Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apai jogok, amiket nem gyakorolnak fórum

Apai jogok, amiket nem gyakorolnak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Apai jogok, amiket nem gyakorolnak

1 2 3
2012. ápr. 20. 13:13
Minden hétvégén? Hűha..és babát vársz ettől a pasitól? Én még nem az enyémtől..de biztos lehetsz benne,hogy nálunk nem is Párom a főnök hanem én:-)
46. b74f6e5cdd (válaszként erre: 45. - Virágka77)
2012. ápr. 20. 13:11

Nah ezért nem fogja sose Párom kölke az én házamba betenni a lábát:-))

Mondjuk nálunk Párom az csak küldi a pénzt és közölte csak biológia apuka..mondjuk én is,hogy vagy az lesz amit én akarok vagy pápá:-)

Tudom,gonosz önző dög vagyok:-) Viszont én is fogok még szülni gyereket és nem a múlt a fontos hanem a jelen én a helyedbe kikérném magamnak és tudod ki játszana pót anyukát,hát én tuti nem.

Főzzön rá és takarítson utánna a jó édes anyja ha már megszülte..

Nem vagy te csicska hopp sem hülye!

45. Virágka77 (válaszként erre: 43. - Andi3780)
2012. ápr. 20. 13:07

Nagyon köszönöm a jó kívánságokat!

Visszatérve volt asszonyra, egyet nem fog fel. A legfontosabbat. Ő árt a legtöbbet a gyerekének a viselkedésével. Ha a gyerek azt látná, érezné, hogy anya megbékélt a helyzettel, akkor ő is másképp állna sok mindenhez és nem lenne lelki sérült. De biztos, hogy érzi az anyja dühét, haragját, féltékenységét és ennek megfelelően viselkedik ő is. Ismét egy példa. Nem nagy dolog, de számít. Két éve minden hétvégén mikor nálunk van a kisfiú, kérem, hogy legyen szíves levenni a cipőjét a lakásban és papucsban lenni, legalább a szobában. Hozzáteszem náluk otthon még papucsban sem lehet a szőnyegre rámenni. Nálunk rendszeresen cipővel jár-kel, ha hoz papucsot, kimegy benne a kertbe, majd abban jön be a szobába. Látja, hogy előtte porszívózok, kis híján keresztül esik a porszívón, de nem zavarja, hogy a papucsáról potyog a sár, meg a fű. Múlt héten adtam neki tiszta papucsot, kértem, hogy ebben ne menjen ki, fél óra múlva már kint volt a tiszta papucsomban. Miközben nálunk van, óránként hívja az anyja vagy hívja ő az anyját és panaszkodik, hogy itt milyen unalmas, meg nevetgélnek, hogy nem veszi le a cipőjét. :) Erre most mit mondjak? Nem hiszem, hogy nálunk unalmas, sőt. Minden van ami náluk is, plusz szép nagy kert. Csak ő nem akar semmit csinálni az apjával, az egyetlen szórakozás számára, hogy ül a számítógép előtt, az apja üljön mellette és nézze őt. :) Aztán az anyjának panaszkodik, hogy apa nem foglalkozik vele.

44. b74f6e5cdd (válaszként erre: 42. - Andi3780)
2012. ápr. 20. 11:52

Teljesen egyet értek:-)


Párom exikéje 19 éves és bizony már két apától van két gyerek és tőlünk annó 50ezret követelt volna havonta..Jól olvastad:-)


Kapja az alapot és szerintem boldog lehet..másik dolgozni kell nem csak szülögetni..:-)

Azt a nők 90%-ka képes megtenni és sose biztos hogy a maradék 10%-ék nem.


Biztosan van olyan amikor is a pasi a hibás..viszont úgy gondolom minden nő aki elválik ezzel számolnia kell.


Lehet az exe már régen boldog lesz mikor ő még nem.

Másik tény: A nők gyerekkel nehezebben találnak társat..mint fordítva.

Viszont a mi esetünkben a kis okos cunavirág dobta be a közösbe 1 évves kisgyerekkel amilye van:-)

Hmm..hmm élni tudni kell!

2012. ápr. 20. 11:46

Virágka77!


Teljesen elsiklottam felháborodásomban afelett, hogy kisbabátok lesz! Sok boldogságot, és egészséget kívánok a picihez! :)

2012. ápr. 20. 10:15

Kedves Virágka77!

Igen, sajnos az elvált anyukák, sokszor használják fegyverként a gyerekeket. Ha olvastad a hozzászólásokat, Te is láthatod, megy a pocskondiázás. Valamiért mindig a volt férj, vagy annak párja a hibás mindenért. De kérdem én: Ha valóban olyan boldogok ezek az elvált anyukák az új párjaikkal, miért ide irkálnak még mindig

a volt férjekkel, és azok párjaival foglalkozva? Hogyan gyűlöleti ennyire azt az embert akinek annak idején még gyereket is szült? Olvastam itt valaki hozzászólását, hogy olyan jó embert talált, akit a gyerekek apucinak szólítanak. Milyen anya az ilyen? Arra nem gondolt, hogy a gyerek fejében mi játszódik le? Itt van apuci, ott meg apu? Akkor mit szólna, ha a volt férj új párja anyának szólíttatná magát a gyerekekkel? Vagy hogy a gyerekeket faggatják. Arra senki nem gondol, hogy lehet, hogy csak a gyerek mesél ezt azt. Mivel az anyával van többet nyilván arról, hogy otthon mit-kivel, mikor -miért, mit csinált. -Gondoljunk csak bele, milyen egy beszélgetés. Te feldobsz egy témát, én válaszolok. Ha nem értek valamit, rákérdezek...- Egy kisgyereket nem lehet leállítani, hogy most hagyd abba, nem érdekel mi történik veled, ne mesélj magadról, stb..stb..? Egészen biztos vagyok abban, hogy a legtöbb problémát az elvált nők csinálják maguknak, és sajnos a saját "féltveőrzött" gyerekeiknek is.

2012. ápr. 20. 08:26

Sziasztok!

Elnézést, hogy csak így becsöppenek, meglepődve olvasom a sorokat. Örülök, hogy végre valaki kimondja, hogy nem csak az elvált férfiak a hibásak mindenben és mindig. Én persze csak az egyik oldal vagyok, de azt hiszem tudom reálisan értékelni a helyzetet. Dióhéjban: párommal 4. éve vagyunk együtt, most várjuk az első közös babánkat (3 hét van vissza :) ) . Nekem első baba, neki már van egy 12 éves kisfia a második házasságából, elsőből nem született gyermek. Első feleségével nem tartja a kapcsolatot, másodikkal is csak muszájból a kisfiú miatt. Nagyon rossz a kapcsolatuk. Hogy miért is? Házasságuk alatt párom látástól mikulásig dolgozott, minden pénzt hazaadott (ezt én is tapasztalom együttélésünk során, bár nálunk közösen kezeljük a pénzt) a volt neje kezelt minden pénzt, soha semmi nem volt elég. Legyen otthon is, de legyen sok pénz is. Hát a kettő együtt ritkán megy. 2 éves volt a kisfiú amikor elváltak, párom minden ingatlan rész és ingóság vagyonát otthagyta. Eljött a ladájával, meg a munkásruháival, mert más ruhája nemigen volt. A kötelező gyerektartás kb. 3szorosát vállalta a bíróságon. Anyukának azóta sem elég semmi. Nem részletezem, mert nagyon hosszú lenne az írás, pár dolgot emelnék ki. Amíg páromnak "csak" barátnői voltak, nem volt gond. Amióta én vagyok és látja, hogy a volt férje révbe ért és boldog, minden alkalmat megragad, hogy "betegyen". De mindig úgy, hogy diszkréten, ne lehessen rábizonyítani semmit, mindig a gyereken keresztül. A legdurvább: mikor kiderült, hogy terhes vagyok, rá két napra sajnos kórházba kerültem, így úgy döntöttünk, hogy majd csak a 3.hónap végén mondjuk el mindenkinek, főleg párom kisfiának a jó hírt. Szerencsére nem történt baj, kisbabám erős kis kölyök, viszont nagyon sokat jártunk orvoshoz, valaki gondolom meglátott minket valahol, volt asszonyhoz eljutott a hír. Természetesen rögtön elmesélte ezt a kisfiának, majd nógatta, hogy hívd fel apádat, tényleg jön náluk a gyerek? Könyörgöm, így kell megtudnia egy kisfiúnak, aki amúgy is nehéz korban van (kiskamasz) hogy kistesója lesz? Miért nem lehetett ezt az örömöt meghagyni apukának, hogy elmesélje? Szerintetek? Természetesen a gyereket egyáltalán nem érdekli az új jövevény (én mégkevésbé, de ezzel már nem foglalkozom) egyre undokabb, de ő is úgy, hogy nem nyíltan. Összegezve, bár sok férfi valóban nem törődik a gyerekével stb. stb. de azért sok nő is belenézhetne a tükörbe és talán 10 év után már el kellene fogadni, hogy elvált nő lett belőlük és a közös gyereknek is az a legjobb, ha ebbe mindenki beletörődik. Gyerek révén zsarolni, ármánykodni pedig undorító dolog.

40. Andi3780 (válaszként erre: 39. - 474687f420)
2012. ápr. 20. 07:23

Kedves Carrey!


Elhiszed, hogy ha megkérdeznénk a volt feleséget, a párod minden lenne csak jó apa nem? Mindazok ellenére, hogy "kitömött pénztárcának" van használva? Azt viszont nem értem, hogy 20 gyerek 20ezerrel? Miért a párodnak kell kifizetni az összes gyerek hiányát? Lehet, én vagyok még kómás, (este sokáig fel voltam) Én nem pártolok senkit, de tapasztalatból tudom, hogy sok elvált nő azt gondolja, hogy: "ha velem nem volt boldog, mással se legyen" ezt sok nő szó szerint így mondta. "Az mindegy milyen áron, de ártsak neki ott ahol tudok", -és hasonló finomságok..... Volt itt más is, aki a volt férjének az élettársát okolja mindenért, nos szerintem az a hölgy csak azért ilyen, mert nem tudja elviselni a volt férje boldogságát. Ha valóban olyan gonosz lenne az a mostoha, miért nem ment el a Bíróságra feljelenteni? Az anyák szeretnek mindent túlreagálni, kiforgatni. Nagyon kíváncsi lennék ott a másik fél véleményére..... Lehet, egy szó sem igaz belőle, mint ahogy ancsapancsa, és uncsitesó bebizonyították lentebb.

2012. ápr. 19. 18:15

Sziasztok, ha visszaolvassátok láthatjátok, hogy én mindkét oldalról mondhatok véleményt, sajna.

Van egy 5 éves fiam, akinek az apjától elváltam (ma már együtt élünk sajna, de ez hosszú, most majd arról mi volt amikor külön voltunk) és van ennek az embernek egy ma már 15 éves lánya, aki nem velünk él.

A kislány anyukája, úgy forgatja a szálakat, hogy neki jó legyen.Gyt. mellé még havonta elkuncsorog jó pár 10 ezer ft-ot, az apuka meg mindent meg akar adni gyerekének, ezért ha nekünk minusz van is hó végén, akkor is odaadja.8. év végén kijelentette, hogy állítólag az osztálypénz kevés ezért fejenként 20.000 ft-ot be kell adnia a gyereknek, és mivel 8 évig ő fizette az osztálypénzt ezért most apuka jön.Kicsit számoljunk 20 gyerek szorozva 20ezerrel?Kicsit sok, aztán kimondták, hogy ballagást csinálnak anyuka új férje családját meghívva.Apukát is szivesen látják, engem persze nem.Egy táncelőadásra is közölték, hogy csak a család mehet én nem.Erre a párom megkérdezte, hogy akkor a mostani férje sem megy?Ja konfirmáláskor kis flörtölés úgy hogy a mostani férj a másik szobában, belefér?A gyerek kimondja, hogy ha kér valamit azt mondják neki, hogy majd apád megveszik, mondjad neki.Szóval kicsi kora óta ellenem is bíztatva, próbálkoztam, sokszor.Feladtam.Úgy elvagyunk...

A másik :5 éves a fiam, amikor külön voltunk 2 volt.Közöltem, a gyt-n kívül semmit nem kérek.Ha valamit akar neki, rá bízom.Akkor vihette amikor akarta mert 2-3 havonta tudott jönni, akkor 1 hétig minden nap odaadtam, mert még nem aludt nélkülem, éjszakára hozta.Így is meg lehet oldani.

2012. ápr. 18. 18:12
Nem egy olyan férfi kollégám van, akiről ugyanígy beszél a volt feleségük, ők pedig a gyerekek érdekében némán tűrik a kisebb-nagyobb hazugságokat. Persze lehet, hogy igaz amit kkrisztina76 ír, de én meghallgatnám a másik felet is, mielőtt ítélkeznék.
37. Andi3780 (válaszként erre: 34. - Uncsitesó)
2012. ápr. 18. 18:07
Hozzászólásod után, elgondolkodtató kkrisztina76 történetének igazság tartalma. Szerintem ő is csak egy megkeseredett, nő aki önmagát is sikertelenül próbálja meggyőzni arról hogy most boldog.
36. Uncsitesó (válaszként erre: 34. - Uncsitesó)
2011. ápr. 27. 12:33
Bocs 2012. szept. 30-ig kérted a gytdíj levonásának felfüggesztését!
2011. ápr. 27. 12:13
Juj
2011. ápr. 27. 12:06

ancsapancsa32!

Te nem vagy normális, ha el is hiszed azokat a saját magad által kreált hazugságokat, amit leírtál! Neked szükséged lenne egy jó szakemberre!

Hogy tisztán lássunk: neked az fáj, hogy elhagyott a volt férjed, de most már ideje lenne tudomásul venned, hogy nem lesztek már együtt soha. Neked új életed van, és neki is. Az, hogy az apjuk egy éve nem látta a gyerekeit, hazugság, te is tudod. Volt, hogy nem engedted le őket a lakásból, amikor értük ment! Elköltöztél velük egy másik helységbe, anélkül, hogy szóltál volna! Hozzánk pedig azért nem jönnek, mert te megtiltottad! Romlott tojásos nokedlivel akartad etetni a gyerekeket akkor amikor a Balton-parton dolgoztál, nem tudtak volna mit enni, ha mi nem gondoskodunk róluk, amikor részegen jártál haza, és az asztalon táncoltál a barátnőd kocsmájában (az apósod elmesélte, hogy miket műveltél). Ha nem találkoztak a gyerekek az apjukkal, akkor ki adta oda nekik az ajándékokat?

Gyerektartást pedig azért nem fizetünk, mert te lemondtál arról 2011. októberéig, mert tartozol nekünk 400 ezer forinttal! Emlékszel? Ha nem, szivesen közzéteszem a neten a papírokat szkennelve, legalább mindenki megnézheti, hogy úgy hazudsz, mint a vízfolyás!

Ha már így összefutottunk: elárulnád, hogy mikor fizeted ki a 2.574 ezer forintos tartozásodat (beszkennelem ezt a fizetési meghagyást is, ha elvesztetted volna a tiédet!)?

33. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 32. - Kkrisztina76)
2011. febr. 19. 21:44
Kedves egy ember ez! :(
32. kkrisztina76 (válaszként erre: 27. - Pethoevi)
2011. febr. 19. 15:53

Sziasztok


Ma reggeli történetünk: Múlt héten volt az apuka láthatása, nem jött még csak nem is szólt. Ma reggel fél 10-kor vitte volna a gyerekeket, mondtam nem adom, mert ez a mi hétvégénk és leraktam a kaputelefont, mert kezdett kiabálni én meg nem voltam hajlandó hallgatni. 10.kor jött haza a férjem és szólt, hogy be van horpadva a kaputelefon. (panelben lakunk) Beszéltem pár lakóval, reggel 8 után még semmi baja nem volt a kaputelefonnak. A rendőrség eljárást indít, de előre megmondták, hogy tárgytalan lesz, mert nem látta senki, hogy ő tette és ő meg nem fogja bevallani.

2011. febr. 6. 18:00
Másik oldal pedig annyi röviden, hogy egyik lány ismerősömet három gyerekkel hagyta el apuka egy 17 éves lány miatt. 34 éves az ember, jómagam is ismerem és igazából nem tudnék róla rosszat mondani, aztán mégis. Konkrétan bármikor vihetné csodálatos gyermekeit, de nem él a lehetőséggel, sőt, anyagilag sem veszi ki a részét a nevelésből. Elmondása szerint nincs pénze, de én azt gondolom, amíg cigarettára és másra akad...
2011. febr. 6. 17:57

Sajnos én is tapasztalom a válás utáni kaotikus állapotokat és több oldalról. Saját tragédiám "mindössze" annyi, hogy a volt feleségemnek volt már egy kisfia, akit Bendegúznak hívnak és ma már 11 éves. Bendegúz 15 hónapos volt, amikor megismerkedtem anyukájával 2001 áprilisában. A szerelem lángolt, a Kisfiú pedig rajongásig imádott, én pedig viszont... 2003 szeptember végén megszületett a közös gyermekünk. Immáron két gyermekünk volt és különbséget se én, sem a Szüleim nem tettek a két gyermek közt. 25 éves voltam és még éretlen a folytonos megfelelésnek amit elvárt tőlem az Ex.

2005-ben sajnos eltávolodtunk egymástól, amiben mindaketten hibásak voltunk... 2006 nyarán alakulóban volt egy kapcsolatom, amikor Anyuka sírva kérlelt, hogy próbáljuk meg újra a kapcsolatot. Megpecsételtük egy nyaralással és ismét belevetettük magunkat a keserédes együttlétbe. Egészen októberig sikerült, aztán ismét eldobott magától, de szinte napi kapcsolatban voltunk. Gyerekeket bármikor láthattam és sok közös programban is részünk volt. 2007 nyarán ismét készültünk nyaralni, de egy szombati napon a nyaralást megelőző időszakban részegre ittam magam és balhéba keveredtem egy buliban bizonyos csoporttal. Mivel Júlia templomban járó s ezáltal hívő-konzervatív embernek vallja magát, nem fért értékrendjébe, hogy velem mutatkozzon. Akkor tényleg kikészültem és elmentem nyaralni egyedül a festői szigetre, ahol már a második júliusi napon megcsapott egy intenzív érzés egy helyi szépség láttán... Szerelem volt és szeptemberbe még visszamentem... Mindenester nyár közepén amikor hazatértem, már nem volt hajlandó velem beszélni és a gyerekeket eltiltotta tőlem. Bendegúzt azóta sem-köszönni sem mer-, Levente fiamat pedig kéthetente látom, mindezt szombat reggel 9-től vasárnap este hatig. A gyermektartást fizetem és igyekszem bármilyen kompromisszumra lelni köztünk, de nem hajlandó velem beszélni, sőőőt, gyámügyre járkálok... Magyarul a cél az, hogy nekem minél rosszabb legyen és az sem "baj", hogy közben a gyermekünk az eszköz ezen célok megvalósításában.

2011. febr. 6. 17:00

Én ezt nem értem, nekünk is van egy ex, aki a gyereken keresztül szivat minket.Amikor meg anyósnál megy a gyerek ő akar engem megszivatni.

Itt már senki sem nézi a gyerekeket?Csak eszközök, akiket megcsinálunk, stb és utána lehet ezerrel szivatni a másikat?Nekem nincs semmi bajom a mostohalányommal, de néha rávetítődik, akaratlanul is amit az anyja művel.Azt meg nem szeretném, hogy az én gyerekem ne lássa a nagymamáját, de ha így folytatja ezt fogja elérni.Már most is mondja a kisfiam hogy nem akar menni mert nem is foglalkoznak vele.Pedig mi mindig úgy engedjük el hogy ott is kell lenni, ott is szeretik.Ha már egy férfinak nincs esze, egy meglett asszonynak lehetne.

2011. febr. 6. 15:57

Én sajnos az ellenkező esetről tudok beszámolni: Szeretném látni a gyermekem , de nem engedik - az anya és annak szülei.A hölgynek már van még két gyermeke két apától, s mindkettő ugyan arra a sorsra jutott mint "én" .

Nekem a jelenlegi kapcsolatomban van még két gyermek.

A problémám már más címmel leírtam amit meg találtok az általam létre hozott fórumokon.

Hogy mindkét oldalon mi ez a marakodás a válások után nem tudom. Csak azt hogy ez nem csak aktuálisan rossz a gyermekeinknek, hanem ha felnőnek, és eleve problémásan felnövő gyerekek felnőtként hasonlóan viselkednek?

Ez miért jó azoknak az ügyintézőknek kik ezzel foglalkoznak: legyen az bíró , gyámügyis , stb.?

Ugyan is észre vettem, hogy nekik sok szerepük van a baj tetőzésében!

27. pethoevi (válaszként erre: 17. - Kkrisztina76)
2011. febr. 6. 15:46

És a hatóság szerint az rendben van,h téged akarnak bosszantani a gyerekeken keresztül?Közben meg ők is belebetegszenek?:-( Becarás ez az ország!!!!

Én bevallom,nem engedném el őket.Ha akar,jelentsen fel,a gyerekek úgyis azt fogja mondani,amit nektek a szekértői vélemény alapján.Én nem engedném,bevallom.De megértem a te álláspontodat is teljesen.Drukkolok értetek!

26. kkrisztina76 (válaszként erre: 25. - 474687f420)
2011. febr. 6. 15:35
Vettem nekik oda papucsot is, parafatalpu tartós papucsokat, mert nem volt nekik. mikor kinőtték, vettem oda újakat, de a régit kértem hozza vissza, gondoltam a nagyobbik kislányé majd jó lesz a kisebbre. Eltüntek. Amit másodszorra vettem azokat megint kinőtték és nem vesznek nekik megint. Már magam sem tudom mit kellene tenni. Nem lehet mezítláb ott a gyerek, ők meg nem törődnek ilyenekke.
2011. febr. 6. 15:15
Hát sztem nem neked kéne játékot küldeni, hanem nekik kéne oda venni.
2011. febr. 6. 15:07
Ami pedig itthon nem fért el játék elküldtem, hogy ott is legyen, de felpakolták a padlásra. A gyerekek mesélték.
23. kkrisztina76 (válaszként erre: 22. - 474687f420)
2011. febr. 6. 15:06
Mindíg kapnak játszó ruhát is, de senki nem szól ott nekik, ha a jó ruhába mennek ki játszani.
22. 474687f420 (válaszként erre: 21. - Kkrisztina76)
2011. febr. 6. 14:59
Nem akartalak megbántani csak arra értettem, hogyha nem adsz rá csak játszóruhát, lehetnek olyan mocskosak hogy felnyomnak erre hivatkozva.Pedig neki is kötelessége lenne, hogy a gyerekeknek ott is legyen ruha, játék, stb.
21. kkrisztina76 (válaszként erre: 18. - 474687f420)
2011. febr. 6. 14:57
Tőlem nyugodtan jöhet a gyámügy. Mikor a gyerektartás miatt feljelentettem, hogy nem fizet akkor is kint voltak és mindent rendben találtak. Sőt kiemelten meg voltak elégedve a nevelőapa és a gyerekek kapcsolatával is. Mehetnek nyugodtan a gyerekorvoshoz, vagy az iskolába is. Sehol nincs semmi gond. Jól nevelt, okos gyerekek. A 2. osztályos kislány mindenből kitűnő lett, sz 5.-es két négyest kapott, a többi 5-ös, zeneiskolába járnak hegedűlnek, ott is 5-ös lett mindkettejük bizonyítványa. Járnak olvasási és mesemondó versenyekre, úszni, színházbérletük van az iskolával és mindíg a megfelelő ruhában jelennek meg.
2011. febr. 6. 14:53
Az meg milyen hogy az élettárs faggatja, nem is az apja, mi köze hozzá?
19. 474687f420 (válaszként erre: 17. - Kkrisztina76)
2011. febr. 6. 14:52
Az én páromnak van egy előző ház.-ból gyereke és ott is ez volt, aztán a bíróság beleírta a papírokba hogy egyik helyen sem lehet a gyereket faggatni!
2011. febr. 6. 14:51
Az apuka nem kötelezhet arra, hogy szép ruhában add a gyereket oda.Ha vinni akarja valahová, vegyen neki olyan ruhát.Ha bepanaszol a gyámügynél, hogy a gyereknek nincsenek szép ruhái, akkor esetleg(bár ilyen hülyeségnél nem hiszem)de lehet kimennek és akkor el tudod mondani a verziódat.Én amikor a gyerekem anyóséknál volt, rendszeresen a szép új ruháját, úgy kaptam vissza, hogy vagy tiszta kakaó vagy kóla volt.a gyereknek mivel nem akart csak édességet, reggeltől du csak azt adtak:chips, csoki, stb, plussz kóla persze.Én szóltam az apjának és a ruha ügy legalább megoldódott mert ha le is itta magát, ki volt öblítve és megkérdeztem hogy viszi e valahová mert akkor a játszósruhához rakok be szépet is.Mondtam hogy nem azzal kell megszerettetni magukat hogy a gyereknek mindent lehet.Nálunk ha átmentek anyósnál, igazi kalapáccsal verhette szét a gyerek a szekrénysort, még le is volt fotózva.Nálunk ilyet soha meg sem próbált volna, pedig én sem tartok vasfegyelmet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook