Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins diétának vannak veszélyei, vagy a negatív hatások, csak rémhírek? fórum

Atkins diétának vannak veszélyei, vagy a negatív hatások, csak rémhírek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. okt. 20. 12:54
persze ha nem eszel zsírban tocsogó dolgokat akkor nem lesz magas a koleszterined... hát nem tudom én 2éve csinálom már és semmi baja a koleszterinemnek
2010. okt. 20. 12:51
Csajok! 35 kiot fogytam Atkinsszel, és a mult heten derult ki, hogy a fogyas alatt 8.6-ra emelkedett a koleszterinszintem!!!! Ez a valoság, nem találgatások! Még igy is ajanlom az atkinst, csak azzal, hogy a tojast meg a zsirosabb hust mellőzni kell!!!
2010. okt. 20. 12:46
rémhírek ... eleget kell inni mellé főleg vizet meg teát cukor nélkül max rendes eredeti frissen csavart citrtomlé.... fittebb leszel ... nem fogsz olyan hamar elfáradni....
2010. okt. 20. 12:37
Csak rémhírek, ha eleget iszol mellette, eszel elég zöldséget is (a megengedett Ch-n belül) a többi inkább csak rémhír. És az atkins azoknál is működik akiknél már semmi más nem:)
2010. okt. 20. 12:32
Atkins diétának vannak veszélyei? Tapasztaltál magadon ezzel kapcsolatban valamit? Vagy a negatív hatások, csak rémhírek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook