Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba 40 felett, spontán fórum

Baba 40 felett, spontán (beszélgetős fórum)


22. Grétike (válaszként erre: 21. - Zsofi_876)
2021. máj. 30. 17:54
Most 24. napra jött meg.Nem görcsölök és nem darabos.Kíváncsi leszek vissza áll-e a következő hónapban.
21. zsofi_876 (válaszként erre: 20. - Grétike)
2021. máj. 17. 13:03

Szia, örömmel olvasom, hogy ilyen pozitív vagy! Az sokat számít! :)

Igen, tiszta szívből drukkolok! :)


Olyan remísztő, hogy egy védőoltás így be tud kavarni a ciklusba.

Valamit csinál szerintem az anyagcserével vagy hormonháztartással.

Kizárt, hogy ennyi nőnek a stressz miatt lett hirtelen oltás után gondja.

Remélem, hogy tényleg csak átmeneti, ártalmatlan vonzat, mert így sem volt tökéletes a pajzsmirigyem... Ki tudja, hogy még mire hat ki.

Na mindegy. Még agyalok a második vakcinán, mert nekem is brutál a mostani, pont ahogy írtad. :(


Bocs, ha lehangoltalak.

Nézzünk inkább optimistán a jövőbe. 🌞

20. Grétike (válaszként erre: 19. - Zsofi_876)
2021. máj. 17. 07:39
Szia Zsófi.Megpróbálom amit leírtál, mert hiszek én is ezekben a dolgokban.A ciklusom a 2. oltás után 19 napos lett.Mérges is voltam, hogy beállt minden szépen azután az oltás tönkrevágta.Nagyon sok és bocsánat de darabos volt a menszi.Kíváncsi leszek milyen lesz a következő ciklus.A barátcserjét szedtem én is, de olyan magas volt a prolaktinom, hogy gyógyszert kaptam rá és a kettőt nem szedhettem együtt.Nagyon köszönöm hogy drukkolsz.Nagyon jólesik.
19. zsofi_876 (válaszként erre: 15. - Grétike)
2021. máj. 15. 16:46

Szia!

Én most leszek mindjárt 44.

Nekem van már egy kislányom, de sokszor, rapszodikusan fellángolt bennünk a kistesó iránti vágy.

Végül én nem mertem belevágni, mert nem éreztem a testem annyira késznek.

Neked viszont nagyon drukkolok! :)


Amiért írok, az az, hogy a kislányom érkezése előtt én barátcserjét szedtem (nem a gyerek miatt, de 1 hónapon belül már jött is, úgyhogy szerintem volt köze hozzá).

A másik pontosan ez az életmód váltás, amit írsz. Következménye lett a rövidebb ciklus, fogyás. Csak nekem abba kellett hagynom, mert drasztikusan felgyorsult az anyagcserém. (Kucsit vadul csináltam...:)

A harmadik pedig nem ide vág, de pont most estem kétségbe, mert az oltás után vagyok és nekem is korábban jött meg. Megkerdezhetem, hogy neked mennyivel volt másabb ez a ciklus?

Azt sem fogom tudni kisakkozni, hogy a következő milyen lesz, mert elvileg ugyanígy kapom majd a másodikat, hó közepén.


És még egy gondolat: (nem gondolom, hogy te nem tettél ilyet, mert szerintem igen <3)

Amikor úgy éreztem, hogy készen állok az anyaságra, egyik este néztem a csillagokat és beszéltem a gyerekemhez. - sokan hülyeségnek tartják, de en hiszek az ilyesmiben.

Cinkosan, szeretettel.

Kértem viccesen, hogy ha akar jönni, küldje az apját, mert én nem vesződöm a keresgéléssel. :)

Másnap megismertem egy férfit, most ő a férjem.

Aztán amikor aktuális lett, újból "felmosolyogtam" és hívtam, hogy amikor akar, jöjjön, nagy szeretettel várjuk.

Pár nap múlva megfogant.


Persze lehet, hogy csak úgy kódoltam az agyam, hogy termékenyebb legyek - hiszek a gondolat erejében.

Viszont miután megszületett és már tudott beszélni, egyszer azt mondta:

Anya, én azért valasztottalak téged, mert amikor a csillagokon ültem, rád néztem és fény volt a kezedben. És tetszett a ruhád (itt leírta azt a ruhámat, amit még akkor viseltem, amikor anno szóltam hozzá. De ő azt a ruhát sehol sem láthatta, mert sem egy fotón nem szerepel, és meg sem volt már akkor.)

Szóval, én ebben hiszek, hogy volt, van valami magasabb rendű lelki kötelék.

Hátha az is segít, ha hívod és teljes bizonyossággal elképzeled.

Ha a gondolat készíti fel a testet, akkor az; mindegy mi a magyarázat, lényeg, hogy érkezzen. :)

18. Grétike (válaszként erre: 17. - Dreamerlady)
2021. máj. 15. 15:50
Szia:) Cukor helyett eritritet használok.Köretnek salátát szoktam.De pörkölt mellé tk.tönkölylisztből szoktam nokedlit csinálni vagy tk.durumlisztes spagettit.Barnarizst lehetne enni, de nem hiányzik.
17. Dreamerlady (válaszként erre: 15. - Grétike)
2021. ápr. 26. 19:49

Szia Gréti! Nagyon jól hangzik ez a diéta! Főleg, hogy ennyire egészséges. Rizs, krumpli helyett mit eszel? Cukor helyett mit teszel mondjuk a kávéba.


A 28 napos ciklus szuperül hangzik. Én hamarosan elhagyom a fogamzásgátló tablettát. Remélem, hogy rendben lesz a ciklusom utána...

2021. ápr. 23. 10:28
A súlyom beállt, 164 cm és 59 kg vagyok.Ennél nem nagyon megy lejjebb.Gondolom elérte az ideálist.Soha nem éhezek hiszen az is gátolná a teherbeesést.Nálam 7kg-ot jelentett az étrend ill. életmódváltás.
2021. ápr. 23. 10:24
A diétám csak abból áll, hogy elhagytam a finomított szénhidrátokat.Nem eszem cukrot fehér lisztet, rizst, krumplit.Az oltás után nem ajánlják a terhességet.Nem tudják mit okozhat, nincs tapasztalat.Nekem most 23 napra jött meg, a covid oltás miatt.Bekavar a ciklusba sajnos.
14. Dreamerlady (válaszként erre: 11. - Grétike)
2021. ápr. 16. 22:17

Szia! Hihetetlen ez a dieta, gratulálok a kitartásodhoz!


Miért ugrik a baba projekt 3 hónapra az oltás után?

13. Honey38 (válaszként erre: 11. - Grétike)
2021. ápr. 7. 20:17
Szia, 1 hónap alatt 7kg?? Az nagyon jó :) milyen diétát követsz?
2021. ápr. 2. 06:23
Április 6.-án megkapom az első oltást covid ellen.Babaprojekt így ugrik 3 hónapra.:( Ebben korban úgy érzem 1 hónappal 1 évet vesztek.:(
2021. márc. 24. 08:39
Jelenlegi változás fogytam 7 kg-ot.:) A 21. napi hormoneredményem jó lett.:)
2021. márc. 8. 10:08
1 hónapja tartom a diétát és a ciklusom 28 napos lett.Mint tini koromban😅Kevesebb is volt és nem görcsölt a hasam csak éreztem hogy megvan.
2021. febr. 21. 19:24
2 hét telt el a diéta kezdete óta.Az én kezem lábam télen nyáron jéghideg, ez most elmúlt.Nem tudom hogyan függ össze a diétával vagy van e egyáltalán köze hozzá.Talán kevesebb energiát vesz el a szervezetemtől az emésztés, így több dolog tud regenerálódni.
2021. febr. 13. 19:44
A 6 nap alatti tapasztalataim: reggel nem ödémás az arcom, kezem, a kedvem klasszisokkal jobb, munkahelyen megjegyezték sugárzik a kiegyensúlyozottság a szememből.És fogytam 1.5 kg-ot, gondolom a megkötött vizet engedi el a szervezetem.Hát ennyi egyenlőre.
2021. febr. 8. 15:39
Elkezdtem picit átreformálni a táplálkozásomat.Elhagytam a cukrot és a fehér lisztet teljes mértékben.Kíváncsi leszek tapasztalok e bármilyen változást.
6. Grétike (válaszként erre: 5. - Pengő Gyöngyi)
2021. jan. 17. 15:22
Utánaolvasok.Köszönöm.:)
2021. jan. 17. 14:36
Rosszul írtam: gynevac.
4. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 3. - Grétike)
2021. jan. 17. 14:35

Gynevax... Ez most jutott eszembe. Emlékszem, nehezen tudtam beszerezni.

Hogy melyik használt, nem tudom.

Nálunk sem volt szervi oka. Volt mindig petesejtem, kaptam vissza embrióit, aztán semmi. Nekem is egyszer indult el (az elsőnél) valami, elég magas volt a hcg-m, de nem maradt meg.

Igen, nagy volt az öröm, meg az aggodalom, nehogy elveszítsem. :)

2021. jan. 17. 13:43
Szia Gyöngyi.Nem szertnék több lombikot én sem.Pedig mindenki ezzel nyomaszt, hogy a 3. szokott sikerülni.Én most premens tablettát kezdtem el szedni.Régebben a barátcserjével is próbálkoztam.A dokim nem tudta megmondani miért nem sikerült a lombik.A másodiknál vmi elindult, de a hcg szintem se mondták meg.Gratulálok a kisfiadhoz.El sem tudom képzelni azt a hatalmas örömöt, amikor kétcsíkos lett a teszted.Most gynositol port, d-vitamint meg Q10- et szedek még.
2021. jan. 17. 12:39

Szia! A kisfiam már 9,5 éves, spontán fogant 5 lombik után. 40 éves voltam. Sok mindent szedtem, többek között barátcserjét és méhpempőt is. A többire már nem emlékszem, de ha eszembe jut, még ideírom majd :)

Mit mondtak a dokik, miért nem lett sikeres a lombik?

Ha elfogadsz egy jó tanácsot egy idegentől: ne lombikozz tovább! Nekem sajnos az 5 év nagyon durva hormonbombáktól daganat lett a méhemben, ki kellett venni. Szerencsére akkor a gyerek már 4 éves volt.

Szorítok neked, hogy mihamarabb anyuka legyél! :) <3

2021. jan. 17. 09:39
Sziasztok,2 lombikon vagyok túl sikertelenül.43 éves leszek és babát szeretnék még mindig.Ha hasonló cipőben jártok gyertek osszuk meg érzéseinket,véleményeinket,tapasztalatainkat.Ki mit próbál még meg a baba érdekében? Milyen vitaminokat szedtek?Mire figyeltek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook