Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Átvertek, egy internetes vásárlás során. Mit lehet tenni? fórum

Átvertek, egy internetes vásárlás során. Mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. tixtina (válaszként erre: 6. - Szila5)
2013. okt. 14. 02:09

Ez így van,de személyesen mentünk be érte.

Nem a csomagküldő szolgálattal rendeltem.

Ebben az esetben,nem biztos,hogy érvényes:o

6. szila5 (válaszként erre: 1. - Tixtina)
2013. okt. 14. 02:05
Én úgy tudom, hogy a netes vásárlásoknál 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól, azaz visszaküldheted és vissza kell, hogy adják a pénzedet.
2013. okt. 14. 00:49

Most újra kipróbáltam-működik,időnként akadozva,és eléggé zúg:oo Hamar beadja majd a kulcsot.

Nem baj-hat hónap van rá-addig egy párszor kicsréltetem:DD

Ha 13 ezerért veszem-arra adnak egy év garanciát,és utána megy tönkre.

Akkor árban már jobban jártam.Persze a minőségi kifogások megvannak,de mit várok ezért a pénzért:oo

4. tixtina (válaszként erre: 3. - MMVZ)
2013. okt. 14. 00:35

Szia!

Megpróbáljuk.

AZ a helyzet,hogy gyanúsan olcsó volt-2600 forint.

ha megnézzük a műszaki áruházakban,egy valamire való fejhallgató 4-5 ezer forint,és vezetékes.

Ezek ára 10 ezer felett mozog.

rengetegen vásároltak,és ahogy elnézem a kommenteket az oldalukon,sokan befürödtek vele-másoknál sem üzemel vezeték nélküli módban.

Kicserélhetik ötször is,akkor sem fog működni sajnos:((

3. MMVZ
2013. okt. 14. 00:25

Szia!


Valószínűleg csak a csere marad, nagyon ritka, hogy a pénzt visszaadják. Ha többszöri alkalommal is ez lesz (de már most is!), akkor próbáljátok a pénzvisszafizetést. Talán elsőre is elfogadják! :)


Sok sikert!

2013. okt. 14. 00:22

A múlt héten vásároltam a neten az egyik kupon akciós oldalon egy 5 az egyben fejhallgatót.

Funkciója szerint,vezeték nélkül is használható,tévéhez,számítógéphez,telefonhoz.

Sajnos,nem működött vezeték nélkül.

Másnap a férjem visszavitte,megnézték-rossz volt,kicserélték.

Egy napig működött,ma beadta a kulcsot.:O Nagyon silány minőségű.

Ebben az esetben vissza lehet kérni a vételi árat?

Vagy a 6 hónapos garancia csak a cserét teszi lehetővé?Azért írtam ide ki a kérdést,mert nem válaszolt a cég alkalmazottja:o

2013. okt. 14. 00:18
Átvertek, egy internetes vásárlás során.Mit lehet tenni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook