Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az mennyire furcsa,hogy 35 éves vagyok és még nem volt nőm? fórum

Az mennyire furcsa,hogy 35 éves vagyok és még nem volt nőm? (beszélgetős fórum)

jan. 24. 09:33
Figyeljetek, ne alázzátok már szegényt, nehéz helyzetben van. Eleve gyenge lábakon áll az önbizalma, nem szabad ezt még tovább rontani rossz viccekkel.
jan. 24. 09:32

Nem léteznek erre segítő csoportok vagy szakemberek? Nagyon sok hasonló problémáról olvasok, mindkét nemnél előfordul. Mint a randiguru filmben, kellene egy tanácsadó, aki felhúzza az önbizalmad, elmondja mit hogyan.


Egyébként vannak ilyen gyorsrandi események, nem próbáltál még elmenni egy ilyenre? Csak pár percet lehet ugyan egy-egy emberrel beszélni, de akár még össze is sodorhat a sors azzal, akivel kell.

jan. 24. 07:56
Még van 5 éved, és leforgathatják Veled a 40 éves szűz 2. részét :D
21. Alnisa (válaszként erre: 6. - Foreveryoung)
jan. 24. 07:41
Mondjuk, ha te nem mutatsz érdeklődést, akkor a másik sem fog jelet adni, csak szólok.
20. Alnisa
jan. 24. 07:40
Eléggé. Lehet nem is nőkhöz vonzódsz, de magadnak sem vallod be.
19. L’Engel (válaszként erre: 9. - Foreveryoung)
jan. 24. 06:58
Nekem ez furcsa. Megfejteni, hogy egyeseknek miért nem sikerül, akár egy röpke kapcsolat is, mikor látszólag sokkal jobb kilátásokkal indulnak, mint néhány olyan, akiket említettél és évek óta kapcsolatban élnek. Talán magasak az elvárások vagy semennyire sem nyitnak a másik nem felé.
jan. 24. 06:55
Szokatlan, de biztos van oka.
jan. 24. 05:31
ez feher hollo napjainkban,mozdulj meg,mert senkise kopog be az ajtodon!
16. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Foreveryoung)
jan. 23. 20:55
Mert nem várják a sült galambot(jeleket) hanem próbálkoznak. Tanulj meg udvarolni és máris lesz sikered…
15. Miss Sárika (válaszként erre: 6. - Foreveryoung)
jan. 23. 18:34
…füstjeleket?
jan. 23. 18:30

eléggé, persze azért előfordul 1-1 ilyen eset

szerintem egyre nehezebb ilyenkor ismerkedni, hiszen sok hölgy nem kezd tapasztalatlan férfival 30 felett, mivel ez azt jelenti, hogy a párkapcsolati terep számodra teljesen új dolog, nem tudod, hogy mit szeretnél, most kerülsz szembe olyan problémákkal, kihívásokkal, amelyeken a legtöbben tizen-húszonévesen túlesnek

nem lehetetlen párt találni, de gondolom, - ahogy te is érzed, hiszen miért írtál volna ki kérdést, ha nem -, hátránnyal indulsz

13. 8a5caeb182 (válaszként erre: 6. - Foreveryoung)
jan. 23. 17:30

Mit értünk jelek alatt?


Ugyanis azokban a jelekben érdemes tudni olvasni, annak hiányában ismét a start mezőn állsz csak :D

jan. 23. 17:30

Fura!?

Hát elég érdekes jelzőt találtál rá.


És ha már fura, akkor igen fura, hogy nem vagy képes ismerkedni.

Mit csinálsz, hogy nem találkozol élő nővel?

jan. 23. 17:15
kicsit
10. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - Foreveryoung)
jan. 23. 17:13
A csajozás nem Morze tanfolyam a jelekkel, tessék magadtól kezdeményezni...
jan. 23. 17:10
Nyilván nem a lenézés beszél belőlem de drogosoknak,nőverőknek,munkanélkülieknek stb van,volt nője
jan. 23. 17:08
Analulu, már megint te :D
7. a6e86abb96 (válaszként erre: 6. - Foreveryoung)
jan. 23. 17:08
Miért van macskakörmözve az érdekes? Érdekes. 🤔
jan. 23. 17:03
Élőben csak annál 'érdemes' próbálkozni,aki ad jeleket,de ilyen még nem volt
5. simple (válaszként erre: 1. - Foreveryoung)
jan. 23. 17:02
Nagyon furcsa. Neten levegőnek néznek? Élőben miért nem ismerkedsz?
jan. 23. 17:01
Érdekes csak itt trollkodnak a tagok....
jan. 23. 17:00
Fog az menni,úgy mint ahogy a hoxára találtál...
jan. 23. 16:51
Pasid volt?
jan. 23. 16:48
neten levegőnek néznek,néha hivatkoznak arra hogy biztos kamuprofil vagyok a 30 ismerősömmel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook