Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az elképesztő tévedés - Mammográfia vagy termográfia? fórum

Az elképesztő tévedés - Mammográfia vagy termográfia? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
54. c42a13b98c (válaszként erre: 51. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 8. 13:06

Hát, komolyan mondom, neked valami bajod van. Nem érted amit mondok? Elolvastam már ugyanezt angolul is, hátha fordítási hiba. NEM EZERSZERES A SUGÁRZÁS ÉS NEM NÖVELI A RÁK KOCKÁZATÁT!!!!

Nem arról beszélek, hogy hazugság, nem is arról a mammográfia a legtökéletesebb vizsgálati módszer. Arról beszélek, hogy akármilyen szuper kutató orvos az illető M.C. Pike a cikkben leírt sugárzásos rész egyszerűen HÜLYESÉG!

És az is hülyeség, ha valaki ennek alapján kockáztatja az egészségét, mert egy olyan vizsgálatról áhítozik, ami számára (még) nem elérhető, a meglévő helyett, ami akármilyen szar is az amerikai kutatóorvosok szerint, mégis ki tud mutatni korai stádiumban lévő mellrákot!


Egyébként meg te is higgy, amit akarsz, tudok mutatni neked számtalan cikket arról, hogy egészségtelen a só, a tej, a zsír, a vaj, a tojás, a sárgarépa, de tudok mutatni olyat is, amik ennek az ellenkezőjét állítják!

Tudok mutatni cikket arról, hogy az amalgám tömés káros az egészségre, holott 20 éves epidemiológiai, in vivo és in vitro vizsgálatok se tudták igazolni. De a fehér tömést gyártó cégeknek véletlenül egészen jól jött ez a hisztéria, nem fura?!

GONDOLKODJ! néha...kérlek...;-)

53. Klimpírozi (válaszként erre: 51. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 8. 08:54

hidj az én rosszindulatúságommal leírva higgy..

egy rossz indulatú megjegyzés a végére,sokadjára: h a a nyilvánosságot választod, véletlenül se rossz helyesírással tedd!

hidj/higgy

hidd el:))

egy rosszindulatú

uff

:))

52. Klimpírozi (válaszként erre: 50. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 8. 08:50

ostoba, tudálékos liba vagy!

CSAPÓ, VÉGSZÓ.

:))

51. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 46. - C42a13b98c)
2009. márc. 8. 07:24

Neked úgyszint az előzőek a válaszaim. Ha neked baromság hát az a te véleményed. Én meg úgy látom van egy-két negatív hozzászóló és azt hiszi a többi hogy ez hazugság és társulsz velük. Szuverin jogod:))


Akkor hidj ennek:))


[link]


[link]

50. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 47. - Klimpírozi)
2009. márc. 8. 07:21
Neked is a 49-es hozzászólásom a válaszom. Ja és mosson le téged mindenhonnat a rosszindulatúságod.
49. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 48. - Zor@)
2009. márc. 8. 07:19

Hát akkor olvasd el még egyszer a cikket, mert ezt mint láthatod nemén írtam hanem híres tudósok csupán továbbadtam hogy tudjon róla minden nő.

Innentől kezdve hogy ti elolvassátok a ti döntésetek kinek hisztek. Nem nekem kell hinni!! Írd meg a Nemzeti Rák Intézetnek. Hiszen te náluk is okosabbnak hiszed magad ezek szerint.

48. Zor@ (válaszként erre: 45. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 7. 14:47
Az meg nyilván nem érdekes, hogy a döntésünket mi befolyásolja, hogy inkább hiszünk valakinek, aki értelmesen ki tudja fejezni a gondolatait és tényekkel is megpróbálja alátámasztani az igazát. Biztos bennünk van a hiba, hogy nem esünk hasra attól, hogy te valamit állítasz, de bizonyítani nem tudod. Nyilván ezen teljesen felesleges egyáltalán elgondolkoznod is. A hiba bennünk van. Egyértelmű.
47. Klimpírozi (válaszként erre: 46. - C42a13b98c)
2009. márc. 6. 21:34

olyan gyönyörűen finom és tökéletesen világos ez az összefoglalás, érthető...vajon mindenki számára?

Vajon a magát értelmesnek kikiáltó, ámde köztudottan kisiklott személyiségű kiíró felfogja, és a visszavonulás lehetőségét keresve mélyed magába meg az okos könyveibe tán?

Átmentünk a zebrán, lemostuk az úttestről a festéket..

:))

46. c42a13b98c (válaszként erre: 45. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 6. 21:07

Hát, nyuszika, akkor vagy az én szövegértésemmel van a baj vagy a tiéddel...

Itt senki nem tart széleslátókörűnek és felvilágosultnak.

Részemről, hogy teljesen világos legyen, megpróbálom úgy leírni, hogy félreérthetetlen legyen még számodra is: ostobának és arrogánsnak tartalak.

És hogy te miben hiszel a te dolgod, csak baromságokat ne terjessz vírusként, léci!;-)

2009. márc. 6. 17:24

:)) Köszönöm, hogy ilyen széleslátókörű és felvilágosultnak tartotok:))

Hozzáteszem a cikket igenis komolyan kell venni, de ti tudjátok. Én a cikknek hiszek, az hogy ti melyik oldalra áltok hiszek nem hiszek a ti döntésetek.

44. syria
2009. márc. 6. 15:26

Hm.

Mit mondjak? Ezen a topicon az eget veri a pengeváltások IQ-ja. Vagy mégsem?

43. Klimpírozi (válaszként erre: 41. - Klimpírozi)
2009. márc. 2. 15:34
körben:)
2009. márc. 2. 14:01
??? na akkor most jöjjön az, hogy aki implit rakat a cicijébe, az a kötelező körök miatt sokkal nagyobb eséllyel lesz korán észrevett emlődaganatos, mint az, aki nem rakat :) ergo, még egy ok, hogy az állam támogassa az implantátumbehelyezést boldog-boldogtalannak :DDD
41. Klimpírozi (válaszként erre: 39. - Zor@)
2009. márc. 2. 13:47

így kell, bocsánat... kelly gondolja, hisz okos, mint a Nap, felvilágosult és széles körbe tájékozott..

vagy mégsem?

:)

40. Zor@ (válaszként erre: 36. - C42a13b98c)
2009. márc. 2. 13:44
A "dicsőséged" nem is vitatjuk...:)
39. Zor@ (válaszként erre: 35. - Klimpírozi)
2009. márc. 2. 13:42
Igen, feltétlenül! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az autentikus forrásunk (**zebra**) vajon ezt hogy gondolja...
38. Klimpírozi (válaszként erre: 36. - C42a13b98c)
2009. márc. 2. 13:31
tiéd a pálma, fikusz:)
37. bbd41dd88b (válaszként erre: 28. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 2. 13:29

Szétnéztem, de nem ebből a cikkből kifolyólag, mert úgy gondolom, hogy szakmai könyvekből és 15 éves munkaviszonyom után valamint a továbbképzések mellett nem kell nekem a netről okosodni.

Te se tedd. Ezt hagyd meg a hozzáértőknek, jobban teszed.

Én nem néztem a szavazásod, de már most azt gondolom 10 ből 1 ember nem menne el csak a mammográfiára...

36. c42a13b98c (válaszként erre: 34. - Zor@)
2009. márc. 2. 13:25

na, most vesszetek össze ezen, jó?!:-)

Ki a nagyobb tapló...

Én a Z00-s(Zé nulla-nullás) kategóriámmal vezetem a sort, asszem...;-)

35. Klimpírozi (válaszként erre: 34. - Zor@)
2009. márc. 2. 13:23

ok, felezünk, bár a Budapesttől való távolság erősen bejátszhat az osztozkodásban, ugye?

vagy nem, vagy igen...ki tudja..megkérdezzük autentikus forrásból?

:)

34. Zor@ (válaszként erre: 33. - Klimpírozi)
2009. márc. 2. 13:21
Még én is lehetek. :)
33. Klimpírozi (válaszként erre: 32. - C42a13b98c)
2009. márc. 2. 13:14
a vidéki surmó én vagyok, bocsika:)
32. c42a13b98c (válaszként erre: 31. - Zor@)
2009. márc. 2. 13:07
akkor te nyilván egy vidéki bunkó vagy, hehe;-)))
31. Zor@
2009. márc. 2. 13:04

"Kedves" **zebra**!


A szavazásod is nevetésre készteti az embert, de azért elolvastam a cikket. Már kezdtem volna elgondolkozni azon, hogy lehet benne valami, amikor elkeveredtem erre a fórumra. Ebből kiderült számomra, hogy sem magad kifejezni, sem érvelni nem tudsz, vitánál az képezi számodra a hitelesség alapját, hogy a másik hol él. Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy ennek az egésznek nagyobb a füstje, mint a lángja. Nem hiszem, hogy van olyan ember, aki elolvassa a hozzászólásaidat és ezek után bármilyan cikket komolyan vesz, amiért PONT TE ennyire kampányolsz. Mielőtt egy újabb cikkel hívod fel magadra a figyelmet, talán tanulj meg emberi stílusban kommunikálni és érvelni! (Ha nálam is azzal a komoly érveléssel jönnél, hogy pesti bunkó vagyok, ezért a véleményemmel nem kell foglalkozni, közlöm, hogy nem a fővárosban élek.)

30. Klimpírozi (válaszként erre: 29. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 2. 08:59

rendben, tudás felkenetlen papnője...ha a "tudást" tartod szem előtt és a tájékozottságot mindenek előtt, ne légy ennyire felszínes, felületes, tanulj meg helyesen írni, ha már a nyilvánosságot választod.. a cikket elolvasom, az ajánlást megköszönöm:)

Érdekel az egészség, azon túl sok más, de mielőtt kérdeznék, beszélgetnék adott témáról, elmélyedek, keresek, kutatok, nem csak érintek..ahogy a véleményekből is látszik, i mit gondolnak általában az erőltetett felvetéseidről..

nem kell mindenáron felhívnod magadra a köz figyelmét, olvasgass inkább magadban, tanulgass, fejlődj mielőtt a színpadra lépsz!

29. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 27. - Klimpírozi)
2009. márc. 2. 08:51

Köszi a csípős megjegyzésedet, de mindenkit más más téma érdekel. Engem az egészség. És téged?

Miért nem a témához szólsz hozzá? Nem hiszem hogy az emberek kicikizéseit kellene célbavenni, hanem ha nem értesz egyet egy cikkel akkor emberi módon probáld azt megválaszolni. Én a cikket minél több hölgynek próbáltam tudtáraadni, és továbbra is ez a célom. Ha nekem nem hiszel nézz ide be.


[link]

28. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 25. - Bbd41dd88b)
2009. márc. 2. 08:45

Gondolom mielőtt ezt tanácsoltad nekem, te is szétnéztél a neten s gondolom te is szeretsz ott olvasgatni.

Nem a kisujjamból vettem ezt a cikket valóban, de úgygondolom ezt érdemes volt minél több hölgynek a tudomására hozni. Az hogy te bemutatsz szívesen a főorvosodnak, köszönöm, de mielőtt erőszakosan az ellenkezőjéről próbálnál meggyőzni a főorvosoddal, én mégis abban hiszek ami a közőlt cikkben ált. Ők tudósok és nem hinném hogy a főorvos és te jobbantudnátok erre a helyes választ.

2009. márc. 1. 16:41

bakker, megrepedt a tenyeredben a bölcsek köve, annyira szorítottad.. / a tudást, / zebra...vagy megint félrenyelted a tudás fáját????

LOL

26. bbd41dd88b (válaszként erre: 25. - Bbd41dd88b)
2009. márc. 1. 16:18

bocsi

-t

mellet

:DD

25. bbd41dd88b (válaszként erre: 20. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 1. 16:17

Már nem akartam szólni, de megint egy sor, ami felhúzott...mammográfia nincs anélkül, hogy a mellett ne komprimálnánk...másképpen nincs ...ezt így kell, ez egy protokoll.

Nézz utána, rengeteg téma található a neten, úgyis ott szeretsz olvasgatni ezekben a témákban.

De nagyon szívesen összehozlak az osztályvezető Főorvosunkkal, ő nagy meggyőző hírében áll.

A fájdalomküszöb minden embernél más és más.:))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook