Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az én történetem, avagy irány a 9 évvel ezelőtti súly fórum

Az én történetem, avagy irány a 9 évvel ezelőtti súly (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én történetem, avagy irány a 9 évvel ezelőtti súly

1 2
2010. szept. 9. 14:45
Kedves Adrienn. Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de 100%ban eggyet értek veled. Az ember elfogadhatja a társát úgy ahogy van, de csak ha ez nem megy a kapcsolat rovására. A tisztelet és a szeretet megmaradhat, de ha már nem látja valaki szépnek és kívánatosnak a másikat, akkor változtatni kell ezen. Elvégre én se 94 kilós voltam, mikor a párom megismert, hanem 20 kilóval kevesebb. Rendben van, hogy szeret és tisztel, meg ilyenek, de nem ilyennek ismert meg, nem ilyen alakkal szeretett belém. Ezért is érdemes változni, de elso sorban magunkért kell változtatnunk. Hiszen minden fejben dol el. Ha szépnek, kívánatosnak, szexinek érzed magad, akkor a párod és a kornyezeted is olyannak fog látni. És ugyan melyik férjnek ne tetszene egy szép és szexis feleség???
2010. aug. 24. 10:17
Kedves Annus! Nem olvastam el az összes hozzászólást, biztos írta más is... Nekem az tetszett a legjobban, hogy a férjed újra belédszeretett! :-) Sokan azt gondolják, hogy a párunknak úgy kell elfogadni minket ahogy vagyunk, és szeretnie kell minket túlsúlyosan is. De az a férfi amikor belénkszeretett még nem kövérnek látott minket, és az első tapasztalat velünk kapcsolatban a látvány volt, ami akkor még tetszetős volt. Szerintem érthető, ha olykor kiábrándulnak az addig szeretett nőből... Le a kalappal az olyan férfi előtt, aki támogatja párját a fogyásban, úgy sokkal könnyebben megy! Gratulálok a sikeredhez!!!
2010. aug. 24. 07:17

Nagyon ügyes vagy! Gratulálok!

Szeretném megtalálni Noémi23 adatlapját is, de nekem egy másik noémi23-at add ki. Belinkelnéd a blogját,légyszi?

28. annus0625 (válaszként erre: 27. - A25519fea2)
2010. aug. 23. 17:52
Koszi szépen, aranyos vagy. Szerintem is ez a tuti módszer, mindenkinek szívbol ajánlom. pusz
2010. aug. 21. 09:27

Mindenkinek ezt a módszert kéne választani, mivel ezzel tényleg 100%, hogy hatásos a fogyás! Akár hány blogot, hoxanaplót, cikket olvastam, aki kalóriát számolt lefogyott, köztük én is :)


Grat a -30 kilódhoz :)

2010. aug. 19. 17:32

Szóval mennyjunk sorban. Nonó vagyis Noémi23 Ven egy saját blogja is, kb egyutt csináltuk végig a fogyit, igaz o hamarabb kezdte, tole letem el a kalóriaszámolás módszerét és sokat szegített nekem.


A pajzsmirigy valóban sok rossz okozója lehet, akinek gondja van vele, mindenképp járjon rendszeres kontrolra, mert tonkre mehet bele a szervezete is.


Én otthon is tornázta (sajna nekem se tartozik a kedvenceim kozé a mai napig, de nagyon jólesik és a kicsi miatt nehezebb eljutnom edzésre) Vettem hastánc dvd-t is, szorgosan tornáztam Rubint Réka 1es és 3as dvd-jére,és Tatarek Rezso tornáit is imádtam. A legtobbet netrol húztam le, a zumbát is. Mostanában Insanity-t is csinálok, bár nem rendszeresen, de azt is beiktatom a hétbe.


Koszonom mindenkinek az elismerést, nagyon jól esik. Mindenképp figyelni fogok a súlyomra, nem engedhetem meg magamnak, hogy visszahízzak. Sot talán megcélzom az 59 kilót, mindig is az volt a nagy álmom, hogy 5sel kezdodjon a súlyom. Most egyelore pihentetem a szervezetem, aztán majd meglátjuk.

Koszi mindenkinek és erot és kitartást kívánok

25. Nanaki
2010. aug. 19. 12:45

Gratulálok a cikkhez, a csini alakhoz.

Nagyon felkavartad a kedélyeket a titokzatos nono-val, pedig mi a Te fogyásodat is csodáljuk.

Mélytengeri Ágicának: Én itthon kezdtem el hastáncolni, DVD-re. Van egy kezdő és egy zsírégető itthon. Még most kezdtem.

Pajzsmirigy problémával pedig keressetek endokrin szakorvost és járjatok is kontrollra rendesen, mert csuda dolgokat tud csinálni.

2010. aug. 19. 10:55
Szóval, ki is az a Nono? Megírnátok? Rengeteg ilyen nicknév van.
23. Mélytengeri Ágica (válaszként erre: 13. - Annus0625)
2010. aug. 19. 00:57

Szia!


Otthon zumbázol? Ha igen, hogy? Van videód? Engem is érdekelne a zumba, meg mennék hastáncolni, de egyelőre állást keresek, hazajöttem Pestről mert lediplomáztam, és míg nincs munkám, nem íratkozok be se hastáncra, se zumbára mert nem tudom az ország melyik végében kötök ki. Pedig kéne mozogni.


Ágica

22. 388b941089 (válaszként erre: 21. - 388b941089)
2010. aug. 18. 13:30
ja nem, bocsánat anyudnak állt le...
21. 388b941089 (válaszként erre: 12. - Annus0625)
2010. aug. 18. 13:29

igen, az alulműködésnél hízás van, a túlműködésnél meg fogyás... nekem túlműködésem volt hosszú-hosszú évekig, de nem fogytam, stagnáltam... 2006 augusztusában műtöttek meg, kivették a megnagyobbodott golyvákat és annyi pajzsmirigy részt hagytak bent ami fenttartja a normális működést. És mivel helyreállt az anyagcserém, emiatt azóta csak hízok és hízok :) 10 kg-ot híztam azóta :S:S


Viszont!: nekem is volt egy vetélésem még anno és szülés után a tejem sem indult be a pajzsmirigyproblémák miatt... hamarosan szeretnék elmenni kontrollra, mert már vagy másfél éve nem voltam... :S:S


neked leállt? nem szedsz gyógyszert?

2010. aug. 18. 11:17

Áruljátok el légyszi, ki az a Nono! Én is megnézném azt a naplót.

És gratulálok!

2010. aug. 18. 09:28

Szia!


Én is gratulálok! Anno én Nono naplójának a hatására kezdtem el fogyózni. Le is ment nyolc kiló, viszont azóta áll. Remélem, hamarosan beindul megint, mert ez nem jó!

18. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2010. aug. 18. 09:17
Szió!Gratulálok!Nono-ő a Norbi lenne?
2010. aug. 18. 06:55

Gratulálok a sikeredhez, az elszántságodhoz, a kitartásodhoz, és nem utolsó sorban az elért eredményedhez!

Büszke lehetsz magadra, és a Páros is büszke lehet Rád, jó csaja van :-)

A súlytartáshoz -életmód-megtartáshoz sok sikert,lehet tartani, én 8 éve tartom a mínusz 20-t,s ha elszalad velem a ló,már néhány kilónál észbe kapok. Én is karcsúbb lettem,mint szülés előtt voltam. :-)Te is,és ezt tartani fogod, tudom!

2010. aug. 18. 05:29
Gratulálok, szuper lett a cikked,és elmondhatod azt, amit olyan sokan akarunk: Megcsináltam!
15. mizujsag (válaszként erre: 13. - Annus0625)
2010. aug. 18. 01:04

Nahát! Akkor 1 napon születtünk. Csak az a 3. szám nem stimmel az évszámban. És a kilók is valszeg ezért akaródznak nehezebben megválni tőlem.

Otthon Zumbázol? Az itthontorna nekem egyszerűen nem megy.

Ügyes vagy! És Isten éltesse a június 25-én születetteket! (is)

14. annus0625 (válaszként erre: 8. - Takacsviktormate)
2010. aug. 17. 23:55

Ez a beszéd! ( Jól beszés, ontsé magadnak :-DDD)

Imádom az ilyen pozitív hozzáállást :-)

pusz

13. annus0625 (válaszként erre: 7. - Mizujsag)
2010. aug. 17. 23:53

Szia, igen nekem bejott a zumba, bár nem magában csinálom. Ha zumba, akkor abból fél óra és még min. 10 pec valami izzadós kemény torna. Imádom, de magában már kevés. Az egy órát meg már szerintem unnám :-P

Igen, június 25.-ei vagyok. pusz

12. annus0625 (válaszként erre: 6. - 388b941089)
2010. aug. 17. 23:51
Szia, eloszor is koszi Neked is. Pajzsmirigy alulmukodésem van. Sajna nálunk ez oroklott, anyumnak is ez van...bár nem egészen...neki már nem mukodik. Úgy néz ki ez volt a ludas a vetélésemben is, sajnos :-(
11. annus0625 (válaszként erre: 5. - Kisnyuszi77)
2010. aug. 17. 23:50
Neked is koszonom, nagyon kedves vagy. Orulok, ha adhatok egy kis erot...remélem megsokszorozódik. Kitartás Neked is, meglátod egyszer én is kommentálom majd a sikertorténetedet ;-D
10. annus0625 (válaszként erre: 4. - Bajaikriszta)
2010. aug. 17. 23:49
Orulok, hogy adtam egy kis lokést. Szerintem ha egyszer elkezdi valaki, nem jó szuneteltetni, mert nagyon nehéz rá visszaállni. Ugyes vagy és biztos sikerul. Sok pusz Neked is és KITARTÁS!!! :-D
9. annus0625 (válaszként erre: 2. - 9c8432d068)
2010. aug. 17. 23:47
Biztos vagyok benne, hogy megcsinálod. a szépség nincs korhoz kotve...ha jól érzed magad a borodben és szépnek fogod látni magad, mindenki annak fog látni. Sok sikert.pusz
2010. aug. 17. 23:15

where there's a will, there is a way :-)!

Szivbol gratulalok a sikerhez! Nekem hasonlo modszerrel sikerult majd 5 eve leadnom 15 kilot (90rol 75re), es azota is tartom. Az elejen belebolondultam mindenfele mutatoszamos mokaba (testtomegindex, idealis testsulykalkulator, stb) aztan amikor az egyik azt mondta hogy 66kg +- 10% kene hogy legyek a masik meg azt, hogy az idealis testsulyom 84 kg, akkor "kidobtam" a merleget, vegigcsinaltam amit akartam, elertem azt a format amit akartam, raaltama merlegre edzes elott (78 kg) meg edzes utan (75 kg) es jol ereztem magam. KITARTAS MINDINKINEK!!!

2010. aug. 17. 22:38

Hú de jó! Akkor a ZUMBA bejött neked? Nekem is nagyon, de 2 hete fáj a bokám az edzések után. Pedig "csak" 10 kiló fölös teher nyomja már.

A 0625 talán születési dátum?

2010. aug. 17. 22:14
gratula neked!!! nagyon ügyes vagy!! milyen problémák voltak a pajzsmirigyeddel?
2010. aug. 17. 20:08

Szia Annus!


Gratulálok neked, és nagyon irigyellek! Olvasom a naplódat néhány hete, azt hiszem én voltam a 101.

Hasonló az én esetem is, mint a tiéd, és még vagyunk így páran. Én most a te történetedből, sikeredből merítek erőt, és remélem hogy egy nap én is írhatok egy sikertörténetet magamról.

Sok sikert kívánok neked az életben!

Pusza!

2010. aug. 17. 19:43

űNagyon ügyes vagy! Én is nagy lenedülettel kezdtem a fogyit kb öt hónapja, de pár hete valahogy elfogyott a lelkesedés.

De erőt merítettem a történetedből és nem adom fel!!!!!!!!!

2010. aug. 17. 16:31

Igazad van, mindenki le tud fogyni, csak elhatározás, és kitartás kérdése.


Én fél év alatt fogytam 12 kilót, szerintem ugyanezzela módszerrel, mert mozogtam, és kalóriát számoltam.

Sok lemondás volt benne, de én is azt vallom, hogy megérte... nem is feltétlen azért, mert vékonyabb lettem (bár én 68,2 kilóról indultam csak, de a 165 centimhez az is nagyon sok volt, főleg, hogy pár éve még csak 49 voltam), inkább azért, mert sokkal jobb a közérzetem.


Kitartást minden fogyizónak!

2010. aug. 17. 16:16

"Harcolj az álmodért és ne add fel soha!"


Ezt teszem most én is,bár már nem vagyok kicsit sem fiatal,de szeretnék jól kinézni,és a 10 évvel ezelőtti súlyomat visszakapni. Vagyis 84 helyett 70 kg szeretnék lenni.

Ha másért nem is,de a jobb közérzet miatt,és azért,hogy ne undorral nézzek tükörbe.

Nem fogom feladni,és talán fél év múlva én is azt mondhatom:

"Igen! Megcsináltam!!!"

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook