Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Áruhitel törlesztés ügyintézésben tudna valaki segíteni? fórum

Áruhitel törlesztés ügyintézésben tudna valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


12. Pasionella (válaszként erre: 9. - Timilight)
2019. okt. 23. 17:54
Igen, en is igy ertelmeztem, de azert holnap rajuk telefonalok, nem ertem ez miert nem lehet egyertelmubb...Koszi, mostmar ez van, benyelem egyszer a kesedelmi kamatot ugy tunik :-( nemreg koltoztunk es elkeveredtek a papirok igy elmaradt. Kaptam hitelkartyat igen de nem aktivaltam, nincs is szandekomban, az online fiokba se leptem be, amint lejar beviszem a bankba es csa...
11. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Timilight)
2019. okt. 23. 17:22
👍👍👍
10. Timilight (válaszként erre: 9. - Timilight)
2019. okt. 23. 17:22
Ja, a közleménybe mindig azt írjuk, hogy hányadik részlet, semmi mást. Nem akarlak elkeseríteni, de mivel ma ünnepnap van, tuti nem ér oda a lóvé (bár szerintem tegnap volt a határidő), szinte biztos vagyok benne, hogy felszámítják a késedelmi kamatot. Nem nagyon összeg, de ha többször előfordul...
9. Timilight (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2019. okt. 23. 17:17
Mi is ott vásároltunk még tavaly, ugyanígy. Vigyázz, becsapós! Nyitnak a nevedre egy hitelkártya-bankszámlaszámot, még bankkártyát is kapsz hozzá. Mivel a te számlád, a kedvezményezett te vagy, a saját nevedet írd be, és a te bb-s számlaszámodra kell uralni a lóvét, minden hó 22-ig. Ha egy napot is késel, rádobják a kamatot. Amint ráutaltad az utolsó részletet, mondd fel az egész számlaszerződést, mert amint lejár az áruhitel, felszámolják a havi számlavezetési és egyéb díjat! Minket erről figyelmeztett a hölgy, aki intézte a hitelt, de a munkatársamat nem, így ő eléggé rosszul járt, elég sokat be kellett fizetnie, mire ki tudott szállni belőle...
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2019. okt. 23. 16:07

Kedvezményezett az üzlet, akinél vásároltál, és akinek számláját ki akarod fizetni.

A közlemény rovatba pedig annak a számlának a számát írod be, amelyiknek az összegét fizeted.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2019. okt. 23. 15:22
Mivel ünnepnap van, ma nem is történik semmi. Holnap érdeklődd meg, ha bizonytalan vagy és utald oda, ahova pontosan kell. Egy nap miatt nem fog összedőlni a világ.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2019. okt. 23. 15:14

Az M. üzletben vásároltál valamelyik bank hitelkártyájával?

Ha igen, akkor a hitelkártyádra kell visszatörleszteni.

5. birebora (válaszként erre: 4. - Globus)
2019. okt. 23. 14:52
Oké, de nem én vagyok a kérdező:)
4. globus (válaszként erre: 2. - Birebora)
2019. okt. 23. 14:50
Az áruház banknál vezetett számlaszámára. Megjegyzés rovatban valamiféle vevő/vásárlásazonosító lenne szükséges.
3. Pasionella (válaszként erre: 2. - Birebora)
2019. okt. 23. 14:48
De igen, a bank, egy hitelszamlara kell befizetnem de a papirokba ugy hangzik mintha az az en hitelszamlam lenne ahova az osszeget vissza kell toltenem ugy mond mint egy hitelkartyara de hitelkaryam sem volt meg :-) ha az a hitelszamla az enyem akkor akar en is lehetek a kedvezmenyezett ok meg onnan leszedik? :-) nem ertek hozza... miert nen lehet ezt egyertelmuen leirni a hulyenek is? :-) azert lenne nagyon jo valaki akI mar torlesztett
2. birebora (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2019. okt. 23. 14:44
Nincs benne tapasztalatom, de szerintem a bank, ő adta a kölcsönt, nem?
2019. okt. 23. 14:40
Sziasztok. Ha valaki vasarolt mar esetleg reszletre a mediam@rktba segitsen utalasnal ki a kedvezmenyezett es mit irjak a kozlemenybe? A kapott papirok alapjan nem egyertelmu h a kedvezmenyezett a media vagy a budapestbank? Persze a mai napon nem tudom hivni oket es ma van a hatarido, most jottem ra. Elore is koszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook