Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ember tűr és elnéz egy darabig, de ez már normális? Mit tanácsoltok? fórum

Az ember tűr és elnéz egy darabig, de ez már normális? Mit tanácsoltok? (beszélgetős fórum)


1 2
10. Julka183 (válaszként erre: 5. - C1e9612cd3)
2012. jún. 14. 16:25
Szia! 2 éve vagyunk együtt. Természetesen nem hallgatok a külső emberekre, mert ők nincsenek benne érzelmileg. Csak mégis kellemetlen. Nem látok semmi változást és ugye kezd múlni az idő is. Úgy érzem ez nem kapcsolat, hogy ennyire keveset foglalkozunk egymással. Egyébként szeretem, pontosan ezért szeretnék egy kicsit több időt vele tölteni. Pl : Néha jól esne, ha csak hívna, hogy itt vagyok gyere igyunk meg egy üdítőt vagy akármi, de sajna ennyi hajlandóságot sem látok benne.
9. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. jún. 14. 16:23

mi két hete nem taliztunk, melo miatt... van aki meg külföldön melozik és kéthavonta találkoznak...


ha van szerelem és szeretitek egymást és van cél amiért hajtotok ne foglalkozz mások véleményével


ha egy pasinak csak arra kell nő az meg nem tart fenn egy ilyen kapcsolatot, hanem megy mindig másfelé

2012. jún. 14. 16:23

Teljesen egyet értek az előttem leírtakkal.

Eddig nem zavart csak most,hogy a többiek befolyásolni akarnak?

Ne légy befolyásolható.

7. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. jún. 14. 16:23
Nem normális,de vannak ettől normálatlanabb kapcsolatok is,tudom,nem vigasz,de,ha szeretitek egymást,akkor úgy is megoldjátok.Női praktika???Vessél be valami csábítót!:)
6. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. jún. 14. 16:22

Napokig nem veszi fel neked a telefont, nem ír vissza, aztán beállít, mikor a likadra igényt tart. Nem csodálom, hogy sokan azt mondják, amit...

Megtalálhatná az egyensúlyt, ha akarjá.

5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - Julka183)
2012. jún. 14. 16:21

vannak emberek, akik a munkájukban élik ki magukat. Ez nem jelenti azt, h te nem vagy fontos számára, h nme szeret! Viszont, ha közös jövőt terveztek, az biztos, h a biztos anyagiak érdekében neked kell engedned (saját tapasztalat, pont egy iylen jellemű pasival :) )! Mióta avgytok együtt? A bnők "jó tanácsaira" meg okoskodásokra ne hallgass, mert ezek okozzák a legtöbb vitát egy-egy kapcsolatban... Ha szereted, állj ki mellette, és inkább védd meg a bnők, ismerősök előtt! Amúgy is! Mi beleszólásuk van nekik a te kapcsolatodba?!

Én sokáig nyeltem, és bizony megvan az eredménye. Hitel nélkül, általunk felújított lakásba tudjuk betenni a sejhajunkat, ami a mai világban azt hiszem nagy szó!

Ha szereted, maradj vele (de ismét kiemelem, h ne hagyd magad befolyásolni a külsősök részéről!), és majd idővel eldőlnek a dolgok! Ha nem szereted már, akkor nincs miről beszélni!

És soha ne felejtsd el! Nme vagyunk egyformák! Mindenkinek mások az igényei, és itt mindenre gondolok az életben.

2012. jún. 14. 16:19

Még ha heti három-négy alkalommal találkoznátok, és úgy d.gna meg, akkor megérteném a "jóakaróid" véleményét, miszerint a barátod csak a szexet akarja tőled...

Így azonban csak sz.rt kavarnak. :P

3. Csabi3 (válaszként erre: 2. - Julka183)
2012. jún. 14. 16:17

Szereted?

Ne foglalkozzál mással, fogadd el, és élj úgy ahogyan jól esik!

2012. jún. 14. 16:12
Ha szólok azt mondja ne bántsam és ne idegesítsem fel. Meg hogy eddig nem szóltam, elfogadtam most mi történhetett?!
2012. jún. 14. 16:12

A párommal ma nagyon csúnyán össze kaptam. Mondtam neki, hogy aki számomra a legfontosabb azzal töltök és beszélek a legkevesebbet.

Az ok: Legalább 3 hónapja azt játszuk, hogy heti egy alkalmat(nagy ritkán kettőt) találkozunk,együtt alszunk és kb 10 percet beszélünk összesen telefonon(naponta).

Kezdem sérelmezni, mert úgye a környezetem is hallgathatom, hogy csak "arra kellesz neki" és csak a munkára fogja, csak akkor találkozik veled, ha unatkozik.

Hallom, hogy dolgozik és hiszek is neki, de kezdnem megunni és úgy dönteni, hogy akkor legyen együtt a munkájával.

Én is dolgozom. Reggel 8tól este 5-ig, tehát nem unatkozom.

De nem kell megtalálni az egyensúlyt a munka és a magánélet között?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook