Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az emberek azt hiszik rólam meleg vagyok. Pedig nagyon is... fórum

Az emberek azt hiszik rólam meleg vagyok. Pedig nagyon is... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Tumbo2)
febr. 28. 16:27
mikor meghalt az apja,senki nem búsult,a két srác nagyon finom hidegtálakat csinált,jól éreztük magunkat.
22. tumbo2 (válaszként erre: 20. - 55Judit)
febr. 28. 16:23
valószínű,hogy sejtette.de akkor sem kellett volna ,így gyűlölni.de biztos volt ott más is.
21. Egy lány 789900 (válaszként erre: 18. - 55Judit)
febr. 28. 16:11
Épp erről beszéltem én is...
20. 55Judit (válaszként erre: 19. - Tumbo2)
febr. 28. 13:14
Lehet hogy az apja beszólt neki.
19. tumbo2 (válaszként erre: 18. - 55Judit)
febr. 28. 13:10
nagyon rendes fiú volt,de az apját gyűlölte.gondolom kölcsönös volt.annyira nem láttam be az életükbe.
18. 55Judit (válaszként erre: 12. - Egy lány 789900)
febr. 28. 12:52

Én azt nem értem, a melegséget miért nem lehet elfogadni. Olyannak született, épp úgy nem tehet róla, mint én arról hogy hetero vagyok. Ha megfeszülnék se tudnék ezen változtatni, viszont mivel van egy kis túlsúlyom, tudok arról tenni hogy ne legyek egy hájpacni. Ma már az ellen is lehet tenni ha valaki betegség miatt lett dagadt. Csak igény kell hozzá.

A melegekkel csak akkor van gond, ha provokálják a többit.

17. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 28. 12:42
az anyám unokatestvére,nálam fiatalabb volt pár évvel.bomlottak utána a csajok,magas volt,jóképű.de egy másik fiúval élt együtt,már vagy tíz éve,hogy meghalt.
16. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 12:40
Sok nagyon jó pasi van aki full férfias, izmos, mégis meleg 🤷‍♀️
15. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 12:27
Nem zörög a haraszt...
14. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Pasionella)
febr. 28. 11:42
Sajnos, a heterókra is bőven ráférne 🙄
febr. 28. 11:30

Képzeld, van bőven 180 cm feletti, csupa izom meleg férfi. Olyan is, akinek jókora a karizma. Ilyen: 💪 Ezen kívül működik nála a karizma, vagyis karizmatikus személyiség. Sok meleg férfi nagyon megnyerő.


Ha nem vagy meleg, ne törődj vele, ki mit gondol rólad. Ha pedig az vagy, akkor vállald!

12. Egy lány 789900 (válaszként erre: 11. - 55Judit)
febr. 28. 11:08
Azért ez nem teljesen ugyanaz. A melegségben az tesz különbséget és zavart hogy valami olyat akarunk és akarnak elfogadtatni velünk ami a rendellenes. A "dagadt" egyszer lefogy és az inkább az önmagunk elfogadására buzdít. De a melegség inkább polgár pukkasztó. Mert míg te és én elhisszük hogy nem tehet róla az alany és csak magát nyugtatja. Addig másnak ez ugyanolyan provokáló mint neked a "dagadt".
11. 55Judit (válaszként erre: 9. - Pasionella)
febr. 28. 11:00
Nem csak lassan, úgy is van. Szerintem a legtöbbünknek nem a melegekkel van problémánk, hanem azzal ahogy provokálják a heterókat a kihívó viselkedésükkel és a vonulásaikkal. Kicsit sem szimpatikus. Épp úgy mint az se, mikor a tévében mutogatják magukat a dagadt nők, hangoztatva hogy jaj de szépnek érzem magam, és én el tudom magamat fogadni. A kutyát nem érdekli ez se, csak provokálják a többit miközben a legtöbb emberből undort váltanak ki.
10. 55Judit (válaszként erre: 6. - Blondie💋)
febr. 28. 10:55
Úgy van! Gondolhatnak idegenek ezer féle dolgot rólunk, és egyiken se kell meditálnunk. Amit én gondolok az hozzám tartozik, amit mások, az meg hozzájuk.
9. Pasionella (válaszként erre: 5. - Kacsahercegno)
febr. 28. 10:55
Na ez az, lassan a meleg férfiak sokkal többet foglalkoznak a külsejükkel mint a heterok
febr. 28. 10:29
"Szépfiú " vagy?
7. xochipilly (válaszként erre: 3. - Birebora)
febr. 28. 10:12
Vannak nők akiknek minden "finomabb" arcvonású férfi meleg. Pedig az ogre fejűek (ja bocs, "karakteres" arcúak) között is van bőven :D
febr. 28. 09:41

Az, hogy ki mit gondol rólad,nem a te problémád.:)

Ha az lennél, akkor is kinek mi köze hozzá?:)

Attól még lehetsz értékes ember.

Ennyi:)

febr. 28. 09:15
Csak én nem értem, hogy hogy zárja ki egymást egy kigyúrt férfias kinézet és a melegség? :D
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 08:55
Karizma mást jelent 🤦‍♀️
febr. 28. 08:26
Mért hiszik azt?
febr. 28. 08:25
Mondod ezt te...mármint a karizmát, azt mások szokták megállapítani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook