Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi mizéria fórum

Babakocsi mizéria (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 8. 18:09
Nekem volt egy szuper babakocsim név nélküli 30e-ft volt levehető kerék hátrafordítható télizsák, esővédő, átalakítható sportkocsivá stb.Mégis amikor egy profiba vásároltunk minden nap olyan szűk volt a hely, hogy le kellett cserélnem egy összecsukható sportra.
2010. nov. 8. 18:06
Én 90.000 ft-os gyerekülést vettem 6.000-ért egy vidéki használt dolgokat áruló pasitól.Szegény nem tudta, hogy a Maxi Cosi milyen drága.
9. 204b456479 (válaszként erre: 8. - Mimi08)
2010. nov. 8. 18:05
Hát Nekem fontos, mert nincs autónk, fővárosban meg nehéz fel-le vinni a metrónál, buszon, stb
2010. nov. 8. 18:01

Én is használtan vettem 18 e Ft-ért egy Chicco babakocsit a neten, ezen sincs természetesen garancia. Én nagyon szeretem, bár ez egy régi modell. Hátrányai: nem tudom átfordítani a tolókáját és nem valami könnyű. (De nálam nem is volt szempont a könnyűség :-) Szerintem amúgy tökéletes babakocsi nincsen, én mindenkitől hallok valamit, ami éppen nem vált be a sajátján.

Ismerősöktől még az ABC design kocsikat hallottam dicsérni, ezek úgy tudom, árban is megfizethetők.

7. 204b456479 (válaszként erre: 2. - Mimi08)
2010. nov. 8. 18:01
Chicco trio for me
2010. nov. 8. 17:59
amúgy én teljesen babakocsimániás lettem,már ezt is lefogom cserélni,amim most van, nem rossz de mégis kinéztem már egy újat :)) férjem csak nevet :D
5. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - 204b456479)
2010. nov. 8. 17:57
én is állandóan ezen agyalok..gari kell e vagy nem baj ha nincs gari....igazából szerintem nem nagyon fontos a gari,mert mi romolhat el egy babakocsin? ahogy használod ezek kijönnek azalatt az 1év alatt amíg van rá és a tulajdonos elviszi úgyis. Ami meg a használattól lesz pl. nyikorog stb azt úgysem csinálják meg...4babakocsim volt és semelyiknek semmi baja 3at teszen vettem használtan...
2010. nov. 8. 17:56
Mi se garis babakocsit vettünk és nem bántuk meg.
2010. nov. 8. 17:55
mármint hogy a chicco-n belül melyik típus?
2010. nov. 8. 17:54
A pontos megnevezését is tudod?
2010. nov. 8. 17:53

Sziasztok!

Épp babakocsi keresés közben vagyok, és találtam egy Chicco babakocsit, 100e Ft-al olcsóbb, mint a bolti ára, tényleg alig van használva, viszont nincs rajta garancia. Mennyire fontos a garancia? A Chicco-ról csupa jót hallottam, de mi van ha mégis elromlik...ez nálam ilyen para, viszont 160-at sem akarok kiadni egy kocsiért.

Mit ajánlotok? Megvegyem így? Illetve, ha nem is ezt, de KÖNNYŰ városi babakocsit szeretnék, amivel kényelmesen tudok közlekedni újszülött korától (Quinny kizárva). Tippek?

Előre köszönöm a válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook