Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok akik kapcsolatban/házasságban élő férfiakat szednek el, miért olyan biztosak benne hogy mellettük örökre kitart a férfi? fórum

Azok akik kapcsolatban/házasságban élő férfiakat szednek el, miért olyan biztosak benne hogy mellettük örökre kitart a férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. szept. 24. 13:20
Én úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy csak a csábító lány (ribanc-ahogy kalarina mondja) illetve a pasi a hibás...
45. 97c5294a47 (válaszként erre: 36. - Monika1225)
2008. szept. 24. 13:10
Tudod én is ezt kérdeztem magamtól hogy a párom amikor összejött a nála fiatalabb lánnyal, hogy és a lány szülei mit szólnak ehhez hogy nős férfival állt össze??? Az én gyerekem ha ilyet tenne, ha elhagyná a családját egy másik lány miatt biztos hogy nem állna meg előttem. Azt hiszem ez nevelés kérdése is. Aztán kiderül hogy a lány anyja és a nagyanya is nős pasikkal állt össze. Hát azt hiszem erre jó az a mondás hogy az alma nem esett messze a párjától. Ribancnak ribanc gyereke lesz.
2008. szept. 24. 13:07

A volt párommal még együtt voltunk amikor már hallottam a lányról, jó kis storyt talált ki, még én adtam neki tippeket hogy tudná lekoptatni a volt barátját aki nem hagyja élni, ez a barom lány meg a páromat szemelte ki lelkiszemetes ládának, és a barom párom meg szintén azt gondolta majd a lánynak meséli el a mi apró cseprő dolgainkat. NA ebből lett egy szép nagy szerelem, a lány részéről, annyira átlátszó volt hogy hajt a páromra. Nagyon nem lehet mit tenni egy olyan férfival akit jobban vonz az uj, a fiatalabb, és a sok kaland amit beígértek neki, és hát mi más mint a szex. Igy hát összejöttek, aztán szépen elköltözött a párom, hogy szabad akar lenni, már másnak hivatalosan is együtt volt a kis ribanccal, mert másként nem tudom illetni az olyan lányt aki más pasiját, a gyerek apját szedi el. Azt is tudni kell hogy a páromnak ugy indult ez a kapcsolat hogy csak szex, meg carpe diem, ehhez képest a lány ugy behálozta hogy már az esküvőjüket tervezgetik. Nem kivánom hogy boldogok legyenek, mert nem érdemlik meg. Főleg a lánynak kivánom hogy ugyanugy élje át azokat amiket én éltem át miatta. Tudom hogy full féltékeny még most is, több mint két év távlatóbol, zavarja hogy kapok gyerektartást, hogy jön a gyerekhez a pasija. Dehát ő választotta ezt, egye meg amit fözött :)

És igen a párom is, gondolom tartosan nem lesz boldog, most talán még hat rá a rozsaszin világ, hogy utazgatnak, szorják a pénzt, élnek felelőtlenül, aztán ha ott is lesz gyerek, már nem lesz poénos szerintem mivel nem az a tipus aki felelősséget tud vállalni. Meg eleve ha már elhagyta egy gyerekét még születése előtt akkor biztos majd a másik gyerekét fogja tudni szeretni tiszta szívből, és az nem lesz neki felelősség???

Kutyából nem lesz szalonna, és nem hiszem hogy a lánnyal boldogok lesznek, vagy azok voltak e egy percig is, mert mivel végig élem mellettük hogy engem cseszegetnek hogy legyen valami kis történés és tudjanak miről beszélgetni, azt szüröm le hogy addig van témájuk meg az tartja őket össze hogy én vagyok az ellenség. Van miről dumálni, kit szapulni. De enélkül valószínű elég üres lenne az életük. Meg még annyit hogy gondolom a pasik képesek inkább olyanra hogy otthagyják a saját lakást, párt, gyereket és belemennek egy rosszabb helyzetü kapcsolatba amiből egyenes út vezet a lejtőn. Ennyit a férfiak mérlegeléséről, meg felelősségvállalásukról meg miegyébről.

43. 97c5294a47 (válaszként erre: 25. - 01c8755c79)
2008. szept. 24. 12:57
Hu, de sokan írtak már :) én is egyet értek veled, lehet hogy jól müködik a kapcsolat, de minden kapcsolatban vannak kicsit mélyebb pontok, amikor nem lángol ugy a szerelem, szeretet, amikor valami kicsit nem jó, és sajnos olyan gyakori az a megoldás hogy nem megbeszélni, helyrehozni hanem gyorsan keresni mást.
42. monika1225 (válaszként erre: 38. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 24. 11:27

máshol ki veséztem erről az erkölcsi nulla anyukárol a véleményemet!! igaza van Cameának! az ilyentől jobb is megszabadulni! nézd a jó oldalát! Fiatal vagy még van egy gyerkőcöd, ha akarod akkor még ujra kezdheted!!!

Gondolom ez elég friss történet... hidd el idővel múlik!!!

41. 01c8755c79 (válaszként erre: 40. - Michu)
2008. szept. 24. 11:27

Nos, az én páromnak se volt túl jó a kapcsolata... és éreztem, hogy vonzódunk egymáshoz, de nem történt semmi. Egy kétértelmű mondat se... csak teljesen hétköznapi max. perces beszélgetés, kb. hetente egy-két alkalommal melóba menet. De akkor ott volt a gombóc a gyomromban, és éreztem, hogy neki is... és semmi.... kb. 1 év telt el így, egyszer láttam, hogy élettárs költözik. Egy héten belül együtt voltunk. És megmondta, hogy nagyon akart engem, de nem lett volna fair se az akkori élettársával, se velem.

Azóta együtt élünk...

Szóval így is lehet.... és valamiért megbízom benn. :o)

40. Michu (válaszként erre: 31. - Monika1225)
2008. szept. 24. 11:18

Soha ne mondd, hogy soha. Minket is elhagyott a párom egy fiatalabbért. Nagyon megviselt a dolog, de rá kellett ébrednem, hogy tuti nem működött jól valami még ha látszólag úgy is tűnt. Megfogadtam, hogy nem teszek ilyet soha senkivel, de az élet mindíg produkál valami különöset.

Nyolc év után véletlen összefutottam egy régi szerelmemmel aki családos lett. Kb. egy hét múlva felkeresett és nem tudtam mit tegyek, és megkövezhet bárki, de belementem egy ilyen kapcsolatba ami immáron lassan 2 éve tart. Az a véleményem, hogy Ő sem keresett volna ha az aktuális kapcsolata olyan tökéletes lenne. Hozzáteszem, nem örülök a helyzetnek, de ez van.

39. 01c8755c79 (válaszként erre: 38. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 24. 11:16

... milyen emberek ezek? Máááár szóóóval van mindenféle réteg.... ahol nem érdekli őket annyira a gyerek sorsa, jövője... meg semmi, csak esetleg a pia... vagy ilyesmi. Nem tudom elképzelni, hogy normális épeszű családban ez megengedhető lenne.

Ne készülj ki. Ha ennyi esze van a párodnak, akkor örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Én egyedül neveltem fel két gyereket... sokkal, de sokkal könnyebb egyedül gyereket nevelni. Kinevettem mindig azokat, akik sajnáltak, hogy hjajjjj, szegény, két gyerekkel. Pedig ÉN voltam/vagyok a FŐNÖK, az én értékeim az Ő értékeik. Ha én valamire azt mondtam, hogy nem, soha nem volt egy másik valaki (apuka), aki azt mondta volna, hogy igen. Szóval így volt jó, ahogy volt. :o)

38. e55dbe0ed8 (válaszként erre: 36. - Monika1225)
2008. szept. 24. 11:02

ez jó kérdés...a nagyobbik lánya 12éves a páromnak..

Hiába próbáltam meg beszélni a lánnyal és az anyjával..az anyja azt mondta hogy nem fogja közvetlenül tiltani..én kikészültem ettől.

37. 01c8755c79 (válaszként erre: 35. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 24. 10:49
A párod még beteg is ezek szerint. Hallatlan.... és a 15 éves kislány szülei hol voltak ez idő alatt? Az én lányom 16 éves, de garantálom, hogy nem lenne ilyen kapcsolatban. ..... bár mit rizsázok itt, amikor a Sharukhan-ba van belezúgva, az pedig 43 éves :o)))... szerencsére elég elérhetetlen, és ha mégis bejönne, akkor is enyém az elsőbbség. :o)))
36. monika1225 (válaszként erre: 35. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 24. 10:48
nem irigyellek ... ne haragudj de szerintem a férjed nem normális,de az a kislány se! azt hiszem nem állna meg előttem a saját lábán a lányom ha ilyet tenne.... nem a korkülönbséggel hanem a családossággal van problémám!! és most épp nevelgeti vagy b**ogatja azt a lányt?
2008. szept. 24. 10:44
A párom/35/ lecserélt minket,engem és a gyerekünket egy nála 20 évvel fiatalabb lányra/15/..a kislány ismert minket is és ennek ellenére belement ebbe..és én nem hiszem hogy együtt maradnak,de akkor kérdem én mire volt jó ez?!
34. 01c8755c79 (válaszként erre: 33. - Monika1225)
2008. szept. 24. 10:42
... nos igen, és nemtom melyik nagy írónk mondta, hogy a férfi ha kinyitja a száját hazudik, a nő akkor is, ha csukva van.
2008. szept. 24. 10:40

megértelek teljesen.... nekem is csak a magánvéleményem volt ez..........

nem véletlen, hogy anyukám azt szokta mondani: nincs a földön mocskosabb állat mint a nő!!!

32. 01c8755c79 (válaszként erre: 31. - Monika1225)
2008. szept. 24. 10:34

... nagyon kevés nő akar csak kósza numerát. Inkább flörtölgetnek... rövid szoknya... csábos tekintet.. . és a pasi ellenáll.... nah, ezt kevés NŐcske viseli el, és annál inkább akarják... és addig... és addig..., amíg férfiember megbolondul. :o) ... huh, nincs túl jó véleményem a nőkről!

Sokat láttam... sokat éltem.... és sokkal becsületesebbnek tartom a férfiakat ezen a téren.

De ez csak magánvélemény... a hosszú évek tapasztalata. :o)

31. monika1225 (válaszként erre: 25. - 01c8755c79)
2008. szept. 24. 10:26

ne haragudj de egy hűű de jó lenne kosza numera nem veszi el senki férjét! szerintem legalábbis. az a tapasztalatom , hogy az a férj keres numerákat akinek hiányzik valami otthonról!!! persze ha az csak egy hirtelen vágy az még nem jelenti azt hogy szeretője van...

viszont ott a veszély ha a harmadik ettől többet akar.. s erre a férfi is vevő, mert az már nem csak 1 vágyról szól hanem több minden más hiányáról!!!


persze könnyen jártatom a számat, nincs akit féltsek hogy lelép....DE SOHA senkivel nem jöttem, jönnék össze akinek felesége barátnője van...miattam senki nem fog el vállni!

hidd el a kivülről jónak látszó kapcsolatokban is van aki a kifelé vezető utat keresi!!! Sajnos


bár én ezzel nem értek egyet, csak azért irtam le mert ez a tapasztalatom!!!


Kívánom neked hogy a házasságod sose élje meg azt a pillanatot amikor valaki beleszól! És sok boldog évet a férjeddel!

Viszont a szerelem a szeretet valóban megbocsájtja a kisebb hibákat

30. 01c8755c79 (válaszként erre: 28. - FormáSan)
2008. szept. 24. 09:00

A párom nem csalt még meg... legalábbis nem tudok róla. De ha megtenné is, nem hagynám el... millió jelét adja, hogy imád... és ezt nem írná felül egy félrenumera. Számomra elsősorban a "hölgyet" minősítené a dolog.


Természetesen más a hazudozás... a kimaradozás... a titkos telefonok... a titkos levelek... a titkos randevúk. Nah, azt nem hiszem, hogy elviselném. :o)

2008. szept. 24. 08:55
de sokat foglalkoztat az a gondolat, hogy mi az a féltékenység! Betegség, vagy önbizalom hiány?
28. FormáSan (válaszként erre: 27. - 01c8755c79)
2008. szept. 24. 08:54
Gratulálok hozzá neked, és ne is engedd hiszen az életet nem a szeretővel éli le az ember, az okos az megbocsájt még ha kiderül is, mert tudja, hogy az igaz szeretet nála vála:o)
27. 01c8755c79 (válaszként erre: 26. - FormáSan)
2008. szept. 24. 08:50

... nos igen, lehet, hogy kimondatlanul. És közben mindkét fél (mert bizony a férfi is) azt hiszi, hogy tökéletes a házassága.

...aztán egyszer csak kiderül, hogy mégsem...


Ez a tapasztalatom. De ne így legyen, mert én is úgy gondolom, hogy remek kapcsolatban élek, és nem férkőzhet bele más. :o)

2008. szept. 24. 08:48
Én úgy gonolom, ha otthon meg van minden ami szem szájnak ingere, akkor egy huncut mosoly nem játszat közre, ott valami hiányzik, kimondatlanul!
25. 01c8755c79 (válaszként erre: 8. - Monika1225)
2008. szept. 24. 08:35
... sajna én nem így látom. Lehet szuper, remekül működő házasság. ... és jön egy édes, kacér.. "húú, de jóóó lenne" pillantás, villanás... és pasi már azonnal talál hibát az amúgy tökéletesen működő házasságában. :o(
24. a1baa7edcc (válaszként erre: 23. - FormáSan)
2008. szept. 24. 08:29

Minden viszonyitas kerdese, ha belegondolsz ok ezzel kikuszoboltek reszben a "hagyd magad es hamarabb szabadulsz" problematikajat.

A munkamegosztasra pedig mar jo ideje rajottek, hogy hasznos az emberiseg szamara :D

2008. szept. 24. 08:26
aztán itt jön az a mondás, hogy szinlelni boldog szeretőt:-) mint a kinaiknál, akinél régen volt 4-5 feleség és mellé még 3-4 szerető, akik szintén ott laktak a háznál:-) ez az igan nagy-nagy család:-)
22. FormáSan (válaszként erre: 21. - A1baa7edcc)
2008. szept. 24. 08:22
köszön szépen és szép napot mindenkinek:)))
21. a1baa7edcc (válaszként erre: 16. - FormáSan)
2008. szept. 24. 08:21

Semmi gond, ertettem! :)

Erezd magad jol a portalon! :)

20. a1baa7edcc (válaszként erre: 15. - FormáSan)
2008. szept. 24. 08:19

Oh, ertem. :)

Hat egy megcsalas sem "szep", de lehet a masodik kapcsolat sikerul jol es az lesz az igazi :)

(Vagy a harmadik?...)

Megcsalas alatt azt ertem, amikor az egyik fel tudta nelkul tortenik a felrelepes.

19. FormáSan (válaszként erre: 17. - Monika1225)
2008. szept. 24. 08:19
Szerintem is, de nagyon sok ilyen ember van, akinek mindegy, mert nincs kötödés csak könnyú és laza 1x kapcsolat is jó, nincs felelőség és elvárás!
18. FormáSan (válaszként erre: 14. - A1baa7edcc)
2008. szept. 24. 08:15
igy akartam:-((
17. monika1225 (válaszként erre: 15. - FormáSan)
2008. szept. 24. 08:15
Na, ott kezdődik a linkség!!! szerintem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook