Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arc alapozásával kapcsolatos kérdésben tudnátok tanácsot adni? fórum

Arc alapozásával kapcsolatos kérdésben tudnátok tanácsot adni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
45. 5239d91094 (válaszként erre: 40. - Hemos)
2010. nov. 2. 20:31

Ez igaz. Nem minden drága jó. Milyet vettél?

Én ezeket ajánlom: Chanel, Shiseido, Kanebo.

2010. nov. 2. 20:30
Szerintem a szivacs lesz a gond.Én használtam 500Ft-os meg több ezer ft-os alapozót is,és mindet szépen fel tudtam vinni,nem volt csíkos.
43. 4c07880d46 (válaszként erre: 39. - Hemos)
2010. nov. 2. 20:30
Leírnád a márkát, ill. a kezdőbetűjét? Hátha rájövök:) Amúgy azt gondoltam, a May... jó minőség.
42. Szasz23X (válaszként erre: 37. - Nusi85)
2010. nov. 2. 20:29
azok is nagyon jók :)))
41. Szasz23X (válaszként erre: 36. - 4c07880d46)
2010. nov. 2. 20:28

Egyrészt az alapozó alá nem árt, ha valamilyen bőrfelület előkészítőt vagy smink alá való nappali krémet használsz, másrészt igen, a minőséggel van gond. Ami nem látványos, és nem csíkos, azt úgy hívják hogy Mac, Kryolan, esetleg Revlon. És nem két forint. Amúgy arcbőre válogatja.

A szivacs is lehet a ludas :) Próbálkozz nagyobb ecsettel, és utána dörzsöld még át. De a drogériákban kapható háromszög alakú szivacsokat...Na azt inkább dobd ki. A másik ok, ami lehet: nem a bőrtípusodnak megfelelő alapozót használsz. Ha pl zsíros a bőröd, és száraz bőrre valót kensz fel, az is okoz ilyet, illetve fordítva. A maybelline, és társai meg már elnézést, de annyira borzasztóak, hogy inkább le sem írom... Van akinek bejön, de akinek picit is extrább bőre van, arról lepereg, hamar lejön vagy csíkosodik.

40. hemos (válaszként erre: 38. - 5239d91094)
2010. nov. 2. 20:28

Én most több ezer forintos alapozót vettem és majdnem kihajítottam az ablakon, olyan sz.r

Ettől függetlenül igazad lehet, csak nem minden drága jó.

39. hemos
2010. nov. 2. 20:27

Detto!

Én most kérdeztem meg egy szakértőt, hogy milyen márkát válasszak, mert szerintem a minőség hibája. Legalábbis nálam.

2010. nov. 2. 20:27
Tapasztalatom szerint minden "olcsó" alapozó rossz minöségü. Ha igazán jót szeretnél, áldozz rá több pénzt. Ezekböl pár pötty elég.
37. nusi85
2010. nov. 2. 20:26
Most én is affinitone-t kezdtem el használni, mert annak van nagyon világos árnyalata, amúgy eddig chanelt használtam, de nekem egyik sem volt csíkos. Én simán ujjal viszem fel, az arc közepétől kifelé dolgozom el. Olyasmit hallottam, ha a kézfejedről viszed fel, a kezed melegétől folyósabb lesz kicsit és jobban eldolgozható.
2010. nov. 2. 20:22
Miért van az, hogy szinte minden alapozónál látszik, hogy alapozva van? Ne nézzetek hülyének, úgy értem, csíkos, tehát nem tudom szépen eldolgozni, csak ha letörlöm majdnem az egészet. Pedig nem teszek fel sokat (Vagy mégis?), szivacsot használok. Netán a márkával van a baj? Most Maybelline Aff...-t használok. De az avonosnál is ez a gondom. Van valami trükkötök?
35. Giusy (válaszként erre: 34. - Mariann7533)
2010. márc. 26. 20:12
:)))
34. Mariann7533 (válaszként erre: 33. - Giusy)
2010. márc. 26. 20:01
Hát mostmár tudom,sajnos.És el fogom kerülni.És köszönöm.
33. Giusy (válaszként erre: 32. - Mariann7533)
2010. márc. 26. 19:39
Örülök a boldogságodnak. Avont meg kerüld el messzire. Amit azok forgalmaznak 1 drágák 2 sz.rok!!!!
32. Mariann7533 (válaszként erre: 31. - Flasch)
2010. márc. 26. 11:31
Akkor jó,hogy nem vagyok egyedül ezzel.Időnként mondja a férjem,hogy minek teszek fel alapozót,hisz szép a bőröm.De ahogy te is mondod,ahogy meglátok magamon valamit,egyből nem jó.És amúgy is,annyira széppé tudja tenni a bőrt.És jobban érzem magam a bőrömben.
31. flasch (válaszként erre: 30. - Mariann7533)
2010. márc. 26. 11:29

:) Örülök hogy bevált, én évek óta ezt használom, előtte nekem is volt pár kudarcom másikakkal.

De akinek zsirosodásra hajlamos, ill kevert bőre van ez a legjobb. Nekem is kozmetikusom ajánlotta.

És bizony nem csak Te érzed jobban magad szebb bőrrel, én ugyanigy vagyok.

Ha kijön egy piros pötty, már úgy érzem, mindenki csak azt látja a fejemen.

Iyenkor párom megnyugtat, hogy nem minden ember rendelkezik kozmetikus-látásmóddal :):)

2010. márc. 26. 11:24
És hát kipróbáltam.És kézzel vittem fel.FANTASZTIKUS!Én azt hittem,hogy csak az avon alapozó takar,de nem.Szuperül takar,és nagyon szép,és annyira kevés kell belőle,hogy döbbenet.Lányok nagyon köszönöm nektek.De én hülye,hogy miért nem váltottam hamarabb nem tudom.
29. Mariann7533 (válaszként erre: 28. - Flasch)
2010. márc. 26. 11:23
Köszönöm,igen észrevettem,a müllerben ki lehetett próbálni,és már ott tapasztaltam,hogy nagyon kicsi kell.
28. flasch (válaszként erre: 27. - Mariann7533)
2010. márc. 26. 11:18

:) Arra ügyelj, hogy ebből a hab állagúból csak kis mennyiségben vidd fel, hogy szépen el tudd oszlatni mindenhol, ne legyen maszk-hatás!

Kellemes szépülést kívánok!

:)

27. Mariann7533 (válaszként erre: 26. - Giusy)
2010. márc. 26. 11:11
Jaj köszönöm a tanácsot.Már meg is vettem.Mindjárt kipróbálom.Az a baj,hogy tegnap is azt a retek(DDDD...)avonost kentem fel,és a férjem mondta,hogy nagyon látszik,és nem olyan szép.Jó takar meg minden,de egy idő után az orromon láttam,hogy nem szép,és nem éreztem jól magam ettől.Lehet,hogy hiúság,vagy nem tudom,de én ettől hülyét kapok,hogy nem szép a bőröm.
26. Giusy (válaszként erre: 25. - Mariann7533)
2010. márc. 26. 09:28

A legfontosabb hogy szépnek érezd magad miért lennél elítélve mert alapozót használsz. A nők körében amúgy is divat, kevésnek van gyönyörűszép bőre. És egy nagoyn jó alapozó csodákra képes.

A retek avonost ahogy írjuk meg hajítsd el, semmire nem jók az avonos dolgok. Ez a véleményem.

2010. márc. 26. 09:23
Köszönöm lányok,most megyek és veszek may. alapozót.És örülök,hogy nemcsak én vagyok ilyen,hogy mindig kenem alapozóval az arcom.Valahogy nekem fontos,talán függő is vagyok.De ez van.Köszi,nemsokára írok,hogy hogy sikerült.
2010. márc. 26. 09:18
Nem,nem allergiás tünet,hanem ahogy Giusy írja lefolyík az emberről.És olyan,mintha egy idő után besürüsödne ez a krém alapozó.
23. bared (válaszként erre: 21. - Giusy)
2010. márc. 26. 09:18

értette amit írt, de a lefolyás vagy szar minőségnél van, vagy akkor ha hirtelen túl meleg lesz a bőr valamitől, amit általában allergia vált ki...

bár szerintem ebben az esetben inkább a "retek kategória" áll fenn...

nekem is volt olyan maybelline-em, amiért nemhogy pénzt nem lett volna szabad adni, de a polcot is messze elkerülni((

22. bared (válaszként erre: 18. - Giusy)
2010. márc. 26. 09:16
az avon nekem is ellenségemmé vált...régen kiváló dolgokat árultak, az utóbbi években viszont kritikán aluli a színvonal((
21. Giusy (válaszként erre: 19. - Bared)
2010. márc. 26. 09:16

De az nem allergiás tünet hogy lefolyik az ember arcáról az alapozó. Úgy látom Mariann nem írja hogy allergiás lenne tőle, csak hogy nem fedi a bőrét

Jó, a neves alapozóknál is van sz.r, pl a Loreáltól vettem egyszer egyet, na az ez retek volt, aztán tök sok pénzt elkértek érte.

20. bared
2010. márc. 26. 09:15
én max factor colour adaptot használok, nekem tökéletesen bevált! és kézzel viszem fel, mert a szivacs beszívja, és pazarlásnak tartom((
19. bared (válaszként erre: 15. - Giusy)
2010. márc. 26. 09:14
nem feltétlen..ha szilikon, vagy formaldehid tartalmú, simán okozhat ilyen allergiás tünetet((
18. Giusy
2010. márc. 26. 09:13
HMM. akkor szerintem válts alapozót. Az avon mondom amúgy is az ellenségem. ÉN is zsíros bőrű voltam mindig, és isibe amikor jártam a barátnőm avonozott, és tőle rendeltem sok avonos dolgot, köztük alapozót is. Nekem nem vált be...annyira folyós és krémes, hogy lefolyott az arcomról, mire beértem az isibe.
17. Mariann7533 (válaszként erre: 12. - Flasch)
2010. márc. 26. 09:13
Ugyanennyi az avonos is.Szerintem most megyek,és veszek egy ilyen alapozót.Te viszel fel krémet a tonizálás után?
16. Mariann7533 (válaszként erre: 15. - Giusy)
2010. márc. 26. 09:11
Nem.Latex alapozós szivaccsal viszem fel.Előtte alkoholos tonikot használok,viszont krémet nem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook