Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Átvert emberek (telefonos, teleshop stb) fórum

Átvert emberek (telefonos, teleshop stb) (beszélgetős fórum)

20. githaj
2010. aug. 25. 16:59
sunflower_x@hotmail. com---ez az email cím nem megfelelo, ezt írja ki email kuldéskor
19. githaj
2010. aug. 25. 16:48
Én nem hiszek abban amit nem látok. Ha használt telefont akarok, akkor kézbol kézbe, vagy használt tf-s boltban, ha meg újat, akkor akkor uzletbol vagy a szolgáltatótól. Lehet hogy így drágábban kapom meg, de biztos lehetek abban hogy nem vernek át valami sz@rral, és esetleg tudok reklamálni is. Kinéztem magamnak egyet az interneten, de személyesen akarok elmenni abba boltba hogy lássam mit veszek.
18. Brygy (válaszként erre: 17. - F26b16ffd3)
2010. júl. 21. 20:57
Remélem azóta letiltottad a kártyád! És a telefont is!
2010. júl. 7. 10:35
Sziasztok! Azt hiszem nagyon át lettem verve, ami persze az én hibám is, mert belementem, de azért kérdésem lenne, hogy vajon tud-e valaki segíteni, vagy mennyire elehetek nagy bajban. . . Az történt, hogy két emberke azt mondta tegnap az aluljáróban, hogy van egy GSM boltjuk, szeretnének olcsóbb telefont drágábban adni el, és az kérték, hogy menjek be egy t-com boltba, vegyek egy előfizetéses telefont részletre, amire persze adtak pénzt. Ezután én kapok érte 10 000 Ft-ot, ők pedig egy t-com-os bennfentes emberükkel átíratják az egészet kártyásra, és úgy fog feltűnni a rendszerben, hogy egy kártyás telefont vettem egy összegben. . . Hát igen, sajnos azóta tudom, hogy mennyre iszonyatosan nagy barom voltam, ezt nem kell mondani. . Viszont az lenne a kérdésem, hogy ti most mit tennétek a helyemben? Vagy van vajon rá mondjuk olyan 1% esély, hogy tényleg megcsinálják, amit mondtak? Légyszíves, akinek van valami ötlete, írhat e-mailt is: sunflower_x@hotmail. com KÖSZI!!!
16. 34551f4e45 (válaszként erre: 3. - Ájrin)
2009. nov. 23. 17:44
Kb. így vagyok én is. Bár hála Istennek még nem vertek át.
2008. szept. 30. 11:04
Szegény öregeket is becsapják, mert ők még olyan hiszékenyek,Abba az időbe még nem voltak ennyire rafinált emberek.
14. Katinkaboszi (válaszként erre: 12. - Szabcsi666)
2008. szept. 25. 21:37

Ez még semmi, azt is hallottam, hogy nem szabad elmondani főleg nem itt nyilvános oldalon, vagy netes levélben sem, hogy mennyi időre, hova megy az ember a lakásából, mert sokan azt is figyelik.

Nem csak mi fejlődünk, hanem ez a réteg is.

13. Bernuska (válaszként erre: 8. - Szabcsi666)
2008. szept. 25. 19:55

Nekem azt mondták, hogy meg fog szűnni a feltöltőkártyás egyenlegfeltöltés, és ki akarják vonni a forgalomból. :S

Engem úgy hívtak fel, hogy már tudták az adataimat: nevem, címem alapján egyeztetett.

Utólag belegondolva nagyon hülye voltam, de egy rendőr ismerősöm azt mondta, hogy ennek rengeteg ember bedől.

12. szabcsi666 (válaszként erre: 4. - Katinkaboszi)
2008. szept. 23. 08:15

Hát már senkiben sem lehet bízni az biztos.

Csak picit tartok mert én megadtam címem nevem szület.évem, hát csak nem lesz belőle semmi gond, valószínű hogy itt inkább a telefonfeltöltésre mentek.Végülis nem csak letelefonálni tudják az összeget, hanem már levásárolni is lelehet.

Ki tudja lehet ez egy egész banda, vállalat stb.

11. szabcsi666 (válaszként erre: 2. - Ac1096844d)
2008. szept. 23. 08:12
Jah:)
10. szabcsi666 (válaszként erre: 3. - Ájrin)
2008. szept. 23. 08:12

Hát ja.Már én is rájöttem.

Ilyen könnyen nem osztogat senki sem pénzt:S

2008. szept. 23. 08:11

Örülök hogy ennyien írtatok:D

Csak így tovább hogy mindenki tudja meg milyen dolgokkal verik át az embereket!!!!!

8. szabcsi666 (válaszként erre: 7. - Bernuska)
2008. szept. 23. 08:11

Az komoly:D

Még te is időba.

Én mikor megkérdeztem hogy miért nem lehet elektronikusan is feltölteni(pl netről)akkor nekem is valami eu-s baromságról kezdett el beszélni..:S

7. Bernuska (válaszként erre: 1. - Szabcsi666)
2008. szept. 22. 20:49
Nekem is ilyen T-mobilos, 1 millás nyereményem volt, de engem vasárnap reggel ébresztett a pasi. Persze én nem gondolkodtam úgy, mint te, férjemet zavartam is feltöltőkártyáért- szerencsére csak az 5. helyen kapott, addig a pasi engem hívott vagy 10-szer, és mindenféle EU-s törvényekre hivatkozott, amikor a számáról kérdeztem, felajánlottam neki, hogy visszahívom. Amikor már sűrűn hívogatott, akkor lett gyanús, és néztem a neten a "nyereményjáték" eredményét. Persze nem volt...és jól sült el minden, még a benzinkút is visszavette a feltöltőkártyákat.
2008. szept. 22. 20:46
Válogatás pl. Amikor kapsz egy kulcsot, hogy te vagy a kiválasztott. (abból a borítékból min. 250 ezer darabot nyomnak......)
2008. szept. 22. 20:31
valaki már korábban írt itt pontosan erről,sajna már nem emlékszem tutira,de ugyan ez a telefonos átverés.szemét dolog!
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Szabcsi666)
2008. szept. 22. 20:30

Én még ilyennel nem találkoztam, de jó, hogy figyelmeztettél.


Ami nekem mindig előjön, azt itt, már nem a hoxán, hanem olyan képeslapos oldalon, hogy én vagyok az x-dik valaki, és mindent vihetek, csak írjam be a nevemet, emil címemet, telefonszámomat.


A fiam azonnal letiltott ilyesmiről, mert azt mondja, csak az adatok kellenek, ezek ugye amerikai "cégek" és mit tudni mire használják fel az adataimat.


Én ezt tudom mondani.

3. ájrin (válaszként erre: 1. - Szabcsi666)
2008. szept. 22. 20:27
én már ott tartok, hogy akkor sem hinném el, ha valóban nyernék valamit:)
2. ac1096844d (válaszként erre: 1. - Szabcsi666)
2008. szept. 22. 20:27

Apááám, micsoda mocskos disznaja emberek!



De jó, hogy észbe kaptál!!!!

2008. szept. 22. 20:25

Sziasztok.

Ezt a fórumot azért szerettem volna megnyitni, hogy akit átvertek, vagy majdnem átvertek különböző nyereményjáték szöveggel, vagy rávettek valakit hogy vegyen meg ezt vagy azt, az ide írhat, hogy a többiek tanuljanak az esetből és felkészüljenek bármilyen rászedésre.

Sokakat nagyon könnyű befolyásolni.

Pl. ma engem felhívott egy pali hogy én vagyok a 200-adik ember akit kisorsoltak és hogy nagy összeget nyertem.Garantált pénznyeremény és pár napon belül megkapom.

Én ostoba keztem örülni hogy nyertem.

Elkérte a nevem, a lakcímem, születésem.

Annyira hihetően mondta hogy az elején be is vettem.

Aztán így folytatta: -garantált a nyeremény 3600000ft, ha negyed órán belül elmegyek és veszek összesen 30 000ft-nak megfelelő feltöltőkártyát és majd visszahív és elkéri a számait.Utánna megkapom a pénzt.

Oké letettem a telefont.

Elkezdtem gondolkozni....:-ha igaz akkor miért letiltott számon hívott

-nem mutatkozott be

-meg ilyen-olyan

aranyoskámnak elmondott, de hisz nem szoktak így beszélni az ügyféllel


Akkor beugrott hogy ez az egész kamu és arra ment ki hogy ha bediktálom a számokat amit a mobiltelefon kártyáról lekaparok, azt ők szépen közbe írják be a telefonjukba és őnekik ment volna a pénz!!!


+felhívtam a t-mobilt(mert azt mondta hogy ott volt gépi sorsolás) hogy igaz e ez a nyereményjáték, de azt mondták semmi ilyesmiről még ne is hallottak.

Meg ha magán számon hívott akkor van valami titkolni valója.

Ezután negyed órával a hapsi visszahívott de elkeztem kérdezősködni hogy kicsoda, honnan keres, milyen telefon számról.

Pár percig csend volt aztán lerakta.

Azóta nem is hívott....

Én meg majdnem bedőltem:(

Pedig hirtelen milyen jó érzés volt hogy nyertem egy kis pénzt:(:(:(

EBBŐL TANULTAM ÉS LEÍRTAM HOGY MÁS IS TANULJON BELŐLE.

TI IS ÍRJÁTOK LE HA TUDTOK VALAMI ILYESMIT, HOGY SENKI NE DŐLJÖN BE ILYEN GAZEMBEREKNEK!!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook