Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én kis manóm születése fórum

Az én kis manóm születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én kis manóm születése

2010. jan. 5. 23:02
Ez nagyon szép volt. Mindenhol igy kellene szülni.
2010. jan. 5. 22:56

Nagyon szépek vagytok:) És egy napon születtem a kisfiaddal:) Jó lehet ilyen fiatalon anyának és nagymamának lenni:)

Pont ma került szóba, hogy az én nagyapám 78 éves volt, mikor születtem, és én vagyok az első unoka...

Legyetek nagyon boldogok!

2010. jan. 2. 17:12

Nagyon nagy gratula nektek,ügyseke voltatok:)

És tündéri a kis Bali:))Bár már nem is oylan kicsi kész nagy legény:DDD

Puszi nektek!

11. Larissa88 (válaszként erre: 10. - Cb53e790b2)
2009. dec. 31. 17:55
Azért a hely annyira nem volt irigylésre méltó, gondolok itt a kórházra. Volt azért ott egy s más szülés után ami annyira nem volt irigylésre méltó. Pl. a picivel beraktak egy 6 ágyas szobába, meg nem adtak mellszívót amikor igen sok tejem volt meg hasonlók. Egyébként köszönöm a gratulációt. Meg nem akarok panaszkodni, mert sokaknak biztos nehezebb körülmények közt kellett szülnie mint nekem.
10. cb53e790b2 (válaszként erre: 9. - Larissa88)
2009. dec. 30. 19:45
GRATULÁLOK A KISFIADHOZ IS ÉS AHHOZ IS HOGY ILYEN IRÍGYLÉRE MÉLTÓ HELYEN KÖRNYEZETBEN ,ORVOSSAL , SZÜLÉSZNŐVEL ÉLHETTED EZT A CSODASZÉP ESEMÉNYT MEG !! SAJNOS NEM MINDENKINEK ADATIK EZ MEG, GRATULÁLOK MÉG EGYSZER.
2009. dec. 30. 16:59
Köszönöm mindenkinek a gratulációkat!!Hihetetlen hogy Balázs már 1 éves, mintha most született volna. Jó hogy pont a szülinapja után jelent meg a születéstörténete. Tegnap visszaemlékeztem úgyis az egészre. Igazi csoda egy ilyen gyönyörű kicsi baba, az életem értelme.
2009. dec. 30. 16:44
Már 1 évesek lettetek. Jó egészséget, legyetek nagyon boldog család.
2009. dec. 30. 15:47

Gratulálok, sok boldogságot.

Anyukád meg 39 éves nagymama?:o Kemény lehet..van aki akkor szül:)

2009. dec. 30. 15:18
Gratulálok, nagyon szépen megírtad a történeteteket!
2009. dec. 30. 14:57
Isten éltesse a kisfiad! Olyan jó volt olvasni, én is újragondoltam a szülésem, hasonló hosszú vajúdásom volt, aztán gyorsan megszületett.
2009. dec. 30. 14:29
Örülök,hogy megírtad a cikket,annak ellenére, hogy olvasom naplódat :)
2009. dec. 30. 13:09

Szép kis történet.:)

Gratulálok.:)

2009. dec. 30. 11:21

Szia!

Gratulálok a kisfiadhoz,és boldog szülinapot kívánok Neki!:)

Szép történet!Minden jót,jó egészséget és csodás ,boldog életet kívánok Nektek!

2009. dec. 30. 10:03
Mindig szerettem volna fiatal anyuka lenni. Ez meg is adatott 20 évesen. Mindig az volt előttem hogy olyan jó anya szeretnék lenni mint az én anyukám. Ő is elég fiatalon szült engem, 19 évesen, tehát most elég fiatalon nagymama lett. Immáron több mint 10 hónapja gyakorlom az anyaságot és most szeretném megosztani veletek az én kicsi Balázsom születésének történetét.

Ugrás a teljes írásra: Az én kis manóm születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook