Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az anyósom féltékeny az unokájára fórum

Az anyósom féltékeny az unokájára (beszélgetős fórum)


1 2
8. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Purple89)
2023. máj. 2. 12:25

Es apuka nem all ki a hazassagkotes elott? ...az o gyereket hordod a szived alatt.


En megcsaltam, lebuktam. 3-4 honap utan kibekultunk, es ha pocskondiaztak az ex-anyos, -aposomek, a volt ferjem felallt a szekbol, es elment.

A volt ferjem mellettem "nott fel". Fiatalon hazasodtunk. 22 vont, mikor megismertem, 26, mikor elvett. De nem volt soha ilyen pincsifing,

Es 10 evig voltunk egyutt. Papiron meg plusz 3-4 ev, mert csak alairtunk.

2023. máj. 2. 12:25
Milyen közel laktok?
7. Sirga (válaszként erre: 1. - Purple89)
2023. máj. 2. 12:21
Anyóspajtást kizárnám az életemből. Tuti nem mennék hozzá, nem vinném a picit, stb. Kell a fenének, hogy folyton ilyen negatívan duruzsoljanak a fülébe! A hideg kiráz a gondolattól.
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Bichi)
2023. máj. 2. 12:16

Egyet értek!


A párjának kellene rendbe tenni anyukát, hogy ne viselkedjen így. Erről az egészről FI-nek tudnia sem kellene.


Persze, ha igaz a történet, bár annyira nehezen tudom elképzelni, hogy egy 42 éves férfinak nincs mondandója ennek kapcsán...

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Purple89)
2023. máj. 2. 10:30

Ha ez a történet igaz, akkor engem "anyukánál" sokkal jobban zavarna és bántana, hogy a leendő gyerekem apja miért nem áll ki mellettem. Mert gondolom nem találkozgatsz kettesben a mamával, tehát a párod is hallja ezt.

Anyukát el lehet kerülni, de ez az apa, aki ezt BÁRKINEK is megengedi marad...

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Purple89)
2023. máj. 2. 10:23

A párodnak kellene nagyon komolyan helyre rakni a "kedves" mamát.

Ne hagyd, hogy elrontsa az örömödet! Én lehet, hogy rá se néznék ezek után anyósomra, szülésig minimum. Akkor kapna egy esélyt, ha megint elcseszi, így járt! Nem vagy köteles tűrni a szemét szövegeit.

3. Pasionella (válaszként erre: 1. - Purple89)
2023. máj. 2. 10:03
Megszakítanék vele minden kapcsolatot és tuti nem engedném a gyerek közelében illetve ha párom ebbe a helyzetben nem állna ki mellettem és nem állítaná le az anyját meg tenné helyre akkor tuti kiakadnék és elgondolkodnék a dolgon bár erről nem tettél említést Ő mit tesz.
2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Purple89)
2023. máj. 2. 10:00

Uhh! Sajnálom!

Mérgező ember, minél kevesebbet engedd a gyereketeket a közelébe. Hanyagold a látogatását. Nem kell nektek jóban lennetek. Lehet hátralépsz és kizárod, majd ő fog menni,hogy látná a kicsit. Addig meg keseregjen magában.

A férjed hogyan kezeli a helyzetet?

Én sem szeretem a menyemet, de soha nem viselkednék vele így.

2023. máj. 2. 09:48

Sziasztok!


Nagyon szürreális helyzetbe kerültem, mivel az anyósom nem szereti az unokáját. Szerintem féltékeny.


Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, akkor nagyon kiakadt és azt mondta, meglátjuk, hogy megmarad-e a baba. Szerencsére minden a legnagyobb rendben volt/ van :)


Utána a 3-4 hónapban már elkezdtünk vásárolni a picinek. Amikor elmeséltük az anyósnak, hogy sikerült szép rugdalozókat venni a Brendonban. Őrjöngve ki kelt magából, hogy minek az és túlzás bármit is venni a gyereknek. A pénz jobb helyen lenne nála és ki tudja, hogy megmarad-e a gyerek.


A 4. hónaptól az a műsor, hogy a páromnak el kell hagynia, mert aranyásó vagyok, ki tudja kitől van a gyerek, és amúgy sem biztos, hogy megmarad. Azt is elkotyogta, hogy azért gonoszkodik, hogy elmenjen a gyerek.


Azt tudom, hogy engem gyűlöl az anyósom. Ez nem rólam szól, mert a párom összes exével ugyanez volt a nóta.


Én 33 éves vagyok, a párom 42. Mindkettőnknek stabil, jól fizető állása van. Jövő tavasszal házasodtunk volna össze, de a gyerkőc felülírta a terveket:)


Kíváncsi vagyok, hogy ki és mit gondol erről. Volt-e valaki hasonló helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook