Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 fórum

Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
661. Gyongyi 4 (válaszként erre: 660. - Gilmores)
2014. aug. 15. 17:40

Aham...hát a felujítás már csak ilyen ,sose tudhatod mikor leszel kész...

Mi is ebben vagyunk.,megvettük már 4 éve a házunkat,mégis úgy tűnik sose lesz kész!:((

Eger mellett voltunk Bélapátfalván!:)

Nagyon szép hely!Utána pedig pár napot Pécsen voltunk!:)

Jó volt!Nálatok volt már pihi,nyaralás?

660. gilmores (válaszként erre: 659. - Gyongyi 4)
2014. aug. 14. 23:04

Nálunk semmi jelentőségteljes változás... Még mindig csak készülünk a házalakításra, nem tudom, hogy mikorra lesz ez meg, de úgy érzem, csúszni fog ez az őszi összeköltözés... Egyébként a diplomálásra készülök, meg dolgozgatok.

Merre voltatok nászúton? :)

2014. aug. 14. 19:58

Sziasztok Csajok!

Ezek szerint még olvasgattok páran!:)

Tényleg nagyon kihalt itt minden....

gilmores :mi újság Veled?

Az esküvő nagyon jó volt!Tök jó buli volt,mindenki jól érezte magát!:)))

Most jöttünk haza a nászútról...vasárnap!

Jó volt nagyon az is!:))

kispola: Tényleg nagyon cuki...olyan jó ilyet látni....:)

Én jól vagyok köszi!:)

Minden okés amúgy,csak nagyon lefoglaltak az esküvői teendők,utána meg 2 hétig itthon sem voltam...!:))))

Várod már a szülést..meg ilyesmi?

658. kispola (válaszként erre: 656. - Gyongyi 4)
2014. aug. 13. 11:16

Szió!


Igen, kisfiam lesz :) Köszönöm a bókot, tényleg nagyon édes :) Elvileg február 1. a várható időpont. Egyenlőre hála istennek minden rendben van, fejlődik, növöget. A névben még nem vagyunk biztosak, egyenlőre még gondolkodunk.

Te, hogy vagy?? Hogy sikerült az esküvő?? Nagyon eltűntél, remélem minden rendben!!

657. gilmores (válaszként erre: 655. - Gyongyi 4)
2014. aug. 13. 11:04
Én is éppen néztem, hogy mindenki eltűnt... Veled mi újság? Esküvő/nászút? :)
656. Gyongyi 4 (válaszként erre: 654. - Kispola)
2014. aug. 12. 18:47

de jóóó...most látom a képet,amit raktál!:)))

Tehát kisfiú lesz!De édike!

És néven már gondolkoztatok?

655. Gyongyi 4 (válaszként erre: 654. - Kispola)
2014. aug. 12. 18:44

Huhh,de eltűnt itt mindenki!Nagyon pangás van!

Mi újság Veled?Hogy telik a babavárás?

Hogy érzed magad?Vizsgálatok?Minden rendben van?

Tényleg és mire várható a pici?

654. kispola (válaszként erre: 653. - Gyongyi 4)
2014. júl. 10. 08:36

Juj, akkor már mindjárt itt a nagy nap, ez tényleg nagyon izgi lehet :) Biztos csodaszép menyasszony leszel és minden rendben lesz!! :)

17-én ultrahang vizsgálatra megyek,mert 23-án lesz a nagy mérföldkő, a 12 hetes genetikai uh+kombinált teszt, és mondta a dokim,hogy előtte még megnézné a babót. Az étvágyam hullámzó,van amit egyik nap örömmel eszek,másnap már hányingerem van ha csak rágondolok :) A csoki az, amit korábban szerettem nagyon,na most egy kocka nem menne le. Sajnos elég sokat hánytam,de remélem ez most már kezd majd alább hagyni.Tök durva, de már látszik picit a hasamon :)

Remélem azért nem szakad meg a kapcsolat, ha gondolod írhatsz privátban is majd.

És Ti beszéltetek azóta a baba témáról? Remélem meggondolja magát a párod, és hamarosan átélheted Te is ezt a csodálatos érzést :)

653. Gyongyi 4 (válaszként erre: 652. - Kispola)
2014. júl. 9. 19:36

Jujj,de izgis!:)És 17.-én,mikor mész,mit néznek most?

És a pocakod már növöget?:))

Van olyan kaja,vagy bármi amit most nem eszel,de elötte ettél vagy fordítva?

Nálam minden ok,már csak 2 és fél hét...juhuuu...már várom!Most intézgetjük még az elmaradt dolgokat!Tiszta izgalmas!:)

652. kispola (válaszként erre: 651. - Gyongyi 4)
2014. júl. 6. 12:49

Szió!

Megvagyok, köszönöm! Van némi tünet, ami hol erősödik, hogy gyengül, de abszolút elviselhető. Viszont ettől a nagyon melegtől teljesen kivagyok,de gondolom ezzel sokan vagyunk így :)

Orvoshoz majd csak 17-én megyek legközelebb, már nagyon várom!!

Veled mizu, hogy vagy? Esküvő?? :)

651. Gyongyi 4 (válaszként erre: 649. - Kispola)
2014. júl. 5. 16:53

Szióka!

Mi újság veled??

Hogy vagy?Milyen a babavárás?

Dokinál voltál mostanság?

Nem tudod,hogy fiú vagy lény lesz-e?

650. nbandus
2014. jún. 24. 09:40
Én határozottan meg vagyok győződve róla, hogy fiú lesz, de persze simán tévedhetek. Ez nem megérzés, hanem egyszerűen magam előtt látom, ahogy le van írva a kisfiam neve...:) Lánynevünk meg amúgy sincs, így egyyszerűbb lenne...:) Bár tényleg annyi lányruha vár ketteskére, hogy szégyellek arra gondolni, hogy mi lesz velük...:)
649. kispola (válaszként erre: 648. - Nbandus)
2014. jún. 23. 19:34

Szió!

Hú, ezek nagyon jó hírek!! :) Akkor Te már mindjárt eléred az első nagy mérföldkövet! Én is várom már, hogy a 12. hetet elérjem. Úh, a 4D is nagyon izgi lesz, gondolom már nagyon várjátok :) Kíváncsi vagyok kisfiú, vagy kislány lesz :) Neked van esetleg valamilyen megérzésed ezzel kapcsolatban?

648. nbandus
2014. jún. 23. 09:10

Sziasztok,


Nálunk minden rendben, 11. hétben vagyok már, és lassan múlnak a negatív tünetek, csak a heti 1-2 napos fejfájás maradt, ami a hormonoknak tudható be... Jövőhéten meglesz a 12.heti genetikai ultrahang, utána meg 4D-re is megyünk, és remélem kiderül a neme, mert nevek miatt már jó lenne...:)

647. 0686586f7c (válaszként erre: 646. - Kispola)
2014. jún. 22. 11:16
Köszönöm. Az még odébb van akkor...
646. kispola (válaszként erre: 645. - 0686586f7c)
2014. jún. 21. 10:55

Szegényke, sajnálom és egyben abszolút meg is értem, hogy aggódsz, idegeskedsz. Hiába "csak" az első volt, szerintem teljesen természetes, hogy így érzel. Szorítok nagyon!!!

4 hét múlva kell mennem a kombinált tesztre, eddig ennyi ami biztos, szeretnék már túl lenni rajta, azért az mégis megnyugtató lenne.

645. 0686586f7c (válaszként erre: 644. - Kispola)
2014. jún. 20. 20:37

Milyen teszteket végeztetsz el, ha nem titok? Integrált, kombinált?


Őszintén? Ideges vagyok, hogy sikerül-e?!

Rettegek, hogy nem sikerült. Jó, persze ez csak az első inszemináció volt...

644. kispola (válaszként erre: 643. - 0686586f7c)
2014. jún. 20. 16:51

Nagyon sok név kavarog a fejemben, de konkrét még nincs, jó lenne már legalább azt tudni, hogy fiú vagy lány névben kell gondolkodnom :)

Sokat agyalok a lakáson is, pici lakásban lakunk, és kell egy kis kreativitás, hogy mindennek legyen helye :)

És Te, hogy vagy lelkileg?

643. 0686586f7c (válaszként erre: 641. - Kispola)
2014. jún. 19. 21:24

Na és hogyan álltok a tervezgetéssel?

Pici nevén gondolkoztatok már?

Mindenre kíváncsi vagyok ám. :-)

642. 0686586f7c (válaszként erre: 639. - Szegfű86)
2014. jún. 19. 21:21

Sajnálom, hogy így alakult. :-(


Július 1.-én kellene megjönnie.

Ha nem jön meg akkor HCG vérvétel. Ha igen akkor majd alakul ahogy odafent gondolják, mert következő hónapban ha úgy alakul megcsinálják az inszemet, ha jók az eredmények, ha nem akkor csak a nyaralás marad 18 napig. És utána inszem.(augusztusban)

641. kispola
2014. jún. 19. 21:19

Sziasztok!

Szegfű86, nagyon sajnálom ami történt :( Kitartást és sok erőt kívánok!

Tündérke31 Te, hogy vagy?????

Gyöngyi, Nálatok valami fejlemény?

Nbandus, hogy vagytok?

Moni(ka), mizu Veled,még mindig nagyon el vagy tűnve!!

Én ma voltam dokinál, és láthattam újra a picibabámat :) Csodálatos élmény volt, 13 mm, és gyönyörűen dobog a pici szíve :) A szülés várható időpontja február 1. a doki szerint.

640. szegfű86 (válaszként erre: 636. - 0686586f7c)
2014. jún. 19. 18:26
Neked akkor hogyan tovább? Mikor lesz eredmény?
2014. jún. 19. 18:23
Képzeljétek csajok vasàrnap óta volt két extra halvàny kétcsìkos tesztem. Màr kezdtem reménykedni, hogy késői peteérésem volt, mert ugye nem jött meg. Erre most megjött rendesen. Kész vége! Én feladom egy fél év- évre a próbálkozást. Egy cseppet tönkre vannak az idegeim miatta. Sajnos túl sok rossz dolog történt màr velem az életbe, és most buktam ki. Inkább gyűjtjük továbbra is a pénzt a párommal, végülis ezért jöttünk ki. Még jó hogy nem pörögtem minden hónapban a témàn, csak akkor mikor minden ciklusom végén megjött. De úgy látszik ez elég is volt. : / De azért nektek szurkolok és követem a fórumot. : )
638. szegfű86 (válaszként erre: 601. - Myflower17)
2014. jún. 19. 18:14
Na van valami jó hìr??
637. szegfű86 (válaszként erre: 636. - 0686586f7c)
2014. jún. 17. 20:01
De cuki, hogy te vigasztalsz! És veled mi újsàg van?
636. 0686586f7c (válaszként erre: 635. - Szegfű86)
2014. jún. 17. 19:45
Nagyon sajnálom, de ne adjátok fel!
2014. jún. 17. 15:37
Teszteltem a nemvàrt utàn egy nappal. Full negatìv. Nem is tudom, hogy miben reménykedtem. Ez volt a 10. hónap. Bőghetnékem van, de most még azt sem lehet. : ((
2014. jún. 16. 21:01

Köszi csajok,aranyosak vagytok!

Nem tudom,egyébként...mi történt....pedig nem első gyereke lenne,mert 19 évesen már apuka volt....vagyis az is!Én is pont ezt mondtam neki,hogy ne biztos hogy elsőre sikerül,bár ne így legyen,de akkor is sosem tudni!Pedig megvan mindenünk igazából,van saját házunk,kocsink,jó munkánk!:)

Talán meggondolja magát!:)

Kispola!Aham az esküvővel minden ok,szépen haladunk mindennel!Már majdnem itt van.....de izgis!:)

Neked meg minden jó csütörtökre!Majd írj,hogy mi volt!:)))

633. nbandus
2014. jún. 16. 08:14

Gyöngyi, szerintem ne keseredj el, és mondd el a párodnak, hogy előfordulhat, hogy hónapok után fog csak összejönni a baba, minél tovább vártok, annál rosszabb...:) Persze kívánonm, hogy ne így legyen, de nem árt esetleg a negatív dolgokat is felvázolni neki, hátha eddig erre nem is gondolt. Amúgy tényleg hihetetlen, hogy a pasik hogy be vannak tojva ettől a gyerek dologtól. Nem is értem,miért hiszik azt, hogy akkor vége az életüknek?

Amikor én teherbe estem először, a párommal semmink nem volt, még egy ágyunk sem, mert hedonista életet éltünk, és ágy helyett pl utazgattunk. Szóba se került korábban a házasság és a gyerek. Én 24, ő 29 éves volt, mégsem jutott eszünkbe, hogy szaladjunk abortuszra, mert tudtuk, hogy megbírkózunk a feladattal. Akartuk, és sikerült. Nem mondom, hogy nem vártam volna még 3 évet, de így is tökéletes helyre született a lányunk,mert imádjuk. És akárki aakármit mondd, ez a lényeg. Mert egy gyerek nem kerül olyan sokba, hogy attól megrendüljön az ember anyagi helyzete...

632. Moni(ka) (válaszként erre: 631. - Bogyli25)
2014. jún. 15. 21:32
Sokszor megjlyednek a pasik, vissza lépnek es egy ido után rájönnek hogy milyen nagy butaságot csináltak ! Inkabb örülyen neki hogy teherbe esett könnyen , és minden ok, nem kell menni meddősegibe , boldog apuka lehet!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook