Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az élet ajándéka fórum

Az élet ajándéka (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet ajándéka

1 2 3
32. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 31. - Vanet)
2008. nov. 5. 16:36
:-)
31. Vanet
2008. nov. 5. 16:35
nem akartam rosszindulatu lenni... csak nekem mas jott at elso elolvasasra (pl. fel sem fogtam h. most ujra babst var, csak ott zakatolt bennem, h 3 helyett 2 babaja lett...) hibazni pedig en is szoktam... nincs harag
30. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 19. - 486341e386)
2008. nov. 5. 16:33
Pusza! :-)
29. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 23. - Genlips)
2008. nov. 5. 16:27

Ha a véleményem leírása ítélkezés, akkor azt tettem. És igazad van, Vanet is a véleményét írta le, és mivel nem vagyunk egyformák (szerencsére), ez eltér. Nem akartam Vanetet elítélni a véleményéért (ha te ezt így látod), csak valahogy annyira rosszindulatú volt a hozzászólása. Olyan érzést keltett, mintha ő sosem hibázna, és tökéletes döntéseket hozott volna eddig életében. Ez gondolom egyébként nem így van, hiszen mindenki esendő. Ezt ő le is írta.

Vitatkozni nem fogok, semmi értelme. Én tényleg csak gratulálni szeretnék a cikkíró gyerekeihez, és senkit nem bántani.

2008. nov. 5. 16:18
az ítélkezésről ennyit:szerintem senki felett sem szabad,hisz mindenki kerülhet kényszerítő helyzetbe..és ennél nincs rosszabb!!
2008. nov. 5. 16:17
hát nem egyszerű elmondani nekik,ez tény,és az sem mindegy,hogy valóban mekkorák,és ugyanúgy értelmezik -e a dolog lényegét,mint korábbi életéveikben.hisz nem érthetik még meg,hogy miért nem akarták őket,miért is csak ketten lettek,stb.mégegyszer:nem mindennapi az egész eset.de,hogy így alakult,és boldogok a gyerekek,már nem ez számít..
26. Vanet (válaszként erre: 25. - Genlips)
2008. nov. 5. 16:07
ma is tanultam valamit... igazad van.
25. genlips (válaszként erre: 15. - Vanet)
2008. nov. 5. 16:04

még annyi, hogy minden attól függ, hogyan tálalják és megérettek-e a gyerekek a történetre. mert akkor már megérthetik az anyjuk döntését és talán még jobban szerethetik.

én nem titkolnám. de meg is várnám a megfelelő időpontot.

24. Vanet
2008. nov. 5. 16:02
de persze a legjobb nem bele kerulni egy olyan helyzetbe, h titkolodzni kelljen... ha meg megtortent akkor a legjobbat kihzni belole, na nem off-ok itt tovabb
23. genlips (válaszként erre: 18. - 9bbb5bd983)
2008. nov. 5. 16:01

azt írod, annyira jó, hogy vannak, akik ítélkeznek mások felett - ezzel te nem pont ugyanazt csinálod? az ítélkezést, merthogy te sem igazán ismered őt

meg hogy vannak, akik a sablonokat fújják - az előzőt (ítélkezés) nem fújják sokan, hogy te meg te meg te ítélkezel? nem sablonozol te is?

:S

bocsi ajacska (őszintén), de csak fel akarom hívni a figyelmed, hogy én úgy vettem észre, ugyanazt csinálod, amit leírtál az utolsó mondatodban


a témához: élj boldogan a családoddal, bármilyen hiány volt eddig, most kipótolhatod

folytatást megtartom magamnak, mert kegyetlenül hangozhat (nekem sincs 100% jó véleményem), de azért hajrá neked!

22. Vanet
2008. nov. 5. 16:01
szerintem ha szereti a gyermekeit mar pedig az derul ki a cikkbol, akkor biztos h kiegyensulyozott es boldog kapcsolat van koztuk, azt pedig nem kene szetrombolni egy ilyen vallomassal... en igy gondolom...
21. e004ab8014 (válaszként erre: 15. - Vanet)
2008. nov. 5. 15:55
Nem mesélnéd el? Inkább egy életen át hazudnál nekik, titkolóznál...? Mert az sokkal jobb, ugye? Te jó ég...
20. Vanet
2008. nov. 5. 15:53

nem itelkeztem, annyit mondtam, h nem mernem elmondani a lanyaimnak,h eredetileg el akartam venni az eletuket, csak nem jott ossze... es most vannak... nekem ha ilyet meselne az anyukam az total kiboritana... bettibea hozzaszolasara reagaltam evvel... ok, tenyleg nem esett le h. a varandossaghoz gratulaltok, ehhez en is tiszta szivbol... de nekem akkor is az cseng le, h most milyen boldog a 2 lannyal, hat nem lenne az a 3mal???

az eletem pedig korantsem tokeletes... de a szenvedesekbol probalok tanulni es erosodni es mosolygosan tovabb elni.

19. 486341e386 (válaszként erre: 18. - 9bbb5bd983)
2008. nov. 5. 15:42
ezzel egyetértek!
18. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 15. - Vanet)
2008. nov. 5. 15:40
Nekem ilyenkor borul el az agyam. Hogy mihez gratulálunk? A 2 gyönyörű lányához, és a pocakjában növekvő csodához. Elolvastad a cikket? Ha igen, láthatod, hogy nagyon fiatal volt, akkor kezdte a főiskolát. Az abortusszal én sem feltétlenül értek egyet, de azzal meg pláne nem, hogy valaki fiatalon, csak bele a semmibe, minden feltétel nélkül gyereke(ke)t szül. Annyira jó, hogy vannak olyanok, akiknek tökéletes az életük, ítélkeznek mások felett,csak a sablonokat fújják, lehet tőlük tanulni. :-(
17. 486341e386 (válaszként erre: 15. - Vanet)
2008. nov. 5. 14:52
ha elolvasnád,látnád,hogy most állapotos!!
2008. nov. 5. 14:35
Leeht hogy nem Rajta múlott, h elvettet vagy nem de én is gratulálok.,...mert minden ugy is meg van írva..az ia hogy 3at várt és neki kettőnek kellett h megszülessen. És sírtam mikor olvastam....engem meghatott, akkors élni akarás volt azokban a csöőpségekbe, ami fantasztikus...és így alakult ugy az élete, ahogy a sorsa is megírta. Mert soha nem tudjuk előre mikor hozunk rossz döntést vagy helyeset....én sem biztos h megtartottam 20 évesen a kisbabámat...de végül minden ugy lett ahogy lennie kellett.
15. Vanet (válaszként erre: 10. - 43287dec91)
2008. nov. 5. 14:04
en nem mernem elmeselni a lanyaimnak... a veletlenen? csodan? muhiban mulott az eletuk? hiszen ha az anyukajukon mulott volna most nem lennenek... azt sem ertem mihez gratulaltok... nem rajta mulott h. a gyerekek vegul megszulettek... csak egy szerencses veletlenen... nekem inkabb az jut eszembe, h ma 3an lennenek boldogok..
2008. nov. 5. 14:02
érdekes eset,de szép,nagyon,és ennek így kellett lennie!az nem lehetett könnyű,amiken keresztülmentél,ért hidg-meleg zuhany bőven.A lényeg,hogy boldogok vagytok!gratula!
2008. nov. 5. 13:20
Elképesztő történet...GRATULÁLOK a gyerkőcökhöz:)
2008. nov. 5. 13:16
Szóhoz sem jutok! És fülig ér a szám! Mert végre egy orvosi "műhiba", ami csodálatosan végződött. :-)))))
2008. nov. 5. 12:35
Gratulálok és további sok szerencsét és egészséget,hogy együtt örvendjünk majd a picidnek is!!!!!!
2008. nov. 5. 12:24
ez aztán a sztori! milyen érdekes lesz elmesélni a lányoknak... nagyon gratulálok a lélekjelenlétedhez és a 2 kislányhoz, további jó egészséget és szerencsét az életben!
2008. nov. 5. 12:18
elképesztő a történeted,de a lehető legnagyobb egészséget kívánok a gyerkőcöknek,és neked!!!!nem semmi ez az egész,de milyen jó,h megmaradt a 2 pici:)
2008. nov. 5. 12:04

Milyen erős egészséges nő ,micsoda életerővel rendelkező csöppségek! Ebből is látszik, hogy az élet gyakran nagyobb csattanókat produkál, mint bármelyik film, és pont ezért nem szabad sem feletted, sem az orvos felett itélkezni.

Azt mondják fiatal anyukának nagyon jó lenni!

2008. nov. 5. 11:44
Könnyek között olvastam a történetedet,szinte hihetetlen.Nagyon sok Boldogságot,Örömet,Egészséget Kívánok nektek.Gratulálok!
2008. nov. 5. 11:37
Hihetetlen a történeted! Nagyon sok boldogságot kívánok!
2008. nov. 5. 11:28
Engedd meg, ismeretlenül is gratuláljak az Élet Iskolájában példás jegyet kapnál a döntéseidhez. szerintem. Kivánok Áldásokban Gazdag, Egészségben, Boldogságban teli életet az Egész Családnak:)
2008. nov. 5. 11:14

Hihetelen mekkora az élni akarás a csöppségekbe!

Sajnálom, hogy 1 babádat mégis elveszetted, de ennek ellenére csodálatos a törénet!

Köszönöm hogy elolvashattam.

Én most várom az első babánkat, remélem benne is ennyre erős az élni akaraás, mert MI nagyon várjüka kicsit! :D

2008. nov. 5. 11:12

Mesébe illő történet!

Az orvosok szakértelmét kivéve..Ez hihetetlen,hogy nem vették észre..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook