Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 fórum

Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2014. ápr. 19. 11:50
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!!! :) :) :)
300. kispola (válaszként erre: 296. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 17. 20:05

Gondolom, hogy most inkább az esküvőszervezés körül forog Nálad minden, de azért örülök, hogy a babagondolatok is feltörnek időnként :) :)

Ha jól emlékszem 25 db van az ovu tesztben, de szerintem van több féle is.

299. Gyongyi 4 (válaszként erre: 298. - Crystall)
2014. ápr. 17. 19:55
Bakker....Nagyon sajnálom ami történt...de próbálj megnyugodni...tudom,nem lehet könnyű!Az élet néha kegyetlen tud lenni...csak sajnos mindig a jó emberekkel történnek meg ilyen dolgok!De azért ne tűnj el nagyon...!
2014. ápr. 17. 13:37
Azt mondta a doki 10-20 százaléka a kezdödö terhességnek vetéléssel végzödik sajnos. Nálam megtörtént a beágyazodás de röviddel utána mégis valami baj lépett fel igazán nem tudta megmondani mi, stresszes élet, bármi. Szerintem mi minimum fél évig most nem fogunk élesben probálkozni, nekem most kell egy kis idö, arrol nem beszélve, hogy a vérzéskor azt hittem meghalok nem birtam az ágybol sem felkelni :/
297. Gyongyi 4 (válaszként erre: 293. - Crystall)
2014. ápr. 16. 18:40

Szióka!! Jajjj,szegénykém!Ne keseredj el!Lesz ez még így se!De amúgy ez hogy van?? Már mi az hogy ilyen gyakran előfordul?Ezt nem értem....

Fel a fejjel!!

296. Gyongyi 4 (válaszként erre: 294. - Kispola)
2014. ápr. 16. 18:36

Ne is!:))) Hát akkor tényleg ne keseredj el...de jó ,hogy már legalább benne vagy a dolgokban....:)))

Drukkolok....várom,hogy legyen valami fejlemény Nálad!:))

Igen-igen csendben van mindenki......Babagondoloatok vannak-vannak...már a párommal mindig beszélgetünk,hogy mi lesz ha....:)))

Jajj már várom....Mielött megjött volna volt egy jó kis akciónk....de hát nem lett belőle baba,mert beteg lettem,meg hát kevés volt az eséje így a ciklusom végén...de hát ki tudja!:))

Juhuu az esküvőszervezés megy...várom a meghívókat,hogy megjöjjenek!:))

De már majdenem minden megvan!:)))

Amúgy ilyen ovu tesztes csomagban mennyi van?(mennyi időre elég?)Lehet már kérdeztem...?

295. kispola (válaszként erre: 293. - Crystall)
2014. ápr. 16. 17:55
Szegényke, sajnálom :( Biztos nagyon rossz volt megélni ezt a helyzetet :( De fel a fejjel, bár tudom, könnyű ezt mondani.... Minden hónap egy új remény! És hát, itt is próbáljuk egymást erősíteni, talán jót tesz, ha picit ki tudod mondani, írni magadból ezeket a dolgokat. Aztán hátha a nyuszi hoz egy pozitív tesztet... :) :)
294. kispola (válaszként erre: 292. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 16. 17:53
Nem szándékozom eltűnni :)Ez az első hónapom, hogy ovulációs tesztet használok, úgyhogy még eléggé az elején járok, ezért is próbálok nem elkeseredni :) Most már nem várok semmire, mehet élesben minden :) Úgyhogy remélem hamar lesz eredménye is :) Jó lenne feléleszteni picit ezt a fórumot, nagyon elcsendesedett... És veled mizu? Esküvőszervezéssel, hogy állsz? Babagondolatok.... ??? :) :)
2014. ápr. 16. 17:40
Sziasztok! En is itt vagyok csak nem nagyon volt kedvem irni mostanában. Mikor utoljára jelentkeztem rá 2 napra este elkezdtem barnázni de reggelre semmi. Aztán este ujra de akkor már eléggé véreztem, reggel vizsgálatok, vérvétel stb. és nincs baba :( Azt mondta az orvos ilyen gyakran elöfordul igazábol nem tudják az okot. Hát ez van most...
2014. ápr. 15. 20:31

Nahh...hát végre...azt hittem már mindenki elveszett az éterben!:)))

nbandus: A lányodnak javulást kívánok,talán hamar túl lesz rajt!:) Huhhuuu..akkor nemsokára kezdődhet a komoly akció...de izgi...:)

szegfű86:Hát ahogy elnézem igen....És amúgy mit jelent?..mert én sem tudom???

kispola: De jó itt látni..azt hittem elvesztél ...de hálisten nem :))) Persze,ne aggódj,jön az hamar...reméljük!:) Mikor kezdted el amúgy? És volt már élesben próbálkozás....vagy még vársz vele?

291. kispola
2014. ápr. 15. 18:31
Sziasztok! Én is itt vagyok időnként, csak már azt hittem mindenki elment erről a fórumról :) Nálam sincs sok változás, egyenlőre egy pozitív ovulációs tesztre várok... és már elég türelmetlen vagyok.. :) Na de majd csak jön egyszer :)
2014. ápr. 15. 14:51

Szerintem most mindenki várakozó állásponton van. Van aki azt várja mikor tesztelhet, van aki meg azt hogy mikor kezdhet bele a nem védekezésbe. :)

Ma vagyok a 13.dpo-n. Nem bírtam ki holnapig, a nemvárt napjáig. Csináltam egy tesztet. Full negatív. Habár mit is vártam tele vagyok mensi előtti tünetekkel. Enyhe émelygés, puffadás, néha görcsök, fájó cici. :/ Ja és tegnap néztem utána mit is jelent a dpo! :)) Azért nem vagyok képben minden babavárással kapcsolatos szakszóval. Ha olvasgatom a fórumokat, sokszor csak kapkodom a fejem, hogy ajjajjajj! :)

Úgyhogy most nagyon várom hogy megjöjjön legkésőbb péntekig. Mert ha nem akkor nagy bajban vagyok, járhatok komolyabb kivizsgálásokra hogy mi a gond. :(

nbandus: nem lehet kellemes a bárányhimlő :/ Vakarózásmentes hetet! :)

289. nbandus
2014. ápr. 15. 09:23

Én is most akartam jelentkezni, mert nqgyon elhalkultunk...:)


A lányom bárányhimlős, csupa pötty szegénykém, és vakarózik... Ez a legnagyobb esemény, babavárás terén nincs változás, elvileg heteken belül elkezdünk nem védekezni, aztán majd meglátjuk. Jó lenne, ha csak Júniusban jönne össze :) addig 2 esküvő lesz, azokon jó lenne mulatni...

2014. ápr. 14. 17:58

Mi újság Csajok?

Mindenki el van tűnve.....

Valakinél,valami jó hír???:))

287. Gyongyi 4 (válaszként erre: 286. - Gilmores)
2014. ápr. 10. 18:20

Aham....emlékszem :)))

Lesz ami lesz,majd hozza a sors.....,csak jó legyen....!

Majd azért drukkolok majd neked is! :))

286. gilmores (válaszként erre: 281. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 8. 00:48

Nem próbáltam még én sem olyasmit, de most igyekszem megtenni, amit csak lehet, majd meglátjuk, hogy mennyi mindenre lesz szükség...


Mi októbertől előbb nem tervezünk babát, de aztán sem tudom még, hogy hogy lesz, tudod, én vagyok az a "minden mindentől függ" lány... :D

285. kispola (válaszként erre: 284. - Szegfű86)
2014. ápr. 6. 16:37
Lehet én olvastam rosszul :) De a lényeg, hogy baj ne legyen, baba viszont legyen! :)
2014. ápr. 6. 16:32
Lehet rosszul fogalmaztam.A dokik NE tévedjenek, mert az bajt jelent. Én csak azt szeretném ha két hét múlva, vagyis màr csak màsfél hét múlva azért ne jöjjön meg, mert közben besikerült a baba. Ha nem lesz baba, akkor meg jöjjön meg. Mert ha nem, akkor tévedtek a dokik és baj van. De köszi a biztatàst! Amúgy semmi bajom azóta. Elvileg azért görcsöltem be, mert nagyobb volt a tüsző ami megrepedt. Azota jól vagyok! : )
283. kispola (válaszként erre: 282. - Szegfű86)
2014. ápr. 6. 16:07
Szió! Ovulációs fájdalom?? Na ilyet én még nem hallottam. Bár ettől még nyilván lehetséges :) Szegény, és már jobban vagy? Azért én drukkolok, hogy inkább a dokik tévedjenek és kiderüljön, hogy babád van!!
2014. ápr. 6. 00:31

Sziasztok!


Crystallnak először is gratula!! :) A többieknek meg sikeres teherbeesést akkor mikor szeretné! Látom hogy mindenkinek van egy vágya, hogy mikorra lenne jó babásnak lenni. Hát úgy legyen! :D

A vitaminokról annyit, hogy én most kezdtem a folsav mellé D vitamint szedni. " A legújabb kutatási eredmények alapján a D-vitaminok igen fontos szerepet játszanak a fogamzóképesség elérésében, és az optimális D-vitamin szint fontos végig a terhesség alatt, sőt, a szoptatás időszakában is. "

Nem akarok túl sok vitamint sem szedni, mert arról is olvastam hogy az is árthat. De mást tuti hogy nem veszek be, max ha orvos mondja.

Képzeljétek hogy jártam szerdán. Annyira begörcsöltem, hogy kórházban kötöttem ki!! :/ Menstruáció vége után egy héttel. Már nem ez volt az első eset. Decemberben is volt ilyen. És a slusszpoén az, hogy teljesen egészséges vagyok! Legalábbis a dokik szerint. Otthon január elején elmentem dokihoz és ugyanazt mondta mint az itteni pár napja. OVULÁCIÓS FÁJDALOM! Hát még sose hallottam, hogy ilyen lehet. De két ennyire különböző doki csak nem téved... Elvileg hamarabb volt tüszőrepedésem. Ha ez igaz akkor 16-18-adikán meg kell jönnie. Mert ugye tüszőrepedéstől számítva 14 nap múlva menszesz következik. Ha nem.... hát az vagy azt jelenti hogy a dokik tévedtek és baj van vagy pedig baba van a dologban. Az utóbbinak jobban örülnék. Mert esély van rá, voltunk előtte együtt.

Na ez történt velem mostanság. Amúgy hallott valaki olyanról, akinek volt extra nagy fájdalma tüszőrepedéskor, ha nem a szokásos időben volt???

2014. ápr. 4. 11:56

Az sem hangzik jól bakker!Szegénykém!Amúgy érdemes lenne kipróbálnod,lehet segítene!És valami homeopátiás cucc...nem tudom,csak kérdem,még sose próbáltam...?Abból nincs valami erre való?

Ahamm,amúgy igen augusztustól van tervben...aztán ki tudja mit hoz a sors:))

Hát remélem is hogy kimegy,csak biztosra akarok menni!:))

És nálatok mikor lesz baba?

280. gilmores (válaszként erre: 279. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 4. 09:22

Szóval, most szeded az ötödik dobozzal? Nekem is lesz jópár dobozzal, mire a kúrám végére érek... :( Én sem szedtem ezelőtt antibiotikumot. Ekcémás a kezem... :( A krémek magukban nem segitettek, most kell szednem antibiotikumot, sőt pronisont is. :(

Egy gyógyszerész ismerősünk ajánlotta a méregtelenítést, hátha ez is segitene a betegségem elmulasztásában. Hát nem tudom, csak múljon már el..!! De majd csak augusztustól terveztek babát, addigra kimegy a szervezetből a sok gyógyszer, nem..? :)

279. Gyongyi 4 (válaszként erre: 278. - Gilmores)
2014. ápr. 3. 15:37

Hát úgy kb.most szedtem az ötödiket!Az nálam elég sok...egész életemben nem szedtem ennyit!:(((

Mert neked mi a baj?

Hát egyenlőre még nem tudom milyet válasszak....mert vannak pár naposak is,meg hetesek is!De ezt a sok gyógyszert ki kell valahogy "űzni" a szervezetből!:)

Miért...estleg van ötleted??:))

278. gilmores (válaszként erre: 277. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 3. 15:01

Mit értesz az alatt, hogy "iszonyat sok antibiotikum"?? Sajna most nekem is szednem kell,a kezem miatt kiírta azt is bőrgyógyász, mert a krémek önmagukban nem segítettek... :(

És miből áll majd az a méregtelenítő kúrád? :)

277. Gyongyi 4 (válaszként erre: 276. - Kispola)
2014. ápr. 3. 10:18

Szerintem elég az is!Nekem mondjuk a házidokim javasolta,hogy jó lenne majd ha szednék!Bár így is szedek minden nap c-vitamint,d-vit+calcium+még ilyen multivitamint!

De majd a terhesség elött akarok egy méregtelenítő kúrát,mert iszonyat sok antibiotikumot szedtem az idén,ezért azt mindenképp szeretném!

276. kispola (válaszként erre: 271. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 2. 20:32
Most én úgy döntöttem, hogy béres vitamint alapból szedek, mellé egyenlőre csak folsavat kezdtem el. A fene se tudja jó-e így ... :)
275. kispola (válaszként erre: 269. - Crystall)
2014. ápr. 2. 20:31
Csatlakozom az előttem szólóhoz, próbálj meg megnyugodni, nem lesz semmi baj! Szerintem általában mindenki beparázik az elején, még az is, aki tervezte a babát. Jön az a rengeteg kérdés... de minden okés lesz!!! A munkahelyeden tudják már?
274. nbandus (válaszként erre: 269. - Crystall)
2014. ápr. 2. 10:06
Crystall, szerintem is felesleges a félelmed, persze könnyű mondani. Én is ugyanígy éreztem anno, mikor pozitív lett a tesztem. Utána még hetekig viaskodtam magammal, hogy akarom-e egyáltalán ezt az egészet. Szóval nyugi, minden úgy alakul, ahogy azt a sors akarja...:)
273. nbandus (válaszként erre: 271. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 2. 10:05
Hát nem tudom a terhes vitaminnal mi a helyzet, nekem a dokim azt mondta, hogy amikor elkezdjük tervezni, 3 hónappal az akciózás előtt szedjem a folsavat. Most ezt is teszem. Sima mezei folsav.
272. Gyongyi 4 (válaszként erre: 269. - Crystall)
2014. ápr. 2. 09:48

Szia Crystall!:)))

Örülök,hogy "látlak" !

Nem lesz itt semmi gond,ne izgulj!:))Mások felelőtlenül vágnak bele a babavállalásba,de Te nem azok közé tartozol!

Amúgy mit dolgozol??És a munkahelyen már tudják?

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook