Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az antibébi tabletták meggátolhatják, megállíthatják a fogyást, vagy csak lassítják? fórum

Az antibébi tabletták meggátolhatják, megállíthatják a fogyást, vagy csak lassítják? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. nov. 11. 17:57

Sajnos erre nincs egyértelmű válasz, mert teljesen egyénfüggő, ki melyik típusú tablettától mennyit hízik, illetve hogy hízik-e egyáltalán.


Szerintem csak szedés közben lehet kideríteni, kinek melyik válik be.


Én vagy 8 félét "megkóstoltam", mindegyiktől híztam, viszont a ciklusomat csak így lehetett rendben tartani, tehát valamit valamiért alapon szedtem a tablettát közel 20 éven át.

Aztán mikor már 106 kg voltam,és a dupla tükörből is kilógott a tükörképem , abbahagytam, és 10 hónap alatt lefogytam 24 kilót, de 2 éven belül három eü. küretem volt, mert annyira véreztem...

Most megint játszom a gondolattal, hogy ki kéne próbálni valamelyik újat, hátha. De már 42 éves vagyok, dohányzom,szóval nem igazán nyerő ötlet.

2006. nov. 10. 13:24
Én alapvetően hízásra hajlamos vagyok, de a tabletta mellett fogytam már 30 kilót is egy év alatt. Nálam nem gátolta a fogyást.
2006. nov. 10. 12:57
..ja, és két barátnőm is, aki tablettát szed, hízásról számolt be.
2006. nov. 10. 12:55
Kétféle fogamzásgátló tablettát szedtem eddig. Az egyiktől 10 kg-ot híztam, és nagyon nehéz volt leadni :-/ A másiktól is hízom, amit most szedek...a végeredmény nem tudom, hány kg lesz. Sajnos nagyon nagy étvágyat csinál...ez van...dehát tényleg valamit valamiért.
2006. nov. 10. 12:29
Sziasztok! szerintem ez egyénenként változó és tabletta függő. Én például már másfél éve szedem és sohasem szedtem fel tőle plusz kilókat.Lindinettet szedek és másoktól is hallottam már hogy fogytak tőle.
2006. szept. 20. 09:07
Én amióta szedem annyira félek a hízástól, hogy még fogytam is. Pedig nem akartam:)
2006. aug. 10. 13:13
Én a tabletta szedés mellett fogytam 10 kg-ot:-)
2006. aug. 8. 08:36
Én is szedek fogamzásgátló tablettát. Nem befolyásolja a súlyomat. De a cellulitiszom láthatóbb lett :-(
2006. jún. 2. 14:42
Hát igen, én 2X kezdtem el antibébit szedni és mindkét alkalommal híztam is rendesen. Az első alkalommal 10 kg-t. Persze nem a hormontól hízik az ember, az csak lelassítja az anyagcserét ill. étvágyat csinál. Amikor terhes voltam megpróbáltam normálisan enni, de sokszor úgy rámjött a zabálhatnék, hogy nem tudtam ellenállni. Sőt most szoptatás alatt is. De szerintem ez azért van, mert a szervezet jelez, hogy szüksége van energiára. Ezért nem is csinálok belőle ügyet. De az tuti, hogy inkább másik fogamzásgátló módszert fogok választani.
2006. máj. 29. 14:58

Az a szomorû ,hogy a hormontablettátol csak hizni lehet mert ugye az antibébi is hormontabletta .Lássitja a hormonokat és a zsir csak rakódik és rakódik a testre amit aztán nem is olyan könnyû lefogyizni.

A terhességgel is lehet normális kg-t megtartani.Mielõtt terhes maradtam volna 50 kg voltam ,mikor szültem akkor 59 .Mikor kijöttem a korházbol 3-4 hét mulva megint a régi 50 kg volt.Tanulsag -nem kell halálrazabicálni magunkat és a babára kenni a bûnt!

4. Hoxa
2006. máj. 29. 12:54

De még mindig érdemes szedni, mert a terhességgel sokkal többet lehet hízni! :))) - csak viccelek


Sajna nekem is feljött 2-3 kiló most a tabletta első hónapjában, pedig étrendi változás nem történt. Ez van. Valamit valamiért. :(

2006. máj. 28. 23:26

Az én barátnőim / ismerőseim körében mindenki hízik a tablettáktól :-(((, azaz azt mondják, hogy ha szedik, akkor híznak. 10 kg is előfordult, vagy több.

Megszabadulni meg nagyon nehezen bírnak tőle, vagy sehogy :((.

2006. febr. 24. 10:55

A fogamzásgátlók többsége tudomásom szerint minimálisan befolyásolják a testsúlyt.

Voltak egyéb esetek olvasott dolgok alapján, hogy bizonyos antibébik 4-5-6 kg-os súlycsökkenést okoztak, illetve azok elhagyása súlygyarapodást.

Ha jó a tabletta nem lehet kirívó súlyváltozás pl. gondolok itt 10 kilóra.

Egyébként semmi köze a fogyás megállításához és lassításához szerintem.

Ez az én véleményem.

2006. febr. 24. 09:47
Az antibébi tabletták meggátolhatják, megállíthatják a fogyást, vagy csak lassítják?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook