Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az én fogyásom fórum

Az én fogyásom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én fogyásom

1 2 3 4
16. andi6020 (válaszként erre: 9. - Pici Manócska)
2012. máj. 26. 12:14

Milyen méretezésűek azok a melltartók?

Egyrészt 14 kg fogyással nem hiszem, hogy 20 centit csökkent volna a mell alatti körméreted. A kosárméreted csökkenése reális.

63-nál meg 65-ös melltartó? Az gyerek méret.

Minden nő más, de azért érdekesek az adatok, amiket írsz.

Én, bár igen apró vagyok, és sosem voltam törékeny, de 44 kilósan, és 63 kilósan is 75-80-as melltartót hordtam, csak a kosárméret változott.

15. 5bfba16667 (válaszként erre: 13. - Gumicsirke)
2012. máj. 26. 12:13

Szóról szóra ezt szerettem volna én is írni:)

Itt kétféle fórum van fogyás témában. 1. aki dagadt az hülye, 2. aki vékony az hülye.:DDD


Ha túlsúlyunk van épp az a megfelelő és elfogadott, ha meg vékonyak vagyunk, akkor annál jobb nincs.


A mellkérdés megválaszolása pedig jó nagy butaság volt. Én is 50es (kg) közepe vagyok, és 85B v C.

:)

14. Pici Manócska (válaszként erre: 13. - Gumicsirke)
2012. máj. 26. 12:09

hidd el meg fog törni nála a jég...jó pár hónapig 84kilóval én is azt hangoztattam, hogy jó vagyok így így is szeretem magam és szeret a család és párom...

de rádöbbentem ha 20-21évesen 80 kiló fölött vagyok mi lesz később?? és nekiálltam...nem azt mondom, hogy csont soványra de az ideális tartományba...

a legtöbb embernél meg van ez a rész de rádöbbenünk nem jó lefogyunk...

13. Gumicsirke (válaszként erre: 12. - 130454e42d)
2012. máj. 26. 12:04

Veled is egyetértek:DD én úgy fogytam le, hogy semmit se vontam meg magamtól..kivéve a kenyeret, de az nem is hiányzik, nagyszerűen lehet helyettesíteni.

Ezt az "elfogadom magam így, ahogy vagyok" részét kicsit én is gyengeségnek érzem. Valahol irigylem azt, aki mindenhogy elfogadja a saját testét, ugyanakkor én is kicsit úgy érzem, hogy gyenge fogyókúrázni, és ezért mondja.

2012. máj. 26. 11:56

A cikk nó része szerintem önigazolás. Főleg, hogy jó, hogy kövér legalább szép nagy melle van. Elhiszem, hogy nagy, de a nagy nem egyenlő a széppel. Szerintem elég ronda ha egy nő a melle közt hordja a köldökét... Márpedig ez nagy mellnél elég gyakori, főleg ha túlsúly is van.

A másik amit nem értek: miért ne lehetne enni a süteményből? 1-2 szelettől senki nem lesz kövér. Szerintem bármit lehet enni, a mérték a lényeg. Inkább eszem keveset olyanból amit szeretek, mint sokat abból amit a hátam közepére nem kívánok.

2012. máj. 26. 11:22
Egyetértek, ez a mell dolog nem így van..nekem 70 kg-sen se volt mellem..most 46 kg-vel sincs, de még mindig arányosabb vagyok vékonyabban mell nélkül, mint dagibban szintén mell nélkül..
10. simple (válaszként erre: 9. - Pici Manócska)
2012. máj. 26. 11:17
Hát ez az! Nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy aki 50 kilós az deszka, és nincs melle sem feneke.
9. Pici Manócska (válaszként erre: 6. - Simple)
2012. máj. 26. 11:10

vannak nők akinek van mellük soványan és vannak akinek nincs...én a nincs kategória voltam 63kival...

84nél 95D kosár kellett majd most 70kilósan már csak 75c...63nál meg 65-ős melltartó kellet

minden nő más.....

2012. máj. 26. 11:02

Sziasztok!


Én is egyetértek azzal, hogy a fogyókúra nem az önsanyargatással kezdődik.

Én 69 napja csinálom a magam kis fogyókúráját és már 10 kg-ot leadtam. És mindezt úgy, hogy szeinte minden percét élveztem, és élvezem.


Mindenkinek meg kell találnia a megfelelő köretet a húshoz, és meg kell találni mindennek a diétás alternatíváját, és még desszertet is szoktam enni.


Ami a mozgást illeti, abból is meg kell találni a nekünk megfelelőt, mivel én is hiába járnék le a konditerembe a gépekhez, amikor azt nem élvezem, így lejárok a konditerembe spinningezni illetve kangoo-jump-ra, mert ezeket élvezem és szívesen csinálom, ha veleki eleve úgy megy el tornázni, hogy "úúúú már megint menni kell, de a hátam közepére sem kívánom", akkor nem lesz eredményes.


Szó, ami szó, lényeg, hogy mindent élvezz, akkor lesz eredménye.

2012. máj. 26. 10:55

Uncsi cikk, semmi újat nem tudtam meg belőle. Bocsi.

Bár mégis, mert az újdonság, hogy aki 50-60 kg-os, az mint a deszka.

2012. máj. 26. 10:26

"Ilyen az 50-60 kg-os barátnőimnek nincsen. Olyan laposak, mint a deszka. "


Ezt azért erősen cáfolnám. Én is ilyen vagyok, de sem lapos, sem deszka nem vagyok, van mellem is, közepes méretű (c kosár), és igenis formás vagyok. Miért ne lehetne egy vékony nő is formás? Ez a badarság is tartja magát, hogy egy vékony nőnek nincs melle.... Ezért kell nekem fürdőruha alsóból xs-es, a felsőből meg m-es. Mikor 46 kg voltam, akkor is ekkora mellem volt.

2012. máj. 26. 09:59

Szia! Gratulálok a cikkedhez! Jól összeszedted, hogy tulajdonképpen mi is kell a fogyáshoz!:)

Sokféle diétát tanulmányoztam én is, mielőtt voksoltam 1 mellett. De amit te leírtál az a magja a diétának. Aki ezeket betartja tuti, hogy fogy!:)))

Egyébként pedig nem tudom, hogy milyen magas vagy, de szerintem nincs ott annyi fölösleg, mint ahogy írtad:))))

2012. máj. 26. 09:42
Amugy megnéztem a kpeidet, és nem is vagy kövér!! Csak egy kicsit gömbölydedebb! Szerintem a kövérség máshol kezdődik :-) A cikkben leirtaakt pedig megpróbálom betartani :-)
2012. máj. 26. 09:40
Gratulálok a cikkhez, nagyon jó lett, és sok igazság van benne! Ahhoz pedig külön gratulálok, hogy ilyen az életszemléleted, igy el tudod fogadni magadat, és boldog vagy! Csak igy tovább! :-)
2012. máj. 26. 09:34

Szia!

nagyon jó amit leírtál...

egyet értek abban, hogy a fogyókúra nem az önsanyargatásról szól és az éhezésről...

normális odafigyelt táplálkozással és rendszeres mozgással le lehet fogyni...és nem kell szinte semmit megvonni a a szervezettől...

lehet nem egy héten 3kilót fogyunk így de szép lassan fokozatosan egészségesen leadhatjuk a kilókat..

sok sikert neked :)

2012. máj. 26. 09:08
Az életünknek miért csak a fogyókúra körül kell forognia? Miért kell mindig azt figyelnünk, hogy melyik a legújabb diéta? Melyikkel tudunk több kilót leadni? Melyik a leghatásosabb? Melyik van divatban?
90 napos diéta, Atkins diéta, South Beach diéta, Villámgyors bikini diéta...
Még ezek felsorolása még nagyon hosszú és unalmas is!

Ugrás a teljes írásra: Az én fogyásom
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook