokkal több a lány,mint a fiú,de azért reménykedik,hogy majd ő megmutatja. :D

Arról nem is beszélve,hogy az én családom által esélyesek vagyunk iker babákra is,de attól úgy látom be van tojva. :D

597. babytweety (válaszként erre: 591. - Husii)
2014. nov. 26. 10:33
Gratulálok Husi!!! Nagyon örülök,hogy sikerült!!!
596. georgina84 (válaszként erre: 595. - Babytweety)
2014. nov. 26. 10:33

Hát igen én is olvastam, hogy akinek volt barnázása utána mégsem tesztelt pozitívat ez a baj a nettel annyi mindent lehet olvasni :( :)

De jó lesz már szívhangot hallasz, együtt mentek majd?

595. babytweety (válaszként erre: 590. - Georgina84)
2014. nov. 26. 10:30

Majd mesélek persze ;) Várom már igen,hogy meg tudjak kicsit nyugodni,hogy minden rendben van. Azért 8-án megyünk,mert az lesz a 8. hét és mondta az asszisztens,akkor már lesz szívhang is,előbb nem érdemes menni.

Beágyazódási tünetem nem volt. Olvastam mindenfélét,hogy lehet egy pici vér, vagy barnázás a beágyazódáskor,de nekem semmi nem volt. Gondoltam ha nincs ilyen jel,akkor biztos nem sikerült. Aztán szerencsére mégis :) Úgyhogy nem mindenkinél egyformák a jelek és a tünetek. ;)

2014. nov. 26. 10:12

Sziasztok!

Gratula Husii de jó, hogy sikerült! :)

Lilla üdv itt, drukkolok neked is! Remélem hétvégén sikerül pozit tesztelned!

Nessy, te hogy állsz? Mikor lesz ovud? Vagy mikorra nem várod? Remélem összejön hamar!

Még én is várakozom, nagyon izgulok, hogy vajon sikerült-e a baba, örülnék nagyon ha igen de még egy hét mire kiderül. :)

egyébként ma teszteltem... nem bírtam ki. És rossz volt a teszt... elmosódott volt még a kontrollcsík is egy vonal sem volt :( lehet ez egy jel, hogy még várjak. :)

2014. nov. 26. 07:53

Sziasztok!Gratulálok minden kismamának!

Én csak csendes megfigyelő vagyok,nyomon követem a fórumot.Nálunk még nem sikerült összehozni a kistesót sajnos.

2014. nov. 26. 06:37

sziasztok. Csatlakoznék hozzátok :) Most úgy vagyok,

hogy várok, mert megjött, csak sokkal sokkal kevesebb

mennyiségben, mint szokott, derekam és hasam

rettenetesen fáj, és ma majdnem óra tartása közben

aludtam el, amíg a gyerekek az önálló munkát

dolgozták ki :D Ja és teszteltem egy negatívat, de nem

volt valami jó a tesz minősége, úgyhogy majd veszek

egy jobbat és hétvégéig ha észlelek még tüneteket

akkor megcsinálom. Szorítsatok, mert nagyon

szeretném. Köszi :)

591. Husii
2014. nov. 25. 21:04

Kepzeljetek!

Szedtem progeszteront es vartuk utana a mensit, de nem jott. Mondta a doki h csinaljak tesztet. Reggel megtettem, pozitiv lett!!! Majd elmentem hozza, 7 hetes kismama vagyok!

Kivanom mindenkinek h atelje mihamarabb!

Es igaz, ha feladod mar kopoktat is a piciba a :)

2014. nov. 25. 13:02

Koszi Babytweety aranyos vagy! :) majd meselj mi volt a dokinal gondolom mar varod! Egyebkent neked volt beagyazodasi tuneted?

Bizony Tunde szerintem is igy van es nalunk isez van hogy most osszel koltoztunk vegre a sajatba es most nagyonbizunk benne hogy elerkezett a mi idonk!

Szoritok erted!

589. babytweety (válaszként erre: 586. - Tunde85)
2014. nov. 25. 12:47
Igen,szerintem is költözés után nagyobb lesz az esélye,akkor már meg fogtok nyugodni mind a ketten,hogy sajátba lesztek, nem kell stresszelni a költözés miatt,úgyhogy biztos sikerül! Bár remélem még előbb,mondjuk most összejön,hogy az új lakásba már hármasba tudjatok menni. ;)
588. babytweety (válaszként erre: 585. - Georgina84)
2014. nov. 25. 12:20

Jujj de nagyon izgulooook!!! :) Lehet most ágyazódik be! Kuckózd be magad rendesen kis drágaság!!! :)


Az én részemről is az első unoka lenne/lesz,még nem tudom,hogy is írjam.

2014. nov. 25. 11:54
Vissza szamlalni elkezdhetunk,legalabbis mi a heten toltjuk a 20. Hetet. A kovetkezo 20 hetben vercukor meres, genetikai uh, kontroll ellenorzesek, noel babanak vasarolgatas max 2 szer meg Pestre is kell utaznunk a leendo nagyikhoz es csaladtagokhoz :) sztem nem lesz unalmas
586. Tunde85 (válaszként erre: 584. - Babytweety)
2014. nov. 25. 11:39

Szia!

A doki átlag fél évet mondott tavaly, hogy sikerülni fog. Még nem voltunk konkrét vizsgálat ügyében. Egyenlőre várunk a természetre.


Hamarosan költözni fogunk. Már több, mint egy éve várjuk, januárban végre a saját kuckónkban lehetünk. Sokan mondták, majd ha beköltözünk, majd akkor fog biztos jönni a baba is.

2014. nov. 25. 11:26

Sziasztok!

Latom tobben nem varjuk a mikulas kornyeket :)

Udv az ujaknak mindenkinek sok sikert!

Nalunk is en reszemrol ez az elso unoka lenne :)

Aranyos nsgyon parod Babytweety :) nyugi minden rendben lesz!

Ma rozsaszines majd barnas keves folyasom volt szurkal a hasam par napja. Hetvegere nem varom... De nem merem semmibe beleelni magam.

Szoritok mektek lanyok!

584. babytweety (válaszként erre: 583. - Tunde85)
2014. nov. 25. 11:21

Szia Tünde!


Nagyon drukkolok,hogy sikerüljön! Orvosnál voltatok már?

583. Tunde85
2014. nov. 25. 10:59

Sziasztok!

Mi is szeretnénk már a párommal babázni. Másfél éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Egy éve már nem használunk semmilyen kiegészítő védelmet, de sajna még nem jelentkezik a baba. Minden hónapban reménykedünk hátha. Tavaszig még tesztelgettem, de felhagytam vele, majd ha nem jön meg a menstruációm akkor veszek. 10-én volt az utolsó mensim, jó volna, ha összejönne karácsony előtt. Majd meglátjuk.

Párom szüleinek ő lenne az első unoka, már nagyon várják mikor unokázhatnak.

582. babytweety (válaszként erre: 579. - SzisziVV)
2014. nov. 25. 08:10

Köszönöm szépen! Nekem még nagyon új ez az egész,kicsit be vagyok tojva. A párom viszont odáig van meg vissza,vigyorog mint a tejbetök! :)

Nagyon szorítok a jövőhéthez!!! Jujjdeizgiiii

581. babytweety (válaszként erre: 577. - Roziracing26)
2014. nov. 25. 08:00

Jujj de jó! Az én párom is fiút szeretne,mondtam ez csak rajta múlik :)

Én dec. 8-án megyek az első uh-ra. Kíváncsi vagyok már nagyon,hogy minden rendben van e.

580. roziracing26 (válaszként erre: 579. - SzisziVV)
2014. nov. 24. 13:20
Jajj de irigyellek,welneszezos pihenos nyugodt napok!!!! Becsuld meg kesobb nem lesz ilyen ;)
2014. nov. 24. 13:00

Sziasztok!

Visszaérkeztünk a wellnesszelős pihiből. Nagyon tuti volt, 5 nap kényeztetés és nyugalom! Látom jócskán vannak hírek! Babytweety gratulálok! Nagyon jó ilyen híreket olvasni, feldobtad a napom! Gobdolom Ti a pároddal még a fellegekben jártok!

Roziracing megnéztem a képeket, gyönyörű a kisfiatok és nagyon szép a neve!

Mi most várunk... Illetve még rajta vagyunk a "gyártás" projekten is, de elvileg valahol 17. és 22. között volt ovum. Ma viszont nem érzem túl jól magam, görcsölgetek... Nem nagyon értem mi lehet ez, remélem semmi rossz. Dec. 3-ra nem várjuk a mikulást :)

Kitartást a még próbálkozóknak! :-)

2014. nov. 23. 23:29
Tettem fel kepet,ha gondoljatok kukkantsatok meg Noel babot:-)
2014. nov. 23. 23:25

Sziasztok!!


Penteken voltunk 4D vizsgalaton, vegre megmutatta magat nekunk a bogyokam:-)

Fiu focicsapatba kell majd beiratnunk :D

Olyan ugyes volt a vizsgalaton hogy meg is dicsert a vizsgalo neni milyen nyugodt volt a lelkem nem zavartatta magat hogy videozzuk

2014. nov. 23. 22:33

Szerintem kár stresszelned azon mit mondott. Majd eldől,szerintem simán benèzhette ő is. De nagyon izgulok érted!


Többiek,veletek mi a helyzet? Mindenki jól van?


Ki hogy áll a karácsonyi kèszülődèssel?

575. georgina84 (válaszként erre: 574. - Babytweety)
2014. nov. 21. 09:09
Ja, köszi de ari vagy :) csak azért ott van bennem amit a szonográfus mondott, hogy volt már pé-m... de akkor miért volt a 13. napon mindkét oldalon egy-egy 10mm-s tüsző? vagy a kettő nem zárja ki egymást?
574. babytweety (válaszként erre: 571. - Georgina84)
2014. nov. 21. 08:07
Csak azért kérdeztem,hogy utána tudjunk olvasni,hogy akkor látni fog e már a doki valamit.
2014. nov. 20. 20:08
Igyekszem visszaolvasni, megy a drukk mindenkinek, kismamiknak pedig gratulálok :)
572. 2ca2272bd1 (válaszként erre: 568. - Babytweety)
2014. nov. 20. 20:07
A nagy 3,5 éves, a kicsi 1,5 éves :)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook