Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Átvert az apám fórum

Átvert az apám (beszélgetős fórum)

1 2
6. df2a740c00 (válaszként erre: 4. - Winny)
2012. júl. 9. 17:24
Hát jókor szólsz:S
5. df2a740c00 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2012. júl. 9. 17:24
Ha tud róla sem tartozik rá. Egyébként szerintem tud róla, de ő uygebár abban érekelt, hogy minden bevétel az ő kezébe menjen.
4. winny (válaszként erre: 1. - Df2a740c00)
2012. júl. 9. 17:23
A barátság /család/ nem fér össze az anyagiakkal.
2012. júl. 9. 17:23
hat en nem sajnalnam a penzt arra, hogy leutazzak hozza!
2012. júl. 9. 17:23

lehet, hogy a szerető nem is tud a személyi kölcsönről.


Ezt csak személyesen tudod elintézni vele, le kell utaznod hozzá

2012. júl. 9. 17:20
Apám pár éve megkért, hogy vegyek fel a nevemre személyi kölcsönt a vállalkozása miatt, amit sajnos meg is tettem. Akkor azt mondta, néhány hónap múlva lesz annyi bevétele, hogy egyben visszafizeti az egészet, ez persze nem így lett. Eddig így-úgy fizetgetett, nekem is nagyon sokat hozzá kellett már tennem. Most három hete nem érem el, nem veszi fel a telefonját. Egy évre rá, hogy felvettem a kölcsönt, apém elköltözött a szeretőjéhez, akinek van két fia. Apám doglgozik, hivatalosan is, feketén is, a bevételét a nőnek adja. Ha nem fizet, én sem tudom fizetni a saját lakáshitelemet. 200 km-re lakik, sajnos hogy lemenjek hozzá is rengeteg pénzbe kerül. El vagyok keseredve, nagyon bánt, hogy ezt teszi a saját gyerekével. Régebben nagyon jó volt a kapcsolatunk, soha nem gondoltam, hogy így cserben hagy.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook