Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Azon gondolkodom, hogy kár volt orvoshoz menni. Lehet jobb... fórum

Azon gondolkodom, hogy kár volt orvoshoz menni. Lehet jobb... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. szept. 25. 12:50

Igen. Nyilván írok egy vallomást, hogy kihozzalak a sodrodból.

Azt sem tudom, ki vagy, és nem is érdekel. A hozzászólásokra reagálok.

2023. szept. 25. 08:08

Te szeretnéd itt generálni a feszültséget, amit egyértelműen ellenem indítottál. Csakhogy nem állok bele ilyen mesterségesen kreált vitába.


Bizony. Az én hsz-em látszik. Az, amire reagáltam, nem.

Ha a 11. hsz-ben azt látod, hogy lekaptam Shukrant a 10 körméről, akkor nálad gondok vannak. Ja, és észre sem veszed. Tedd túl magad ezen az egészen.

Szerintem idáig udvarias voltam veled, ezek után sem tudsz kihozni a sodromból, bármennyire is ez a célod.


Ne írj többet, nem fogok válaszolni. Ennyit sem érdemelt az egész.

2023. szept. 25. 07:26
Vicces vagy, hiszen a te hozzászólasod látszik. Lekaptad a tíz körméről, hogy ha jót nem tud írni, ne is írjon. Te várod el a fej homokba dugását, nem ő. És ráadásul észre sem veszed ezekszerint.
2023. szept. 24. 18:50

Nagyon sajnálom! Ne veszítsd el a reményt, mert csodák léteznek! Rengeteg példa is van erre!

Sok erőt és kitartást és jobbulást kívánok!

2023. szept. 24. 18:13

Az a hsz nem arról szólt, amiről írsz. Nem arra célzott, hogy homokba dugná a fejét bárki is.

Úgy gondolom, Shukran nem véletlenül töröltette azt a bizonyos hszt, amire reagáltam.


A te reakciódat viszont egyáltalán nem értem. Mivel már nem látszik Shukran hozzászólása, mások bizonyára nem is érthetik, miről volt szó. Ezért nem is kérlek, hogy magyarázd már el nekem, miért szidtam le a gyászában. Semmi szidás nem volt abban a hsz-ben. Te nagyon nem tudsz értelmezni.


Ettől függetlenül minden jót kívánok.

2023. szept. 24. 18:07
Szerintem is jobb.
2023. szept. 24. 17:14

Na erről mesélhetnék... 😕


FI-nak és férjének jobbulást!

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Shukran)
2023. szept. 24. 16:51
Kedves tőled, bár engem nem zaklattál fel, emiatt ne bánkodj! Sajnálom a fájdalmad, köszönöm a jókívánságot!
14. Shukran (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 16:42

Köszönöm!

Mint láthatod, töröltettem a hozzászólásomat, nem akartalak felzaklatni ezzel, meg az olvasókat sem.

Igazán sajnálom! Elnézésed kérem!

Jobbulást kívánok Neked!

2023. szept. 24. 16:38

Gondolom azért, mert egy probléma attól még létezik, hogy homokba dugjuk a fejünket.


Még ha pillanatnyilag kellemesebb is nem venni tudomást róla. Én is szembe nézek, pedig nem volt könnyű elfogadni.


Egyébként az sem volt szép, hogy így leszidtad a gyászában.

2023. szept. 24. 16:32

Autoimmun betegség ez is.

Fogadd részvétem!

Neki melyik jutott?

11. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 11. - Shukran)
2023. szept. 24. 16:18

Most aztán jól megnyugtattad.

Bocsáss meg, de ha pozitívat nem tudsz írni, akkor negatív hsz-t miért?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 69fcad429e)
2023. szept. 24. 16:13
Elvileg. Most ezen vagyunk.
9. 69fcad429e (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 16:03
😞 Kezelni azért lehet, hogy ne súlyosbodjon?
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 16:00
Azt nagyon sajnálom.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. szept. 24. 15:59
Ez nem gyógyítható, a saját szervezetem fordult maga ellen.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. szept. 24. 15:53

Már régi. De most a férjem közölte, hogy nem megy orvoshoz az alhasi fájdalommal, ami tüsszentésre, orrfújásra, köhögésre belenyilal, mert már volt ilyen és nem találak semmit.

Én meg ennek kapcsán gondolkodtam el, hogy mennyivel gondtalanabb lenne nem abban a tudatban élni, hogy beteg vagyok.

5. 69fcad429e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 15:53

A rákszűrés, ha arról van szó, sosem felesleges. A többi kivizsgálás sem, pláne ha tünetek vannak.


(Ettől függetlenül én is úgy érzem, egy bizonyos napon kár volt orvoshoz menni... de ennek semmi köze a fizikális egészséghez)

2023. szept. 24. 15:53
Menj el egy másik orvoshoz is. Egyetlen diagnózis nem elfogadható.
2023. szept. 24. 15:49

Nem volt kár, nagy esélyed van hogy meg tudnak gyógyítani.

A tudatlanság nem boldogság, az egészség a boldogság.

2023. szept. 24. 15:44
Mi történt? Rossz hír?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook