Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? fórum

Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
370. kenzol
2008. jan. 11. 11:55
Nekem nem tartott sokáig az első igazi szerelem, de még 15 év távlatából is emlékszem rá.Néhány hónapja rátaláltam az iwiw-en, hetekig gondolkoztam bejelöljem-e. Aztán bejelöltem és megkeresett msn-en és beszélgettünk egyszer.Azóta, ha fent van az msn-en mindig megremeg a gyomrom, de nem veszem fel vele a kapcsolaot.
2008. jan. 10. 23:57
Igen.Nagyon nehez dolog ezt feledni.4esfel ev lehet soha nem fogom tudni feledni.ki tudja?
2007. nov. 22. 09:34
Igen, főleg hogy 5 évig tartott, ő volt az "első", hűségesen hazavártam a katonaságtól, és ezek után simán lecserélt. Egy év kellett ahhoz, hogy rá tudjak nézni más férfira.Mindezek ellenére mégsem tudtam soha egy percig sem haragudni rá.
367. 104bdd8c43 (válaszként erre: 366. - 54ec386d0c)
2007. nov. 8. 22:44
Én nem tudok vele találkozni, külföldön dolgozik, ritkán van itthon. De szívesen találkoznák vele!
2007. nov. 4. 22:58
Ez biztos, mindig ott van. Én meg is kerestem, azóta erőssebbek a régi emlékek, igaz sok mindent felidéztünk a multból. Újra átbeszéltük az emlékeket.
2007. nov. 1. 20:25
Igen!! Már 10 éve ismerem, és a 10 év alatt sokszor újra összejöttünk egy időre. Ez nem csak nekem jelentett sokat, neki is! Én 16 éves voltam, ő már 25, családja is volt, mégis azt mondta kincs neki minden perc amit velem tölthet. Nem önszántából nősült meg. A mai napig nagy hatással van rám, ha találkozunk, vagy ha csak látom. Ezt sosem lehet elfelejteni!!!
364. JUL17
2007. okt. 30. 22:27
szerintem igen,már 15 éve volt de emlékeimben még mindig ott van
2007. okt. 30. 21:28
Hát én igen, minél idősebb vagyok, annál többet törnek fel az emlékek. Próbáltam megkeresni, de nagy fájdalmamra a 15 éves kori plátói szerelmem már nincs az élők sorában. Rendkivül fájdalmasan éltem meg.Azt hiszem, titkon mindig reménykedtem abban, hogy találkozunk még.
2007. okt. 29. 07:05
Igen, legfeljebb nem emlegeti az ember...
2007. okt. 28. 16:14
Igaz ,legalábbis én emlékszem rá ! :)))
2007. okt. 26. 13:34

Soha nem fogom őt elfelejteni, jó lenne tudni ő vajon gondol-e még rám....nem tudom......

7 éve nem láttam, nem tudok róla semmit, remélem a sors egyszer majd egy útra vezet minket, hogy egszer még láthassam őt!

359. Egnisz
2007. okt. 20. 08:38
Igen, de nem jó emlék, nagyon-nagyon rossz vége lett.
2007. aug. 20. 17:48
Én igen, mert az illető férfiú a hites Uram már 24 éve, az első szerelmem pedig 28 éve....:)
2007. aug. 20. 13:56
Számomra feledhetetlen.Szívesen emlékszem vissza rá! De szerintem sokan vagyunk ezzel így!
2007. aug. 20. 13:18

Az én első nagy szerelmem 6 éves korom óta van (most már csak szerintem volt) az életemben. 14 éve ismerem már és tavaly (2006 decemberében) nagyon csúnyán ért végett. Azóta egyszer még próbálkoztunk, idén májusban, de augusztusban megint dobott.

Most úgy érzem, hogy tényleg és örökre elveszitettem öt. Nekem soha se jutott volna eszembe, hogy ott hagyjam öt! SOHA!

Az utóbbi időben eléggé rizikós lett az életem, megváltoztam és ezt már nem Birta és mint egy rongyot szó szerint dobott el.. tudni kell, hogy akkor már a mennyasszonya voltam.

Bennem egy akkora seb maradt ami még mai is tátong a szívemen.

Egy férfi se fog még egyszer tönkre tenni!! Ezt megfogadtam.


És soha se fogom tudni elvesziteni, még ha akarnám akkor se, mert szeretem.. és fájdalmat okozott nekem. Mérhetetlen nagy fájdalmat!

355. inci47 (válaszként erre: 354. - Elviracska)
2007. aug. 20. 12:51
Taslálkozni nem szoktunk,de telefonon beszélünk,de nagyon ritkán, hiszen mindketten kapcsolatban élünk és nem kisérjük a sorsot!
354. Elviracska (válaszként erre: 353. - Inci47)
2007. aug. 9. 15:16
Most is beszélgettek?Talákoztok?
353. inci47
2007. aug. 9. 15:15
Soha nem fogom elfelejteni! 10 éves voltam, ami tartott 18 éves koromig, gyönyörű volt mégis máshoz mentem feleségül, ennek 41 éve, de ha rá gondolok, most is boldog vagyok.
352. Munya
2007. aug. 8. 12:19
Az én nagy szerelmem 3,5 évig tartott, miatta lett vége. 5 év után megbocsájtottam, pedig megalázott, az önbizalmamat a béka segge alá küldte. Már szóba is tudok vele állni, sőt ha bántják megvédem. Nem akarok tőle semmit, azt sem, hogy bocsánatot kérjen bármi miatt. A lelkemnek jó, hogy én túl tudtam lépni rajta.
2007. júl. 31. 02:02

Most vagyok életemben elöször szerelmes.Már 13 honapja tart.úgy jött, akár egy villámcsapás...letaglózott, szó szerint, nem hittem igazán ilyesmiben azelőtt, mert nem ismertem ezt az érzést...

Vannak az életünkben megismételhetetlen, megmagyarázhatatlan dolgok, élmények, események, érzelmek, különleges, pótolhatatlan emberek, mert valami közös hullámhossz egyszerűen hozzájuk vonz...Nevezhetjük ezt szerelemnek, a duál párunk megtalálásának, a végzetünknek, a másik énünk felfedezésének, bárminek, annyira szép ez, hogy leírhatatlan...

ez a villámcsapás keltett életre - olyan dolgokat, olyan élményeket, olyan érzéseket kaptam, éltem át, amit előtte sosem, és ez a villámcsapás nekem valami rózsaszínű ködöt hozott.Az interneten ismerkedtünk meg.Én 23 ö 34 és nős 3 gyerek édesapja.Isten látja lelkemet én nem akartam.Akivel megesik az tudja...Nem tudtam tenni ellene,egyideig harcoltam az érzéseim ellen de nem ment.Szerelmes lettem.Ugy érzem megtaláltam akit kerestem,elkezdek egy mondatot ö befejezi,ő gondol vmire én kimondom.Annyi olyan dolog történt ,ami nem történhetett véletlenül.NEM!Ö miskolci én győri.Ennyi sok kilométer és egy már ex feleség, 3 gyerek mellett még mindig imádjuk egymást..ö az elsö gondolatom mikor felkelek és az utolsó mikor elalszom.Sajnálom,h nem ismertük meg elöbb egymást...Imádom és a mai napig szerelmes vagyok belé.Ugy érzem nekem Ő az első és utolsó szerelmem is egyszemélyben.

2007. júl. 28. 23:52
Igen (még halálod után is)
2007. júl. 18. 22:41
Ott egye meg a fene, igen.
2007. júl. 11. 09:12

Szerelem? Hát lehet róla dumálni de ugy igazából 1x voltam igazából szerelmes! De érte bármit megtettem. Szembeszálltam a családommal, sőt még meg is fenyegettem őket! És ez a szerelem eltért a többitől. Érdekesen jöttünk össze! Amikor másnap hazament fesékkeverés közbe eszembejutott.

Elég volt abba a pillanatba rágondolnom és beleremegett a gyomrom, és akkor már tudtam ebből több lesz! De mégis szakítottunk. Az is érdekes volt+ naon fájt! 1 évig utánna most elösször érzem azt, hogy ismét készen állok! És nekem ö volt a nagy szerelem! És mivel a sebek csak ilyen hosszú idő után gyogyultak be, ezt soha nem fogom elfelejteni és megbocsátani!

2007. júl. 2. 12:37
igen! soha nem lehet elfelejteni,föleg ha csalodtál is benne!
2007. jún. 30. 10:08

Alig voltam 15 éves, amikor kezdődött. 4 évig tartott (sajnos csak addig), de a mai napig emlékszem arra, ahogyan barátok lettünk, ahogyan átjárt az a kellemes érzés, amit előtte soha nem éreztem. Emlékszem az első csókra, s arra, milyen jó volt egymáshoz bújni. A barátaink együtt kezeltek bennünket, s ha bárkivel abból a társaságból összefutok, Róla kérdeznek.:))))

Érdekes lenne vele találkozni, már sok éve nem láttuk egymást. Mert én tűntem el.

Fantasztikus pasi, nagyon jó ember, s hihetetlenül értékes! Akkor is így gondoltam, ma is. A távolság szakított ketté bennünket. Soha nem vitatkoztunk, nem volt még csak nézeteltérésünk sem.

2007. jún. 30. 09:18
Sajnos soha nem fogom elfelejteni...
344. enikö
2007. jún. 29. 20:49
mégegyszer igen!!!!!!!!
343. enikö
2007. jún. 29. 20:42
IGEN!!!!!!!
2007. jún. 29. 19:25
Sajnos igen.
341. LoLiNa
2007. jún. 29. 06:06
egyetértek Tunderrel :-)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook