Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bababorzalom - Avagy minden, amit a babákról nem akarsz tudni fórum

Bababorzalom - Avagy minden, amit a babákról nem akarsz tudni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bababorzalom - Avagy minden, amit a babákról nem akarsz tudni

12. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 10. - 116212323c)
2012. júl. 14. 09:36
A fiam 2,5éves,igazi hapsi:cirógat,simiz,dícsér és nem csak engem,minden nőt 0-100éves korig.Úgyhogy elmondhatom nagyon jó fiús Anyának lenni:-)))
2012. júl. 14. 09:34

Valaki kimondja, valaki elhallgatja,valaki még saját magának is hazudik:-)

Nincs ezzel semmi baj,mindenki másképp éli meg.Imádom a két kis ördögömet,de néha a falnak tudnék menni tőlük:-)És akkor mi van?Semmi....Elmúlik,mert a következő percben már hármasban bírkózunk a földön,nagyokat kacagva:-D

De nekem senki ne mondja hogy könnyű dolog Anyának lenni!!!

2012. júl. 14. 09:31

Én pl nem is tudom hányszor használtam sminket mióta szültem :) előtte se a festős típus voltam de talán megtudnám számolni egy kezemen mennyit festettem a szülésem óta magam :)

Amúgy igen rendetlenség van, szét szedve minden mindenfelé és nem csak habos torta az egész :) ez mind igaz ahogy az is minden kor magával hozza majd azt amiért lehet sírni :)

Én talán ezeket mind máshogy fogom fel, vagy dolgozom át, így könnyebb :)

ettől függetlenül akinek gyereke van biztos van nehéz helyzete is, de Én ilyenkor abba gondolok bele Én ezt szerettem volna, és a hozzászólásomba remélem érzitek nincs rossz indulatú tartalom a cikk írója felé, se mások felé

mindannyian mások vagyunk és a gyerekeink is mások, a Lányom egy angyali jó gyerek, most kiderül milyen lesz a fiam :) bevallom kicsit tartok attól hogy milyen fiús Anyának lenni...

9. Pen80 (válaszként erre: 6. - 07016ed7ac)
2012. júl. 14. 09:31

Jaj, milyen vagy ;)))


Jó a cikk, teljesen át tudom érezni, pedig ma átaludta az éjszakát mindkét gyerek. :)

8. Roni1007 (válaszként erre: 4. - -heartbeat-)
2012. júl. 14. 09:30
Teljesen egyetértek:)
7. Búgócsiga* (válaszként erre: 6. - 07016ed7ac)
2012. júl. 14. 09:30
:)))))))
6. 07016ed7ac (válaszként erre: 2. - Gubaj05)
2012. júl. 14. 09:26
Nocsak,gubaj,a te gyereked se vattacukrot nyálzik és golyórágót sz*rik? Az enyém se. Pedig az anyukák 80%-a ezt állítja az én környezetemben is :D
2012. júl. 14. 09:23

Drága riGatti,erre egy dolgot tudok tanácsolni..vásárolj olyan szempillaspirált,ami nem csípi a szemed ,ha folyik...:D Mert bizony számtalanszor fog még folyni az a szemfesték,mert lesz az a gyerek még 8,16,120 hónapos,és minden korban lesz vmi,amitől így érzel. Végtelenül átérzem,teljesen igazad van,tarts ki ,és rengeteg puszi neked és egy nagy ölelés :)

Egy 3 éves gyermek anyukája,és egy 17 hetes magzat "főbérlője".

2012. júl. 14. 09:23

Szerintem nincs ezzel semmi gond! Nekem még nincs gyerekem, éppen előtte állok, de már sok anyukától hallottam, és láttam, tapasztaltam is, hogy anyának lenni nem mindig habostorta.


Igen, ez az élet legszebb dolga, de egyben a legnagyobb kihívása is!!! :))

2012. júl. 14. 09:23

Hááát :) érdekes, Én is Anya vagyok, de velem soha nem történtek ilyen dolgok, pedig az Én gyerekem se aludta át az éjszakákat, tudott Ő is ...nem nem nem is írhatok ilyet hogy "keresztbe tenni" csak megváltoztatta az elképzeléseimet, nem volt időm nekem se szinte semmire, már 2,5éves amikor nekem könnyen csordul az nem azért van mint Nálad hanem azért mert nézem ahogy édesen alszik, és gyönyörködök benne, vagy nézem ahogy játszik,vagy érzem ahogy mennyire szeret...és 1hónap múlva születik a következő gyermekem...alig várom akkor is ha tudom mennyire nehéz lesz...

Amúgy nem tudom ki mennyire de erre a szerepre is fel kell készülni, nem csak agyban, lélekben is. nekem működik és soha nem emeltem panaszra a hangomat vele kapcsolatban

2012. júl. 14. 09:16

Valószínű én is rossz anya vagyok, de teljesen át tudom érezni, amit írtál. Az én kislányom már lassan 2,5 éves jóval könnyebb a helyzet mint 1 éves kora előtt de soha nem felejtem el az első 6 hónapot. Aki meg köpködni fog annak azt üzenek, hogy nézzen mélyen a saját tükörképe szemébe és kérdezze meg magától, hogy tényleg ezt gondolja e.

Remek cikk és ezt igenis el kell mondani mert mindenhonnan csak az csöpög, hogy milyen rózsaszín és babaillatú az első időszak és talán sokan azért vagyunk csalódottak, mert nekünk nem és biztos valamit nem jól csinálunk...

Köszönöm, hogy kimondtad azt amiről mások csak suttogni mernek!

2012. júl. 14. 09:08
Rengeteget gondolkoztam, hogy megírjam-e ezt a cikket. Hogy miért? Az olyanok miatt, aki majd kommentelik, hogy én egy szörnyű anya vagyok, és meg sem érdemlem a babám, vagy hasonlók. Nem lesz ilyen ember? Ááá, dehogynem.

Ugrás a teljes írásra: Bababorzalom - Avagy minden, amit a babákról nem akarsz tudni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook