Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt mondta 6 év után, hogy sosem szeretett. Létezik? fórum

Azt mondta 6 év után, hogy sosem szeretett. Létezik? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. szept. 21. 19:22
Már tök mindegy!Lapozz,aztán cső!Nem mindegy,hogy mit gondolt vagy mit csinált?Ő a múlt!Te meg a jelenben kéne,hogy élj!
5. 1925cb8c8a (válaszként erre: 1. - Lastgoodbye)
2014. szept. 21. 19:21
Szerintem szeretett,csak most valamiért azt mondja,hogy nem.Azt neked kell eldönteni ki akarod-e deríteni,hogy miért mondja most az ellenkezőjét.
4. Lastgoodbye (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. szept. 21. 19:19
Jo, persze, olyan konnyu ezt mondani, foleg, ha megtudod, hogy vegig hazugsagban eltel.
2014. szept. 21. 19:15
azt gondolom, h túl fiatal vagy még az ilyen drámákhoz. :D
2014. szept. 21. 19:13
Mindegy már. Lépj tovább!
2014. szept. 21. 19:10

Elhagyott, mert mar elmultak az erzesei, orult, hogy megszabadult tolem, egy idegen maradtam szamara(ezt is irta) . Azt irta egy haverjanak(aki az en legjobb baratom), hogy igazabol mi csak el voltunk, o akkor szerelmes, ha erzi, hogy orokke egyutt akar lenni valakivel es elvenni felesegul, nalam ezt nem erezte. Mondott mindent, tobbek kozott ez a feleseges dolgot is, masok elott sem titkolta hogy szeret,bizonyitotta tettekkel. Szakitas elott 2 honappal meg tortat is kaptam tole szeretlek felirattal. Sosem csalt meg, ez biztos. Miutan osszekoltoztunk, besokkalt es elkuldott. Ereztem, hogy vege lesz, de nem birom elhinni, hogy ennyi ideig ilyen szineszi alakitasokat tett volna meg. Valaszthatott volna mast os, de mellettem maradt. Most elvileg nagyon szerelmes egy lanyba, akit nem is ismer igazan es nem kaphat meg, mert kapcsolata van. Fiatalon jottunk ossze, hiba volt csak 21 evesek vagyunk.

Tudom, hogy mar nem jon vissza, csak nagyon faj a tudat, hogy ennyi ideig kepes volt hazudni? Nem tudom elhinni.. Vagy nagyon rossz emberismero vagyok vagy ku.rva jo szinesz, szinte dijat erdemelne.

Mit gondoltok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook