Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Arra gondoltam, hogy kipróbálom azt, hogy 6 napig nem alszom, szerintetek? (2009.12.28.-a estétől 2010 jan .4-ig.) fórum

Arra gondoltam, hogy kipróbálom azt, hogy 6 napig nem alszom, szerintetek? (2009.12.28.-a estétől 2010 jan .4-ig.) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. dec. 29. 08:41
Ez tök jó ötlet! helyedbe még enni sem ennék meg inni sem ha lud legyen kövér.Öngyilkossághoz és a zártosztájra való bekerüléshez szuper ötlet hajrá !!!
2009. dec. 29. 07:35
fakír vagy? aludni kell! Én a szilveszter éjszakát is alig birom alvás nélkül nemhogy 5 napot
2009. dec. 29. 07:11
Csináld csak. De akkor minimum egy óránként jelentkezz be!!!
2009. dec. 29. 06:12

Nincs értelme. Kísérleteztek vele kutatók is, lassulás, hallucináció biztos, idővel agykárosodás, ami végleges bekövetkezik, majd a legszebb az egészben, hogy régen használták ezt kínzási és kivégzési módszerként.


Inkább ha akaraterőt akarsz tesztelni, szokjál le valami káros dologról, ha van, vagy tűzd ki, hogy 1 év múlva lefutod a maratont, vagy félmaratont, vagy valami ilyesmit, ahhoz is kell és legalább nem magadat nyírod.

2009. dec. 29. 06:11

Moncicca, komolyan gondolod? Mit szeretnél ezzel elérni? Lehet olyan akaraterőt-próbáló dolgot is találni, ami hasznos.


Az alvás létfontosságú. Megmérgeződik a szervezet, ha nem alszunk. Az agyban is károsodások keletkeznek.


Az egyik legbrutálisabb kínzási módszer, ha a rabot nem engedik aludni.


Érdemes lenne elgondolkodnod ezen az ötleten. Vagy esetleg, ha már úgysem aszol olvashatnál ezt-azt a témában. Hasznos lehet, ha rákeresel.


(Egyébként meg nagyon remélem, vicc az egész, szivatás, teszt, hogy ki hisz el ilyesmit, és miket mondanak. :) )


Üdv. Gy.

14. kRISZTAL (válaszként erre: 6. - Moncicca)
2009. dec. 29. 05:49
Azt az elég nagy akarat erőt miért nem másra fordítod?
13. Moncicca (válaszként erre: 11. - Ágibaba1982)
2009. dec. 29. 05:49
Én fennt vagyok de látom te is:)
2009. dec. 29. 05:23

A szervezet élettani szükséglete az alvás.

Az idegrendszernek muszáj regenerálódni.

Felesleges megborítani az amúgy jól működő gépezetet.

2009. dec. 29. 04:22
Akkor ez azt jeleni,hogy az első éjszakád megvolt,és most fent vagy...Háááááááát,nem tom mi értelme ennek,de Te tudod!Én biztos nem csinálnám!Az akaraterőmet pedig máshogy mérném,nem így!És neked is ezt ajánlom!
2009. dec. 29. 03:38
On szantadbol csinalod vagy pedig valakinek kellbizonyits?negy napot en is alvasnelkul toltottem el ezt megegyszer nem csinalnam borzaszto volt utana nem jott alom a szememre vergodtem vegul altatoval aludtam el.Nalam nem volt mas valasztas mentem az orszagban egy ital gyarban eber kellett legyek mert ahogy eszre vettek valamit a munkasok loptak a rekeszeket uvegestol,no de ne irjak tobbet mert csak felboszankodom.
2009. dec. 29. 02:57
A harmadik napon rájössz, hogy milyen hülyeséget csináltál mikor belevágtál.
2009. dec. 29. 02:35
NEcsináld! Egészség rongáló! Szerintem nem normális dolog!!!
2009. dec. 29. 02:35

6 napig még ki lehet bírni, de enyhe hallucináció előfordulhat a végefele. És már a második napon nagyon lelassulnak a reflexeid.


Amúgy semmi értelme nincs. Én évek óta alvási problémákkal küzdök, örülnék, ha rendesen tudnék aludni. Úgyhogy a helyedben örülnék, hogy nincs bajom és aludnék..

6. Moncicca (válaszként erre: 4. - Akác56)
2009. dec. 29. 02:22
Nem tudom csak kíváncsi vagyok hogy kibírom-e elég nagy akarat erőm van!:)
5. Moncicca (válaszként erre: 3. - E59b092169)
2009. dec. 29. 02:21
Igen teljesen önszántamból..ülök itt és nem alszom vagyis megpróbálok egy percet se aludni:)
2009. dec. 29. 02:19
......és mi a célod ezzel Moncicca?
2009. dec. 29. 02:12

Önszántadból?? Én ilyet biztosan nem csinálnék!Most voltak betegek a gyerkőceim, virrasztottam egy csomót, aztán meg átestem a ló másik oldalára és nem tudtam elaludni. (Látod, most is itt ülök, ahelyett hogy feküdnék.)

Nem bírtam ki, hogy nappal valamennyit ne aludjak, még ha nem sokat is.


Tudod mit? Majd legközelebb Neked szólok, ha betegek lesznek a gyerekek! Jöhetsz hozzám! Te vigyázol rájuk, én meg alszok. :DDD


Azért ha kipróbálod, sok sikert kívánok! Majd figyelem a topicot, hogy mi van veled!

2009. dec. 29. 02:00
Nem tudom. Én mondjuk betegség miatt nem aludtam 4 napig, a gyerekeim azt mondták halucináltam. Nem tudom, nem emlékszem, és nem ajánlom
2009. dec. 29. 01:58
Arra Gondoltam hogy kipróbálom azt hogy 6 napig nem alszom szerintetek?(2009.12.28.-a estétől 2010 jan .4-ig.)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook