Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autó hitelátvállalással? fórum

Autó hitelátvállalással? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 24. 12:33

Akár így,akár úgy nézem a hitel egy meggondolatlan marhaság!

Azért dolgozni hogy a gazdagok még gazdagabbak legyenek...Szerintem nem vall valamiokosságra.

Igaza volt a régieknek,"Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér"Előttem a hitelesek hiteltelenek a mai világban,hisz a más tollaival szeretnének ékeskedni!

2012. júl. 24. 12:13
A hitel átvállalását a banknál kell csinálni, az új tulajdonos nevére kerül az autó, csak a már meglévő hitelt fizeti tovább.
2012. júl. 24. 12:09
Én úgy tudom hogy ilyen nem létezik hogy hitelátvállalás, hiába hirdetik így. A banknál új hitelt kell kötni, a mai feltéleknek megfelelően, tehát ez egy nagy hülyeség. Hacsaknem arra gondol, hogy nem iratja át az autót, és a régi hitelt fizeted tovább??? Ez így elég rizikós..
2012. júl. 24. 11:37
kocsi vásárláson túl vagyunk ... mi eleve elvetettük az ilyen ajánlatokat. Minek vállaljam át mások hitelét? Nem tudhatom,ohgy mi lesz a vége.... szerintem így venni nem biztonságos....
4. 77ea8eb702 (válaszként erre: 3. - Moncsi 75)
2012. júl. 24. 11:16
De akkor is át kell esni a hitelbírálaton, nem?
2012. júl. 24. 11:15

Szia! mivel az emberek nagy többsége ma Magyarországon nem kap kölcsönt, igen, így szeretne pl. kocsit venni.

Mi is így keresünk :)

2. fzsuzsa76 (válaszként erre: 1. - 77ea8eb702)
2012. júl. 24. 11:15
Hirdetni így érdemes, csak venni nem:-) Azért hirdetik így, mert vannak olyan emberek, akik csak azt "látják", h jaj de jó csak pár ezer forint kp és van egy autóm....
2012. júl. 24. 11:09
Egyre több ilyen hirdetéssel találkozom. Vannak olyanok, akik hitelátvállalással vesznek/vettek autót? Érdemes így hirdetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook