Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az angolok miért vannak azon meglepődve, hogy mi csapvizet is iszunk?! fórum

Az angolok miért vannak azon meglepődve, hogy mi csapvizet is iszunk?! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 21. 07:39
Úgy három éve egy ismerősöm megvizsgáltatta a szekszárdi csapvizet meg valamelyik középkategóriás ásványvizet. A csapvíz tisztább volt.
10. haaeen
2011. dec. 21. 07:39
en eltem Angliaban, ugyanugy isszak a csapvizet, mint mi (azaz valaki issza, valaki nem).
2011. dec. 21. 07:06
Angolokat nem ismerem, de biztos rossz ízű nálunk a víz, ráadásul szigetország, ott (legalábbis a görögöknél sem) nem szokták meginni a csapvizet.
8. enid79 (válaszként erre: 5. - 116212323c)
2011. dec. 21. 07:06
Én pont azt olvastam, hogy a legújabb kutatások szerint a műanyag palackos vizeknél vmelyik alkotóelem kiválasztódik a vízbe, ami meddőséget okoz. Na, így legyünk okosak. :S Nálunk jó a csapvíz, én szeretem. Nem beszélve arról, hogy szerintem sok ásványvizes palackban is csapvíz van - olcsóbb. Aki nem dolgozott ilyen helyen, el se hiszi. Ráadásul az a töménytelen mennyiségű szemét, ami a pillepalackokkal együtt a természetbe jut, biztos megéri - az ásványvízgyártóknak mindenképpen!
7. Zarahell (válaszként erre: 3. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 21. 06:14
A "normál" csapvízről van szó.
2011. dec. 21. 04:30
Evolet, Te Angliában élsz vagy oda készülsz? :)
2011. dec. 21. 04:24
nem utolsó sorban ezért van a sok meddő pár, vagy rengeteg megbetegedést is köszönhetünk a csapvizünknek!
2011. dec. 21. 04:23

azért mert oda jutottunk hogy a csapvíz sem egészséges! miért?

a szennyvíz belefolyik a "tiszta-vízbe" oké hogy megszűrik meg ilyesmi de pl a gyógyszereket meg a kiürült hormonokat nem tudják megtisztítani!

és rengeteg a klór, pont azért hogy bármiféle fertőzést megakadályozzanak vele...

én se tudom meginni a csapvizet, öklendezek tőle, a szüleim kint élnek angliába, szóval tudom hogy konkrétan ezért nem isszák

2011. dec. 21. 03:41

Nem arra a borzadályra gondoltam,

hanem a normál csapvízre.

2011. dec. 21. 03:31
Mé'? Mer sz@r! Én sem iszom. A klór öli a bélflórát. Nem arra való, hogy megigyuk. Szerintem mosni jó, meg a wc-t lehúzni vele kiváló. Főzni sem jó belőle. A tea élvezhetetlen, meghártyásodik és rossz szagú.
2011. dec. 21. 03:09
Csak kérdem.. hallottam!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook