Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babafészek fórum

Babafészek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. jún. 2. 15:00

Még egy: gondolom apnoe alarm készülékük van.

És kamerás babafigyelő?

A másik szobából, konyhából rálátni a gyerekre éjjel-nappal. Az enyémeknek volt, ez is hasznos.

32. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Unom)
2017. jún. 2. 14:59

Ha mosható a huzat, igen, örültem volna neki. Amùgy volt egy hasonlóm, hordozható, kantáros.


Ez a fèszek olyasmi mint a szoptatóspárna, és azért azt is 15 éve használjuk (nem viccelek, tv nézéshez kényelmes párna:D), ezért nem is tudom, miért nevezték szoptatósnak.


Bár a babafèszek is úgy tűnik, hogy csak pár hónapig használható, szerintem az 5 évesem tudná hasznosítani másra is.


Lényeg, hogy mosható legyen a huzat, szerintem örülni fognak. Tényleg, csak leteszed valhova és nem gurul ki a gyerek. Vagy a nagyobb babaágyba szűkítőnek, mert a babák mindig keresik a "falat".


Nem néztem a linket, de láttam sok helyen ezt a cuccot, nekem bejön.

2017. jún. 2. 14:57

Szerintem funkcionálisan sem jó. Puha az alja, a baba gerincének nem ad stabilitást. Még abban sem vagyok biztos, hogy könnyebb ebben hordozni, mozgatni a csecsemőt. Nem tartom biztonságosnak. Egy ügyetlenebb rokon kiboríthatja a gyereket. Ennél még a régi, hagyományos pólya is jobb volt. Talán 3-4 hónapos koráig használható. Minden sz.rt kitalálnak, ha újszülött születik nincs az a portéka amit ne lehessen eladni.

Nem vennék ilyet, nem örülnék neki. Az ár/érték arány pedig eszméletlenül aránytalan. Ha 3-4 ezer ft.- lenne talán de ahhoz, hogy a sarokba vágjam és szentségeljek túl drága:)


Hogy mit vennék?

- minőségi pelenka, popsi krém, törlőkendő

- hétfő-vasárnap előke (egy csomagban 7 db)

- jön a nyár: strand kellékek: csecsemős kis úszógumi, 50 faktoros baba naptej

- családi fotózásra befizetés

- rezgős pihenő szék (az unokáim szerették)

- játszópléd (színes, mintás, négy féle anyagból)

- műanyag / fa mintás fedeles játék, kacat, ápolási holmik tárolására szolgáló ülőeszköz.

- fejlesztők (különböző anyagból, színből, felületű labdák, kendők, kockák, stb)

- felhúzható zenélős játék

- ágya mellé a falra szerelhető zsebekkel teli színes falvédő. Bele lehet tenni sok ápolási eszközt, cumit, pelust, csörgőt, kütyüt, a szülők éjszaka csak odanyúlnak és tudják mi hol van. Nagyon hasznos és szépíti a baba szobát.


Kb. hirtelen ezek jutottak eszembe.

Hidd el ezekből is bőven összejön az az ár (sőt!) és véleményem szerint sokkal hasznosabbak.

30. unom (válaszként erre: 29. - Macibogarka)
2017. jún. 2. 14:49

Én nem érzem horrornak az árát, nekem az 5000 ft-os ár gyanúsan kevésnek tűnik. Vajon min spórolnak?

De az ötleteket elraktározom, és átgondolom még, van 1,5 hónapom rá :)

29. macibogarka (válaszként erre: 1. - Unom)
2017. jún. 2. 14:47
Én most néztem ennek az árát, ez horror. Én találtam 5000 ftért! Szerintem annyiért nem drága, és én használnám is! Bár ha ebben az árkategóriában gondolkodsz, akkor tényleg inkább a rezgős szék és a játszószőnyeg!
2017. jún. 2. 14:25
vagy a rezgő pihenőszék is hasznos lehet :)
2017. jún. 2. 14:24
Ha a babakocsihoz van mozes kosár akkor felesleges mert az ugyanaz. Esetleg valami egyszerűbb baba hinta?
26. kondygirl (válaszként erre: 24. - Unom)
2017. jún. 2. 14:22
Szia, szerintem is felesleges. Egy két éves és egy 4 hónapos babám van. Sokat buktak, így állandó mosásban lenne. A kislányom 2 hósan oldalra fordult, innentől felesleges. Vasalni sem lehet, ezért is kiesett nálam. Amiket írtak mind szuper ötlet. Szopi párna mindenképpen hasznos. Nem lehet átvinni egyik helyről a másikban benne(nem tartom biztonságosnak), viszont tök jól el van rajta összekötött állapotban. Kicsit megemelt a feje, nem vízszintes. Persze ez is csak felügyelettel. Nálunk a hordozót imádta imádja a kicsi. Szinte rögtön megnyugszik benne és amíg Anyu bírja vinni használható. Érdemes megkérdezni mit gondol a hordozásról. Láttam olyan játszószőnyeget F.P-t, aminek körbe fel lehet hajtani a széleit, vagy simán kiteríteni. Ennek én nagyon örülnék. Ilyen árfekvésű, mint amit küldtél.
25. lapbarna (válaszként erre: 23. - Unom)
2017. jún. 2. 14:12

Mi az elsőnél kaptunk ajándékutalványt, amit később egy sport babakocsiba pótoltunk. Annak is nagyon örültünk. Mármint, hogy olyat vehetünk, ami nekünk tetszik - kis segítséggel.

Igaz, nem olyan személyes. De én ilyen típus vagyok.

24. unom
2017. jún. 2. 14:08

Most nézem, nem jó a link, elbénáztam, bocs.

Erről van szó:

[link]

23. unom (válaszként erre: 18. - Lapbarna)
2017. jún. 2. 14:05

Úgy tudom, több babát terveznek, és mindenképpen uniszex színben gondoltam.

De átgondolom, majd valahogy szóba hozom neki.

Az alapdolgok meglesznek, szerencsére, így valami extrábban gondolkodunk. Ha nem venné meg magának, az ára miatt, az kimondottan előny :)

2017. jún. 2. 14:03

Nekem egy 5 hónaposom van és megmondom őszintén, ha kapnék egy ilyet és meglátnám, mennyibe került, tuti kikészülnék. Anyósom szerintem max 3000ből szebbet összehozna, mert varrónő. Meg totál feleslegesnek is érzem.

Esetleg nem akarnak hordozni? Mert akkor kb ebben az árfekvésben lehet klassz csatos hordozókat kapni, vagy mondjuk nem kell nekik babafigyelő? Nem a légzésfigyelő, hanem ez az egyirányú cucc. Én kaptam egyet és nagyon hasznos, mert sokat vagyok a kertben, de pl Pindur nem mindig akar kint lenni, bent meg alszik, melléteszem a "lehallgatót" és mehetek a dolgomra. Más hirtelen nem jut eszembe ennyi pénzért (a lehallgató sem tuti, h kerül ennyibe).

21. unom (válaszként erre: 19. - Vikucka)
2017. jún. 2. 14:02
A főzés részemről nem biztos, hogy nyerő ajándék lenne :D
20. gabbbicica (válaszként erre: 16. - Unom)
2017. jún. 2. 13:57
A kiságy felé, vagy máshova lehet tenni, a baba nevének betűi, kb. 15 cm magas. Ha meskán beírod, hogy betű, kidob egy csomót. Szintén innen egy babakockát rendeltem a születendő babámnak, ez sem hatalmas érték, de nekem nagyon tetszik.
19. vikucka (válaszként erre: 13. - Unom)
2017. jún. 2. 13:56

En sem vennem ezt meg. Viszont egy jatszoszonyegnek (ha nincs meg nekik), akkor örülnék. Esetleg valami pled (amire a kicsi neve van himezve).


Vagy az anyukanak felajanlani, hogy parszor fozol nekik kajat (vagy viszel valahonnan). En mondjuk orultem volna, ha a sok kacat helyet valaki segit erdemben :))) (na ez csak a poen resze volt)

18. lapbarna (válaszként erre: 17. - Unom)
2017. jún. 2. 13:45

Értelek, de szerintem ezt (bármilyen cuki is) max 3 hónapig fogja tudni használni. Mondjuk, ha lesz még 2 kislány utána, akkor azt mondom, oké, ki van használva.

Bocsi, praktikus gondolkodású vagyok! :D

17. unom (válaszként erre: 15. - Lapbarna)
2017. jún. 2. 13:43
Azt többektől kapnak, mi valami tartósabbat szeretnénk :)
16. unom (válaszként erre: 14. - Gabbbicica)
2017. jún. 2. 13:42
Az micsoda?
15. lapbarna (válaszként erre: 13. - Unom)
2017. jún. 2. 13:42
Én pelenkának örültem a legjobban. Főleg, ha valaki megkérdezte, milyen márkát vegyen, és hányas méretet.
14. gabbbicica (válaszként erre: 13. - Unom)
2017. jún. 2. 13:38
Én az egyik barátnőmtől "betűket" fogok kapni. Ez mondjuk olcsóbb árkategória, de örülök neki :)
13. unom (válaszként erre: 12. - Szafaripók)
2017. jún. 2. 13:21
Ilyen árban. minek örülnél? Minden ötletet szívesen veszek.
2017. jún. 2. 13:18

Szerintem felesleges... Max 2-3 hónapig használható.. Ha már forog a baba, nem. Na meg a mérete se mindegy, de főleg az elején nagyon gyorsan nőnek...

Most várom a 3.-at, ez a babafészek az "álomajándékok" listáján nincsen fent... Max akkor tudnám értékelni, ha varrós barátnőm saját kezével készítené...

11. unom (válaszként erre: 10. - Hanami)
2017. jún. 2. 13:14

A pontos méretre mindenképpen rákérdezek vásárlás előtt.

Azért is gondoltunk erre, mert ha a nagyszülőknél vannak, ott is jól használható.

De tényleg régen voltam érintett, ezért érdekelnek a vélemények :)

10. Hanami (válaszként erre: 9. - Unom)
2017. jún. 2. 13:12
2 max 3 hónapra tippeltem. Persze,a méretétől, meg függ attól is, hogy mennyire mozgékony.
9. unom (válaszként erre: 7. - Hanami)
2017. jún. 2. 13:08
Azt írják, fél éves korig használható. Gondolom függ a baba méretétől is.
8. unom (válaszként erre: 6. - Babyapocakban)
2017. jún. 2. 13:07

Nekem az árával nincs bajom :) Ismerem a termékeiket, ez nem fog pár hónap után tönkremenni.

Szoptatós párnában is hordozható az újszülött? Pl. arra gondolok, ha elalszik, át tudod vinni a másik szobába?

7. Hanami (válaszként erre: 1. - Unom)
2017. jún. 2. 13:06
Hány hónapig tudja ezt kihasználni a baba? Ennyi pénzért, én feleslegesnek tartom.
2017. jún. 2. 13:05

Fúúú, az ára elég horror.


Ha most lennék terhes, jobban örülnék egy olyan szoptatós párnának, aminek a végét össze lehet kötni és akkor kb. ugyanilyen keretet kapunk.

5. unom (válaszként erre: 4. - Macibogarka)
2017. jún. 2. 13:01
Nem vásárolnak előre szerencsére :)
2017. jún. 2. 12:59
Én igen :D csak tájékozódni kell, hogy nem e vettek ők is mert most felkapott lett ahogy láttam :)
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook