Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Átvertek, kihasználtak? Gyere, mesélj! fórum

Átvertek, kihasználtak? Gyere, mesélj! (beszélgetős fórum)


1 2
14. szebinora (válaszként erre: 7. - Obsoleta)
2008. okt. 7. 20:30

Mi lakásfelújításra akartunk hitelt felvenni! Már minden papír bent volt a banknál, kiadtunk egy csomó pénzt értékbecslőre, meg a Földhivatalba, és azzal az indokkal nem kaptuk meg a hitelt, hogy falun lakunk, és ha egyszer valamiért nem tudnám fizetni a törlesztőrészleteket, akkor nem tudják annyiért eladni a házat, amennyit ér!

Jó mi?

13. Obsoleta (válaszként erre: 11. - Pemete)
2008. okt. 7. 20:29
Oké,majd mesélj!
2008. okt. 7. 20:23

Talán azt kéne kihangsúlyozni, hogy nem pasiügyről van szó, például:

"befizetted, kifizetted. megjavítottad, elhitted-átverős sztorik... "ilyesmi.

11. pemete
2008. okt. 7. 20:23
Én majd holnap írom le, mert most mennem kell! A férjem kirobbantott a gép elől:)
10. spinneli (válaszként erre: 7. - Obsoleta)
2008. okt. 7. 20:22
én rendkívűl laikus vagyok, de egy lakás fedezetnél talán a minimum és max jövhatár az első amit meg kéne nézni.
9. 1eb84e4bad (válaszként erre: 7. - Obsoleta)
2008. okt. 7. 20:21
Jujj.. melyik bank volt ez az agyatlan???
2008. okt. 7. 20:17
Sziasztok,segítetek új címet keresni?Nekem ennyire futotta,de én is sejtettem,hogy gáz lesz belőle! Köszi!
2008. okt. 7. 20:16
Az elmúlt közel öt hónap kálváriáját szeretném leírni.A történet:nekem van egy tulajdonom,a páromnak pedig egy magas jövedelme.Elindultunk együtt,hogy az ő jövedelmével és az én lakásommal felveszünk egy nagyobb összegű hitelt,a sok kis mindenféle helyett.Meg is igényeltük júniusban.A szokásos ezt hozd be,azt hozd be stb.Júliusban értékbecslés,eredmény:4,8 a piaci érték.Magas finanszírozást kértünk,kb. 4 milliót,részben kiváltásra.Minimum összegnek 3,75 milliót írtunk be.Minden oké,menni fog,azt mondták.Megköttettek egy Lakás-előtakarékossági szerződést ,40 ezer számlanyitással.Közben könyékig vájkáltak a pénzügyeinkben,nem volt időpont a közjegyzőnél,még ez-az hiányzik.Állítólag öt különböző ember ellenőrizte a jövedelmet,hogy megfelel-e,hiszen ezen múlik már csak.Október 13.-án mentünk volna a közjegyzőhöz,és 10.1.-én felhívott a bank,hogy sztornó az egész,3.2 M Ft a maximum,amit adhatnak.Véletlenül elkotyogta a csaj,hogy nem felelt meg a lakás.Kicsit utánajártam,és a magas finanszírozás nem kérhető ennél a banknál 5 M Ft-os ingatlan becsérték alatt.3 hónapig senki sem vette észre,pedig ez első körben ki kellett volna,hogy bukjon.Ennél a banknál egyetlen ügyintéző sem tudta,hogy mi az a termék,amit ajánlanak!Közben hónapok óta fizetem az LTP-t,és most kapkodhatok,hogy találjak valami bankot,mert augusztusra kellett volna a pénz.Teljesen kibuktunk,már minden el volt tervezve,most meg ott tartunk,ahol a part szakad!Most azt teszem,amit már hónapokkal ezelőtt tennem kellett volna,csak én azt hittem,ha valaki felhív egy bank alkalmazottjaként,annak el lehet hinni,amit mond.
2008. okt. 7. 20:14

nekem is lesz egy sztorim.

várom az indítót.

5. Anyamackó (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2008. okt. 7. 20:13
egyetértek:D
4. pemete (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2008. okt. 7. 20:13
Picsogni! Háh ez jó:DDD
2008. okt. 7. 20:12

Látom elindítottad a fórumot, már várom a sztorit.

Majd én is megírom, hogy mi hogy jártunk anno, mikor megvettük a suzukinkat.

2008. okt. 7. 20:12
Jó ötlet, de szerintem picit érdemes változtatni a címen, mert egy csomó agyatlan itt fog neked a volt, jelenlegi és leendő faszijáról picsogni.
2008. okt. 7. 20:09
Sziasztok! Egy mai beszélgetés adta az ötletet ehhez a fórumhoz.Első sorban nem a magánéleti csalódásokra gondoltam.Legyen ez a fórum azoké,akiknek jóhiszeműségével,vagy tudatlanságával bármely hivatalos szerv,vagy magánember visszaélt.Meséljünk,panaszkodjunk,hátha valaki ezeket olvasva egyszer hasonló helyzetben óvatosabb lesz!Indítom én a sort a történetemmel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook