Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au pairkedés Amerikában fórum

Au pairkedés Amerikában (beszélgetős fórum)

13. Kingucika (válaszként erre: 1. - Milien)
2013. máj. 28. 12:33
Szia.Kimentél végülis? Ha igen, mennyi idő telt el a jelentkezésed és a kiutazásod közt?Három hónap az reális? Én jövőre készülök ki, és érdekelne, hogy mikor érdemes elkezdeni beszerezni a papírokat:)
2010. dec. 30. 15:32
sziasztok! Én is Amerikába mennék, lehetőleg minél hamarabb (bár a jogosítvány megszerzése még visszatart egy ideig :)), az AuPair Kft-t néztem ki, korrektnek tűnnek. Persze ha van más javaslatotok, én is szívesen fogadnám. Pl. mennyire fontos, hogy a referenciád megfeleljen a valóságnak? Ugyanis nincsenek gyerekek a közelemben, a rokonságban sem... Ettől függetlenül értek hozzájuk, tudok velük bánni, ezzel kint sem lenne probléma. Csak ugye valamit fel kellene mutatni... Mit gondoltok?
2010. dec. 20. 21:02

Sziasztok!

Én Amerikában szeretnék au pairkedni! Ki milyen közvetítőt ajánl?:)

köszi

10. senga89 (válaszként erre: 9. - Ellenlande)
2010. aug. 9. 11:14
1 évre mentél?milyen?h telik? én is már annyira szeretnék kimenni Amerikába de sajnos az ügynökség "probléma"még mindig fenn áll:((
9. ellenlande (válaszként erre: 8. - Senga89)
2010. júl. 24. 17:58
én végülis Angliába jöttem az aupair-world-ön keresztül. Jövőre fogok Amerikába menni :D
2010. júl. 21. 11:22
sziasztok...sikerült ügynökséget válasszatok?én is szeretnék kimenni csak nagyon filózok az ügynökségen mert Erdélyből vagyok s nem tudom ezek a román ügynökségek mennyire megbízhatók:)
2010. máj. 14. 10:43
Tudom...Csak a külföldi székhelyű cégekről jobbakat hallottam:)
2010. ápr. 18. 01:17
Sziasztok!Priviben írtam nektek..
2010. ápr. 2. 21:37

Sziasztok!

Én is tervezem, csak előtte jogsit akarok. Én ezt az ügynökséget néztem ki: Crew Agency Kft. ( http://www. crew.hu/webset32.cgi?Crew_agency@@HU@@35@@366368951 )

Ismeri valaki? Vagy Ti mit ajánlotok? Én mindenképpen ügynökséggel akarok kimenni, szerintem így biztonságosabb.

2010. márc. 21. 16:09

Szia!

Én is Amerikába szeretnék majd menni. Én az au pair kft-t néztem ki nem tudsz esetleg valamit róluk? Vagy esetleg egy másikat ami megbízható?

3. milien (válaszként erre: 2. - B57cbfffd2)
2009. aug. 2. 16:13

Köszönöm!

Mindennek alaposan utána kell járni,nem szeretnék rossz helyre kerülni.MIelőtt ügynökséget választottam beszéltem vagy 8-9lánnyal,mert szerintem a tapasztalatokból lehet igazán megismerni mivan kinnt,nem az ügynökségtől ahol csak jót meg a szépet mondják el.Ennek ellenére nagyobb biztonságban fogom magam érezni,hogy tudom van valaki a hátam mögött:)

2009. aug. 2. 14:51

Szia! Én ugyan Angliában voltam tavaly nyáron, és nem is egészen au pair, de egy-két tanáccsal tudok szolgálni.

Előre beszéljétek meg, hogy mit kell csinálnod, pontosan mettől meddig tart a munka (mert ez az, még ha nem is tűnik annak). Mennyi szabadidőd lesz és mikor. Mennyi zsebpénzt kapsz, mikor (pl. Angliában szokás hetente, mindig ugyanazon a napon adni). Ha lehet, ez legyen írásba foglalva.

Mondjuk te ügynökséggel mész, így könnyebb dolgod lesz, de azért nem árt ezekre figyelni. Sok sikert, élvezni fogod! :)

2009. aug. 2. 03:28

Sziasztok!


Jövő nyáron szeretnék kimenni 1évre usa-ba.

Ügynökséget választottam,már csak a jogsira nha meg az angolra gyúrok:)

Szívesen ismerkednék lányokkal,akik szintén tervezik,hogy a közeljövőben kimennének,örülnék ha lenne ott 1-2 magyar ismerős:)

Tapasztalatokat is várok,jókat és rosszat egyaránt!

Üdv.Dóri

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook