Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babapocak fórum

Babapocak (beszélgetős fórum)


3. pteri (válaszként erre: 1. - Zsuzska86)
2022. nov. 26. 16:48
Gondolom 10 hónaposan már eszeget is. Ahogy változik a táplálkozás, úgy fognak változni a kakilási szokások is. Így van minden kisbabánál. Sőt kiskutyánál, stb.
2022. nov. 26. 13:06

Én nem teljesen értem a problémát.

Mi a gond?

A székrekedés? A hasmenés? Az, hogy gyakrabban kell pelust cserélni? Az, hogy éber lesz a pelenka cserétől?

2022. nov. 26. 12:42

Kedves Anyukák!

A segítségeteket, tanácsotokat szeretném kérni. A kisfiam most 10 hónapos. Tápszeres baba. Az elejétől vagyis 3 hónapos kora óta (mikor kiderült hogy allergiás valamire az anyatejben) szóval a Beba expert pro tápszert használjuk a laktózmentes változatot azért ezt mert én is laktóz érzékeny vagyok és a védőnő javaslatára ezt alkalmaztuk, mert lehet a babának is ez okozta a gondokat. Szóval eddig kB 2-3 naponta kakilt, de volt, hogy csak laevolac után tudott kakilni. KB 2 hete az van, érdekes mert nem látok benne rációt szóval megetetem mielőtt fel hozom aludni majd az éves alatt elkezd a lábait dörzsölgetni. Innen már tudom, hogy kakilnia kell. Ahogy elfogy a tápszer elkezd nyomni és bekakilt általában hígabb, de nem mondanám kimondottan hasmenéses ék a széklete te, de cqn, higy ki jön egy kemény és utánna a lágyabb. Bicsnaat, higy találom csak nagyon rossz ez így mert mire lenyugtatom az alváshoz és már majdnem alszik erre tuti fel kel, hogy kaki, tisztába rakom és újra elölről az egész. De ez nincs ha lent vagyunk és pl játszunk és közben eltelik az idő és enni kap. Akkor van, ha jövünk aludni. Nem tudom higy ez mi vág normális - e. Okozhat ilyet a tápszer? De eddig nem volt vele gond 🙄 járt már valaki így?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook