Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az emberek többsége miért fél a szellemektől? Állítólag nem bántanak senkit, igaz ez? fórum

Az emberek többsége miért fél a szellemektől? Állítólag nem bántanak senkit, igaz ez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
44. db8a6d08b8 (válaszként erre: 37. - Titánia83)
2010. nov. 9. 18:46
:):)szerencsére nagyon ritkán vagyok egyedül sőt szinte soha,ezért nem is félősködök ,de emlékeiből dereng valami..
43. Egyszerű (válaszként erre: 40. - Titánia83)
2010. nov. 9. 18:45
Közel nem történt velem ilyesmi mindig ilyen ugymond tisztes távolságból szóval elég hosszú a műhely kb ilyen 15-20 méteres folyosó és általában akkor hallok hangokat mikor a "végén" vagyok és a műhyel elején vannak a zajok mintha leesne valami oda megyek és semmit nem találok
42. f1fee9d062 (válaszként erre: 24. - Egyszerű)
2010. nov. 9. 18:45
Szerintem jellemzően nem haverkodnak egymással. Hatalmass sokkon vannak túl, némelyik azt sem tudja, hogy elveszítette a testét. Csak nem tud kommunikálni... :(
41. 484b000711 (válaszként erre: 23. - Egyszerű)
2010. nov. 9. 18:42
Ott ufókról írnak. Inkább nem olvasgatom.
40. Titánia83 (válaszként erre: 34. - Cd6a9ab8d5)
2010. nov. 9. 18:41
Ez az éjszaka tárgymozgatós történetet én is átéltem. A legdurvább az volt, mikor egy tök nagy poszter zuhant rám a falról. :O Pedig elég jól oda volt rögzítve. :D
39. Titánia83 (válaszként erre: 33. - F1fee9d062)
2010. nov. 9. 18:39

Tündérke!

Ezt a finomérzékelést jó hogy mondod, mert ezt kell megtanulniuk az embereknek. És akkor már fogják is látni őket.


Te! Nem kioktatni akarlak, de a gyertyát azért kellene gyújtanod, hogy elküldd magadról. Egy testnek egy lélek dukál. Ketten sokan vagytok rá, hamarabb lemerül az energiakészleted, és nem biztos, hogy mindig csak a tényleges lelked irányít!


Nyugtalan holtak c. könyv -> csináld meg a tesztet, és küldjétek el a megszállódat!

38. Egyszerű (válaszként erre: 36. - Titánia83)
2010. nov. 9. 18:38
Na hát akkor tényleg sok értelme lenne mindennek! :D
37. Titánia83 (válaszként erre: 35. - Db8a6d08b8)
2010. nov. 9. 18:36

Ne félj! A félelem soha nem jó. Maximum azzal árthatsz magadnak.


A korodat csak viccből kérdeztem.

36. Titánia83 (válaszként erre: 27. - 1214b8219e)
2010. nov. 9. 18:35

És te mi célból hirdeted az üzleti fogás ellentétét?


Szóval csak por és hamu vagyunk... Azért élünk, hogy halálunk után az enyészetnek adjuk a testünket, és vége mindennek... Azért, hogy az a tudás, amit fölhalmoztunk, abban a pillanatban elvesszen. Jó nagy pazarlás ez a világegyetemtől. És ráadásul még egyedül is vagyunk ebben a nagy végtelen univerzumban... :D

35. db8a6d08b8 (válaszként erre: 32. - Titánia83)
2010. nov. 9. 18:34
:):) azért nem ennyire vészes,de félek eléggé...a koromat ne kérdezd már ciki :)
2010. nov. 9. 18:33

Hát, nem mindegyik!


Hála isten, én már 15 éve nem találkozam velük.

Anno aludtam, hallom, mintha valaki leülne a fotelba. Felemelem a fejem. Gondoltam álmodtam, de akkor már ébren voltam, és hallottam, ahogy feláll és ellépked. Persze ez gyakori volt, a párommal egyszerre kaptuk fel a fejünket éjjel, és azt éreztük, néz minket valaki, valaki itt van a szobában. Ez állandóan matatott, egyszer volt csak agresszív, amikor éjjel rengeteg könyvet levert a polcról. Mellesleg nálam a könyvek nem voltak elfeküdve, függőlegesen álltak, úgymond be voltak szorítva, még nekem is ki kellett volna venni 1-2-t, hogy le tudjam verni.

De unokaöcsém azért hagyta ott az albérletét főiskolás éveiben, mert agresszív bántó "öregember" szelleme volt jelen, és már nagyon féltek tőle.

Szóltak neki, mielőtt beköltözött, de tetszett neki, hogy olcsó, és nem hitt a szellemekben. Hát megtapasztalta, hogy léteznek.

Állandóan mesélt róla, éppen mit csinált, és rendesen egy keresztnéven emlegette, olyan jókat mulattam rajta, ahogy mondta a nevet, mintha élő ember lenne. A főbérlő konkrétan tudta, ki az, neki volt a nagybátyja.

33. f1fee9d062 (válaszként erre: 21. - Egyszerű)
2010. nov. 9. 18:33

A megtapasztalás lehet egy finom érzékelés, Voltál már úgy, hogy érezted, hogy valaki figyel? Ránéztél, és tényleg figyelt. Ez is olyan. Olyan, mintha valaki nézné a tarkódat.

Vagy pl. dolgoztam egy helyen, ami korábban zárda volt. A folyosó végén az egyik ajtó rendszeresen bevágódott. Nem a huzattól...

Aztán volt olyan aki rámtapadt. Folyton a fejem mögött éreztem, olyan volt, mintha kérni akarna valamit, de nem tud. Aztán meséltem ezt egy ismerősnek, hogy napok óta ott van velem ez a szelem. Nem hitte el. Magam miatt nem bizonyítottam volna, tudtam és kész. Neki aztán gyújtottam egy gyertyát, mondom, akkor nézze meg. Feltettem a kérdést, a gyertya lángja heves rángásba ment át, a barátom meg sikolva kirohant. Jelzem, a gyertyától több méterre voltunk, és nem a légzés indította el. Ez akkor neki is egyértelmű volt. Nincs miért félni tőlük.

Attól sokkal inkább, hogy itt most fogunk kapni hideget-meleget. Na, nem a szellemektől... :)

32. Titánia83 (válaszként erre: 30. - Db8a6d08b8)
2010. nov. 9. 18:32

Ne már! :)

Hány éves vagy?

Ne nézz horrort és thrillert!

Inkább nézz Szellemekkel suttogót! Az után már tuti nem fogsz félni.

31. Titánia83 (válaszként erre: 26. - JÁZMIN77)
2010. nov. 9. 18:31

Én hiszek Neked, szintén tapasztaltam.

És való igaz, csak spirituálisan gondolkodó társaságban szabad róla beszélni, ahol tuti megértenek. :)


Annó elmeséltem a tiszteletes úrnak. Érdekes, hogy nem utalt kezelésre. :) Azt mondta, hogy ő is hisz abban, hogy van egy átjáró, amelyen keresztül tudunk találkozni az elhunyt szerettünkkel!

2010. nov. 9. 18:30
én rettegek mint az állat,egyedül el sem mernék aludni
2010. nov. 9. 18:29

De ha elmondanád azt megköszönném! :)

és hidd el nem foglak elküldeni kezelésre és nem is nézlek h.lyének :)

28. Titánia83 (válaszként erre: 22. - F1fee9d062)
2010. nov. 9. 18:29

Jaj, ezt most miért írtad? (utolsó sor!)

Még most veszem észre.

A Lélek Istentől való. Istenhez tér vissza. Vagy hívjuk Mindenhatónak, Mindenségnek. Már miért ne lenne jó?


A közteslétben is csak azok ragadnak, akik elhiszik, hogy nincs megbocsátás, és haláluk pillanatában sem fogadják ezt el. Vagy mert a szerettük nem engedi el, az is megzavarhatja a továbblépését. Vagy annyira szenvedélybetegek, függnek valamitől, hogy félnek, máshogy nem kapják meg. Ezért keresnek függő gazdatestet. :S


Az utolsó mondatot ne reklámozd! És pokol sincs!

2010. nov. 9. 18:28

Az egészséges idegrendszerrel rendelkező emberek nem félnek szellemektől mert a tudomány mai állása szerint NINCSENEK SZELLEMEK, bár lennének! Ha lennének akkor az ember könnyen el tudná fogadni hogy az élet véges, és a fizikai lét után van egy újabb lét,de sajnos nincs.Aki szellemeket lát, az vagy üzleti okokból vagy betegség, idegkimerültség miatt látja.

A szellemek bemutatása a filmeken trükkfelvételekkel történik ,ezeknek semmilyen tudományos alapja nincs.Akik a szellemek létezését hirdetik azok kizárólag üzleti,pénzszerzési célból teszik.Van olyan TV csatorna ahol szellemmentesíti a lakását a betelefonálónak a "mester" aki időnként hangosan elneveti magát hogy mennyi sok naiv buta ember van, aki mindezt elhiszi.Még energiát is tud küldeni a képernyőn keresztül.

2010. nov. 9. 18:26
Bizony vannak és ha jobban odafigyelünk érezhetjük,hogy igen is vannak.Nekem is volt efféle (találkozásom )bár én sem beszélek róla mert aki még nem tapasztalt ilyet,az talán azt hiszi kezelésre van szükségem
25. Titánia83 (válaszként erre: 22. - F1fee9d062)
2010. nov. 9. 18:26

Nem mindenki fog szellemeskedni az elhunytak közül. Aki elhunyt, igazából a Lelke lép tovább. És a legtöbben nem rekednek meg a köztes létben. Ők bármikor meglátogathatnak, mégha nem is érzed. De néha azért jelezhetnek is.

Akik a köztes létben maradnak, azok lehetnek "kísértők" és megszállók is. Az alkoholistákra és szenvedélybetegekre tapadnak főként. Vagyis akinek valamilyen okból rés keletkezik az auráján. (Lásd Nyugtalan holtak c. könyv)


Az, hogy vannak e entitások, amik nem Lelkek, úgy gondolom, hogy igen. Ők aféle negatív energiák. De mint tudjuk, vannak segítőink, akik védelmeznek minket, és ha csak a szabad akaratunkkal élve nem kívánjuk ezeket behívni az életünkbe, nem is árthatnak nekünk. (Nem kell rossz erőket behívó dolgokkal foglalkozni! Pl. fekete mágia)

24. Egyszerű (válaszként erre: 22. - F1fee9d062)
2010. nov. 9. 18:18
Há gondolom ők is haverkodnak egymással nem? :)
23. Egyszerű (válaszként erre: 13. - 484b000711)
2010. nov. 9. 18:16
Beírod googleba és válasz a sok link közül eggyet és leirják csak ne az eésőt azt még nem olvastam el :) mert az wiki
2010. nov. 9. 18:15

Én nem félek, de megtapasztaltam. Több alkalommal. Nem szoktam beszélni róla, mert azt hiszik megbolondultam.

Semmi bajom velük. Nagyobb sz@rban vannak, mint mi bármikor, nem fognak ártani. Nekünk sokminden hiányzik az életünkből, pénz, egy-egy szerettünk. Nekik viszont egycsapásra minden hiányzik. Testük sincs, szeretteikhez nem tudnak többé beszélni, nics kocsija, háza, barátai, szerelmei, gyerekei. Semmilye sincs. És még örülhet, ha a képességeiből annyit meg tudott tartani, hogy valami módon jelezni tudja, hogy ott van...

Nekünk sem lesz valami jó, ha oda jutunk...

2010. nov. 9. 18:15

Tapasztalja? Hogyan?

Műhelyben nállunk is vannak ilyen furaságok de valami mindig biztos leesik mert rosszul let vissza rakva vagy nem tudom :)

2010. nov. 9. 18:13
A szellemes történetek attól félelmetesek, hogy olyanok mint az erdei menekülős történetek. Nem látjuk az ellenséget, de ő láthat minket, és akárhonnan jöhet. Valószínűleg ez a pszichológiája.
2010. nov. 9. 18:12

Sziasztok

Szellemek vannak,tuti én is hiszek és tapasztalja az ember ,de nem mindenki észleli őket.

18. Titánia83 (válaszként erre: 17. - Egyszerű)
2010. nov. 9. 18:11
Az valami kábeladó?
17. Egyszerű (válaszként erre: 14. - Titánia83)
2010. nov. 9. 18:11
LifeNetworkonvan minden hétköznap 19:10-kor
16. Titánia83 (válaszként erre: 12. - Fa8f3f5c02)
2010. nov. 9. 18:09

Valóban azért félnek tőle, mert nem látják, nem ismerik... :) És valóban ezek a filmek festik le az egészet annyira, de annyira szörnyűre! Pedig a legtöbb horrorfilmnek, thrillernek nincs is alapja. (Remélem is :D)


Szerintem sem kell háborgatni őket. Na meg nem szabad engedni, hogy az ember energiaszintje túlságosan lecsökkenjen. ;)

15. Titánia83 (válaszként erre: 13. - 484b000711)
2010. nov. 9. 18:06
Jobb, ha nem tudod. :p
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook