Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az Élet iskoláját nem jártam ki. Én csak a 4. diplomámért... fórum

Az Élet iskoláját nem jártam ki. Én csak a 4. diplomámért... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. márc. 9. 10:19
Tanulni mindig jó. Gratulálok a diplomáidhoz!
10. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 09:39

Nem kell 4 diploma

Elég 1. ami használható.

2023. márc. 9. 08:47

Előny és hátrány is egyben, hogy nem jártad ki az élet iskoláját. Egyszer ki fogod. :) Előbb-utóbb. :) Nem fogsz mindig burokban élni, valszeg erre utal nagymamád. :) Az ő idejében más idők voltak, neki az nem élet, amit csinálsz, hogy "csak" tanulsz.

Nem dolgozol még?

8. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 08:22
Sokan egy OKJ-s oklevelet is diplomának titulálnak, így lehet, hogy igazi egy sincs, ezért háborog a nagyi.
7. birebora (válaszként erre: 6. - Dad1f54482)
2023. márc. 8. 18:34
Ezt én is akartam kérdezni.
6. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 17:42
Szabad kérdezni mi értelme van 4 diplomának?
2023. márc. 8. 17:37
Nem minden a diploma. Attól, hogy tanult valaki, még nem biztos, hogy az életben is helyt tud állni. Mindkettő fontos dolog.
4. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 14:16
Én csak gratulálni szeretnék a diplomáidhoz!
2023. márc. 8. 11:24
Az élet iskoláját nem lehet fiatalon kijárni, ezt majd nyugdíjas korodban mondogathatod. Nagymamád elég "szigorú", de ő egy másik kor gyermeke. Lehet, neki nem volt lehetősége nemhogy négy, hanem egy diplomát sem megszerezni, és most értetlenül nézi, hogy te eltanulgatsz ahelyett, hogy dolgoznál. Hagyd rá, te pedig tedd azt, ami neked jó.
2023. márc. 8. 11:17

Ezt az élet iskolája szöveget, a még a 8 általánost be nem fejezők használják csak, fb-n, nagyon gáz, sztem.

Az életet meg élni kell, csak az idő előrehaladtával lesz tapansztalatod. Egy 20 évesnek nincs olyan tapasztalata, mint egy 40 évesnek és neki sincs, akkora mint egy 60 évesnek. Ezen végig kell menni, át kell élni a dolgokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook