Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az új életem, avagy éljen az életmód váltás! fórum

Az új életem, avagy éljen az életmód váltás! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az új életem, avagy éljen az életmód váltás!

1 2 3
2015. ápr. 27. 10:58
Sok sikert kivánok:) Én azt ajánlanám, hogy nézz kerül a Paleo háza tájűn. Nem kell egészen paleóssá válnod (nekem sem sikerült), de pl a rizst karfiolból készítem, a hasábburgonyát zellerből stb.
2015. ápr. 27. 10:31

Adnék egy tanácsot, elfogadni persze nem kötelező. Az, hogy csak teljes kiőrlésű dolgokat eszel nem elég, nem mindegy, milyen búzából készülnek. A tönkölybúza kedvező élettani hatásai már közismertek, vitathatatlanok. Az egészségünkre gyakorolt hatása felülmúlhatatlan, és ha továbblépünk, a fogyinál is nélkülözhetetlen. Az egyetlen gabonafajta, aminek alacsony a glikémiás indexe, ráadásul egy kis szelet kenyér is eltelít és ez az érzés sokáig meg is marad. Szerintem egy próbát mindenképpen megér. Ha lehet, Te magad süsd meg a kenyeret, akkor biztosan tudod, miből készült és mi van benne ( a boltiban lévő adalékanyagokat nem fogod hiányolni).

Üdv és kitartást a folytatáshoz

2015. ápr. 27. 10:05
Nem is olyan rég, kb. két évvel ezelőtt már írtam egy cikket. Esküdöztem, hogy le fogok fogyni.
Nos, azt hiszem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom: nem sikerült. Akkor nem! De 2015. február 2-án minden megváltozott.

Ugrás a teljes írásra: Az új életem, avagy éljen az életmód váltás!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook