Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apák akiknek a gyermekük, csak hír! fórum

Apák akiknek a gyermekük, csak hír! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. 94786a70d9 (válaszként erre: 9. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 21:08
Amikor olyat hallok,hogy az egyik fél minősíti a másikat,legyen az nő,vagy férfi, szívesen meghallgatnám a másikat. Ha ez így van,hogy 20 nevelő apja volt a fiadnak, durva. Viszont az a nő,aki ilyen vágyakat ír a naplójába, ne haragudj, de számomra kicsit hihetetlen és nem tudom össze egyeztetni egy olyan nővel,aki 12 év alatt 20 férfival nevelte együtt a fiadat, illetve még szült két gyereket két apának.Ez a naplóbejegyzés elég érzelmes és vágyakozó.
10. f1fee9d062 (válaszként erre: 1. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 21:07

Hogy olvastad Te ezt a naplót?

Kerestem a neten, nincs közzétéve ilyen napló.

2010. nov. 19. 21:02
A fiam 12 éves legalább 20 nevelőapja volt nem ez lenne az egészséges itt már nem csak a férfi hibás.
2010. nov. 19. 20:58
de hogy így olvasok mégiscsak aj összekeveredtem:D bocsánat. a lényeg végülis ugyanaz most személytől függően a szeretet éhség, vágy valakire.
2010. nov. 19. 20:57
nem férjre elírtam csúnyán feleségre.
2010. nov. 19. 20:56
szerintem ő csak meg akarta ezt a gondolatot osztani valakivel. Vágyik valakire aki nincs ott vele. Nem konkrét személyre gondoltam, hanem férjre. Türelemmel kell lenni és nemszabad kapkodni. Biztos vagyok benne hogy lesz majd valaki aki szeretni fogja.
5. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 20:39
De miért nem engedi...ez nem derül ki...
2010. nov. 19. 20:35
Valószínűleg nem azt kapta a volt férjeitől,amit várt volna.PL. én egy mindenhol vagyok, de otthon nem tipusú férjet kiraknák, illetve,aki otthon van, de csak testileg és nem veszi ki részét a gyerekek körül,azt sem tartom jó apának, nem is beszélve bármilyen mentális függőségben szenvedőt,meg amúgy is ezek nélkül is megromolhat egy kapcsolat,ha már nem jöttök ki,akkor minek. Nem Ti volt férjek hiányoztok Neki,hanem egy olyan társ ,akit Ő elképzel,aki tökéletes apának és szereti a gyerekeit. Nem tudom mi volt a három válás oka a három apától, de szerintem z ő részéről seggfej dolog, hogy nem engedi, hogy lássátok a gyereket, bár ez eléggé felkavaró egy gyereknek.Az ilyen nők miatt szigorították a törvényt.
2010. nov. 19. 20:35

Elolvastam. Ezzel mi a célod? Mit szeretnél?

Biztosan nem látunk rá a dolgokra úgy, mint ti, akik résztvevői vagytok a történetnek.

Abból az egyetlenegy mondatból, amit a topikindítóban leírtál, az derül ki, hogy exnejed eltilt Téged a gyermekedtől (+ két másik expartnerét szintén az ő gyermekeiktől). 3 apától 3 gyermek? Szép... De távol álljon tőlem az ítélgetés. Főleg úgy, hogy az érem mindkét oldalát ismerni kellene.

Volt feleséged naplórészletéből pedig az derül ki, hogy sajnáltatja magát, végtelenül magányos társ nélkül, kimerült és elfáradt a gyermeknevelésben (munkában, háztartásban - gondolom én) - mit kéne tennie? El kellene engednie a gyermekeit - kit-kit a saját apjához mondjuk minden 2. hétvégére? Biztosan jogotok van együtt lenni a gyermekeitekkel, nem tudom, mik történtek, hogy végül így alakult, hogy nem találkozhattok. Ez Neked, a gyermeknek is jó lenne - tételezzük fel -, de az exnejeden nem segítene. Attól nem jönne rendbe az élete, ha elengedné a gyermekeit az apjukhoz... NA, mindegy. Biztosan szövevényes az úgy, minden mindennel összefügg - és persze az éremnek két oldala van...

2. ht keksz (válaszként erre: 1. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 20:26
Mi az oka,hogy így alakult?
2010. nov. 19. 20:13

A volt feleségem naplója, aki nem engedi látni sem a gyermekem, s a másik két apának sem:

Nekünk nincs apukánk! 2009-06-18 20:05

Ma elég volt a bánatból a keserűségből.Gondoltam elmegyünk a gyerekekkel valahova.Olyan komikus aki ránk nézett az biztosan egy átlagos családnak gondolt.És nem mert,hol van apu!Mi ezt a szót csak hírből ismerjük.Mi úgy vagyunk egy család,hogy csak anya van.Fáradt vagyok és kimerült szeretetre éhes.Ültem hát a víz partján és figyeltem az embereket,családokat.Irigy voltam mert nekem nincs kivel megosztani a próblémám nincs kihez oda bújni és az én gyerekeim senkinek nem mondják,hogy apa.Minket csak úgy faképnél hagytak.Sajnáltam magunkat sajnáltam magamat és iszonyúan sajnáltam a gyerekeimet.Olyan jó lenne a telefonért nyúlni és azt mondani "igen szivem mindjárt othon vagyunk"de minket senki nem vár othon.Mi senkinek nem hiányzunk.Fájdalommal össze pakolok nézem és nézem a gyerekeimet és azon gondolkodom,hogy fogom őket egyedűl felnevelni.Mit és hogyan kéne tennem?

Rég csinálom ezt.De nagyon el vagyok fáradva és tele félelemmel a szivembe haza indulok.Nem kell sietni hisz minket senki nem vár..............

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook