Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az e-vitamin segíti a teherbeesést? fórum

Az e-vitamin segíti a teherbeesést? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. pethoevi (válaszként erre: 13. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 21. 18:50
hát ne tudom így fejből,de valszeg rajta van,h 1 tabletta hány százalékát fedezi a napi bevitelnek.:-)
13. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 12. - Pethoevi)
2010. nov. 21. 18:15
A 200 mg-osat vettem, az nem nagyon sok??
12. pethoevi (válaszként erre: 11. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 21. 18:07

nem,nincs benne hormon,de nagyon csodálom,h labor nélkül mert ilyeneket írni neked...persze,valszeg van baj a progival,de az meg összefüggésben van a prlaktinnal...na,mindegy,nem okoskodok.Ha mész hozzá,szerintem ragaszkodj a laborhoz,de persze előbb jöjjön meg,mert azt meg a 3. napon nézik és a 21.-en.

szerintem az e-vitaminnal nem lőhetsz mellé,de zsírban oldódó,így vigyázz vele.:-) Bár gondolom,napi 1-2t ennél.:-)

11. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 10. - Pethoevi)
2010. nov. 21. 15:06
Proverát írt fel, azt kellett 10 napit szednem és rá néhány napra megjött. Mivel ez a sárgatesthormont pótolja a szervezetbe, úgy gondolom progeszteron-hiányom van, ezért kezdtem el inni a palástfüvet. Inné én cickafarkot is peteérés serkentésére, de ahhoz először meg kellene jönnie..! Egy ismerősömnek évekig nem jött össze a baba és neki is Clostyt írt fel ez az orvos, szerintem nekem is azt akarta. Akkor az nem hormon-gyógyszer??? Én azt hittem, azért se akartam egyenlőre...
10. pethoevi (válaszként erre: 8. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 21. 15:03

és nem nézett hormont a dokid?nálunk az volt az első!

prolaktinodat akkor nem is tudod?és milyen gyógyszerrel hozta meg a mensit?clostival?vagy keményebbel?mert a clostiban nincs hormon,hanem az agyalapi mirigyet serkenti.:-)

9. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 7. - Geranna7)
2010. nov. 21. 14:56
Neked is segített????
8. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 6. - Pethoevi)
2010. nov. 21. 14:55
Augusztus elején hagytam abba a bogyót. Azóta egyszer a doki gyógyszerrel meghozta a mensim, után elkezdtünk peteérést nézni, de a ciklus közepéig semmi. Azt mondta ezt még várjuk végig, aztán gyószerezünk. De ha nem szükséges, nem akarok megint hormongyógyszert szedni, gondoltam először megpróbálom természetes úton rendbetenni a hormonjaimat. Az a baj, hogy már több mint 2 hete van barnás maszatolásom, minimális, és nem akar se elmúlni, se megjönni. Ettem barátcserjét is 2 hónapig, de nem sokat segített :-( Tanácstalan vagyok már!
2010. nov. 21. 14:48
Igen!!!
6. pethoevi (válaszként erre: 5. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 21. 14:46

huh,akkor te is sok mindent megteszel,akárcsak én.:-)

Hát azt nem tudom,h ilyen szinten hat-e a hormonokra.

hormonlaboron voltál?A doki mit mondott?

(nekem a prolaktinom volt magas,nekem azt a barátcserje helyre hozta-ezt is nagyon dícsérik,h beállítja a ciklust)

ja és azt olvastam,h fogigátló után a cickafark teát nem nagyon kell inni,elég csak a palástot PÉ után.

elvileg mikor jönne meg?

hány naposak a ciklusaid?figyeled a PÉ-t valamivel?

5. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. nov. 21. 14:43
Én még csak most kedtem, remélem segít. Iszok palástfű teát is, Aviva tornázom, szedek Mastodynon homeopátiás cseppet is. A sárgatestmornonjaimmal lehet gond, már a ciklus 45. napján tartok. Segíthet beállítani azt is?
2010. nov. 21. 14:36

Hatással van a hormonokra,az biztos,mert állítólag a beágyazódást is segíti.Én is szedtem ebben a hónapban,pár nap és kiderül.:-)

Viszont adhatod a párodnak is,mert a kiskatona képződést is segíti..-)

2010. nov. 21. 14:35
igen segít
2010. nov. 21. 14:35
szexet próbáltad már:D?
2010. nov. 21. 14:34
Sziasztok! Szerintetek az E-vitamin segíti a teherbeesést? Azt olvastam, hogy serkenti a hormontermelést!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook