Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aug. 4-től...utolsó esély a nyárra, fogyjunk le:) fórum

Aug. 4-től...utolsó esély a nyárra, fogyjunk le:) (beszélgetős fórum)


2008. aug. 5. 01:20
nekem nincs erőm ennyi tornára.dolgozom tanulok..szalad a lakás..18 vagyok...sok a gondom...de felkell venni a harcot....:-((
2008. aug. 4. 23:35

Sziasztok!


Én is jönnék, ha beférek.

Nekem 4 kg-t kellene leadnom. Semmi cukor és fehér kenyér, vacsira zöldség és sonka v. főtt tojás (egy kicsit Norbis szisztéma, de nem teljesen). Ha nagyon éhes vagyok, akkor még este 9-ig egy alma (éjfél előtt nem kerülök ágyba, úgyhogy szerintem az még belefér). És minden nap torna (Réka v. Norbi).

Sajnos a napi folyadékbevitelem még elég kevés kb. 1 liter, azt kellene még emelnem legalább 2 literre.

Csakhogy ez nem diéta, hanem ezentúl így is kell táplálkozni, mert akkor szépen alattomosan visszamásznak a kilók.

23. norci78 (válaszként erre: 20. - 6d9e0377db)
2008. aug. 4. 23:22

hali

hát én s kb 20kg-ot szeretnék fogyni! :)

Most már tényleg sikerülni kell, mert már nagyon elegem van ebből, hogy fogyok utánna meg visszajön...

Mindenkinek sok kitartást, !

22. Purple
2008. aug. 4. 22:20
Sziasztok! Én is ma kezdtem, én 90naposozok. Ráálltam a mérlegre, úgyhogy most tudom h honnan indulok...
21. Andy79
2008. aug. 4. 21:58

Sziasztok!

Nekem is ma volt az 1-ső igazán "kajára odafigyelős" napom, holnap kezdem az aerobic órákat is.

20. 6d9e0377db (válaszként erre: 15. - Norci78)
2008. aug. 4. 20:00

mennyit akarsz fogyni? nekem több, mint -20kg kéne, majd kiderül, holnap, hogy mennyivel, hát nem várom:)

minél gyorsabban megy le annál jobb, én abban hiszek, hogy ha torna mellett fogysz akkor tartósabb, szinte mindegy, hogy heti 1kg vagy 5kg

jajj, de nehéz lesz az első 3-4 nap:(

19. 6d9e0377db (válaszként erre: 15. - Norci78)
2008. aug. 4. 19:56

ma volt a bevezető nap, 2ig ettem amit akartam azután pedig csak gyümölcsöt meg könnyű kajákat, most fejeztem be a hullahoppozást, nem éppen a 2 óra bicigli amit terveztem, de az is vmi

hnaptól nagyon nehéz lesz, kár, hogy nem mehet végig a bevezető nap:) még nem tudom meddig csinálom, csak az biztos, hogy mit: reggelire alma, aztán a nap további részében gyümölcslé, leginkább alma mert a többire allergiás vagyok, sok sok víz meg tea. ezen kívül torna. még nem tudom meddig csinálom leginkább amíg bírom

hnap megmérem magam, amúgy 58kg a célsúlyom

2008. aug. 4. 19:52

persze, hogy jöhettek!

mindenkit szívesen látunk:)

2008. aug. 4. 19:39

Sziasztok!

Csatlakozhatok? Én is a sokadik újrakezdem holnaptól diétát csinálom.

Le is fogytam 8 kilót és amint nem figyelek, jönnek vissza a kilók.

Az eddigi fogyásomat úgy értem el, hogy kihagytam a szénhidrátot és a cukrot. Rengeteg salátát és zöldséget ettem. Hatásos volt, de nagyon vágytam egy kis tésztára is.

Most úgy folytatom, hogy délelőtt ill. délután 3-ig csak gyümölcsöt és gyümölcslét eszem. 3-kor van az ebéd, amikor is mindent eszek, csak kevesebbet. Pl. van leves és hús + zöldség vagy leves és tészta + zöldség. Próbálok a testkontroll elvei alapján étkezni. Közben meg hetente 3-szor 45 percet szobabiciklizem. Vacsorár meg felvágott, sajt, kefir a menü. remélem, igy elkerülöm, hogy falási rohamok jöjjenek rám azért, mert bizonyos ételeket megvonok magamtól.

Erre az évre a célkitűzésem -12 kiló és további 20 kilót akarok fogyni 2009-ben. Továbbá nagyon fontos, hogy 3-4 liter folyadékot igyak, ami viz vagy tea és nem cukros.

2008. aug. 4. 19:38
sziasztok.jöhetek még????
15. norci78 (válaszként erre: 5. - 6d9e0377db)
2008. aug. 4. 19:12

hali

Hát...

szerintem Norbi, a 90 napos nem jött be, az atkinsben túl sok a hús (nem eszek csak halat).

Találtam egy könyvét ahol van vega menü is leírva!

Pedig én reggelire nem igazán kívánom a kaját, leginkább az a baj hogy 1 nap 1x eszek és nem mindig helyesen. Van hogy sok sikeredik és még a gyomrom is fáj! :)

Igy megpróbálok 4x kevesebbet enni. Természetesen kenyér és cukor semmi! :)

Hogy telt az "első" nap?

14. 6d9e0377db (válaszként erre: 12. - Df2a740c00)
2008. aug. 4. 18:37

ezt már én is eljátszottam

most hogyan fogsz hozzá?

13. 6d9e0377db (válaszként erre: 11. - Adri25)
2008. aug. 4. 18:36

2-ig nem foglalkoztam vele, ami jött, már nem is emlékszem, csak az volt a lényeg, hogy 2 után csak gyümölcsöt meg ilyen könnyű kajákat egyek, hogy hnap ne legyen olyan drasztikus a méregtelenítés

nemsoká kezdek biciglizni, mára 2 órát terveztem, meglátjuk mennyi lesz...

2008. aug. 4. 13:30

hellóó,


én is visszaeső bűnös vagyok, kb 10 ávvel ezelőtt sikerült 54 kg-ra lefogyni, ami 56-58 kg-ra állt be, aztán az ülőmunka következtében ez szépen felkúszott egészen 68kg-ig (negatív rekord:(). Most 65 és 67 között mozgok, jó lenne a nyár végéig kicsit gatyába rázni magam:)

11. adri25 (válaszként erre: 10. - 6d9e0377db)
2008. aug. 4. 13:09
Amúgy te mit ettél ma? Én már pár hete kezdtem Norbizni,csak bűnöztem közbe,és ami lement,azt visszaszedtem.
2008. aug. 4. 13:02

na hogy megy az első nap? elkezdtétek?

nekem ez a bevezető nap a méregtelenítés előtt, szóval ma 2-től már nem eszem (remélem).

hogy csináljátok? ki hány kg-től szeretne megszabadulni?

2008. aug. 3. 23:48
ismerösöm rettenntö kövér volt..Ő adott tanácsot 5 honap alatt 29 kilót dobott le..jokedélyü csajés a diéta sem fogott rajta.-egyszerüen sugárzik..KIVONTA A TÉSZTÁT ÉS A KENYERET AZ ÉLETÉBÖL..ÉS BEJÖTT
2008. aug. 3. 23:46
hát én szerintem lemondok a nagy bulikrol mert ugye az alkholo igen hizlalo..1 pohár is sok...meg a helyettt hogy itt ülök.tornázok egx kicsit..AJÁNLOM AZ ATKINS DIÉTÁT---Az vmi fantasztikus
2008. aug. 3. 23:44
nagyon örülök, hogy nem kell egyedül csinálnom így sokkal könnyebb lesz:)
6. 6d9e0377db (válaszként erre: 4. - F427660e28)
2008. aug. 3. 23:43

ismerős helyzet, én is leadtam 5kg-t aztán elkeztem odafigyelni és minden visszajött:(

most próbálom behozni a lemaradást:)

5. 6d9e0377db (válaszként erre: 2. - Norci78)
2008. aug. 3. 23:42

szia!

úgy gondoltam először méregtelenítek egy kicsit gyümölcs+gyümölcslé, aztán majd meglátjuk.

te mire gondoltál?

2008. aug. 3. 23:36
hát igen jolenne ..sikerült leadnom 4-5 kilót..csak ugy semmi diééta..sőt visszaszoktam a kólára meg csokira.-lehet a stressz....de visszahiztam késöbb.amikor már csak ásványvizet ittam.egy étterembe dolgozok..napi 1xer eszek és akkor s egy adagot.többniyre levest..-és mégis visszaszedtem.dehogyan?? többnyire akkorhizok amikorfigyelek rá...:-(
2008. aug. 3. 23:02

Sziasztok!

Az én lányom most lesz 12 éves,de elkezdte tegnapelött a diétát!Mondjuk inkább életmód váltásba kezdett!Nagyon aranyos ahogy probál megfelelni a saját elgondolásainak!DE nagyon örülök,mert igy még soha nem gondolkozott mint most!Nehéz lesz neki,de én minden segitséget megadok hozzá!

Sok eröt kivánok nektek is!

2. norci78 (válaszként erre: 1. - 6d9e0377db)
2008. aug. 3. 16:02

hali

én is valahogy igy jártam!:)

Te milyen diétával akarsz kezdeni?

2008. aug. 3. 11:40

Sziasztok!

Sikerült elszúrnom az egész nyarat "holnap kezdem" diétával. De most komolyan gondolom. Ha ti is megpróbálnátok még egyszer elérni vmit a nyáron fogyókúra szempontból akkor tartsatok velem. Együtt könnyebb!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook