Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyósom 60. születésnapja - ajándék ötletek fórum

Anyósom 60. születésnapja - ajándék ötletek (beszélgetős fórum)


1 2
20. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Perdus)
2019. szept. 3. 11:06

Ti ismetitek anyósodat, mit szeret, mit nem, mennyire aktív, van-e valami betegsége, ami korlátozza pl. utazásban.


Nekem egy élményfestés pl. büntetés lenne, más meg nagyon élvezné. Szóval hiába ötletelünk itt. Ráadásul nem is reagálsz.


Minek írsz ki fórumot, ha nem érdekel annyira, hogy valamit írj?

19. Bözsi néni (válaszként erre: 11. - Levarosbukta)
2019. szept. 3. 11:01
Hát szerintem 60 évesen nem olyan öreg az ember, hogy ragaszkodik a saját ágyban alváshoz.
18. Bözsi néni (válaszként erre: 17. - Lapbarna)
2019. szept. 3. 11:00

Na, ez nekem inkább büntetés lenne a kétbalkezemmel:-)


A suliban is utáltam a rajzórákat.

17. lapbarna (válaszként erre: 1. - Perdus)
2019. szept. 3. 10:50

Közös élményfestés.

10 ezer/fő, kb. 3 óra. Nagyobb városokban elérhető.

Én tesómmal és a keresztlányommal voltam, Budán, nagyon jól éreztük magunkat. A tesóm a házában, a folyosóra akasztotta, a keresztlányom a szobájába, én az irodámba. Mindenki egy témát fest, de mivel nem egyformán csináljuk, ezért minden festmény egyedi.

16. Napsugár8 (válaszként erre: 14. - Aszparagusz)
2019. szept. 3. 10:31
Tudom, de attól még lehet egy kicsit kényeztetni. :))
15. aszparagusz (válaszként erre: 6. - 0adc8842b1)
2019. szept. 3. 09:06

Egy konyhai robotgép, vagy más háztartási eszköz miért egy nőnek ajándék? Az egész család használja.

Én mindenképp megkérdezném az ünnepeltet, hogy mit szeretne. Ebben a korban az embernek általában már mindene megvan.

Egy wellnes üdülésre szóló utalványt jó ötletnek tartok.

14. aszparagusz (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
2019. szept. 3. 09:02
Egy 60 éves nő az esetek többségében még nem egy elfáradó mama.
2019. szept. 3. 08:26

Megbeszélném vele, hogy ne készüljön, ne strapálja magát, mert most az lesz az ajándék, hogy ti készítitek el az ő szülinapi ebédjét.

Megkérdezitek tőle, milyen menüt szeretne, és azt szépen ti gyerekek, unokák, együtt elkészítitek. Ott nálatok lesz az ebéd, a mamát közületek valaki oda viszi, így nem rá marad a mosogatás, takarítás...

- Lesz egy hatalmas torta, rajta a 60. számmal, stb. stb.

- És egy virágcsokor pl. 60 szál piros rózsával/szegfűvel.

- És még esetleg egy kisebb ajándék kosár, benne kedvenc csoki, kávé, hasonlók...

Még akár a vacsorát is ott töltheti, közös együttlét, kertes házban, jó idő esetén kellemes levegőzés = minőségi együttlét, szép emlék.

Majd amikor a mama elfárad, az úgy is látszik rajta, vagy szól, és ajándékokkal, másnapi ebédre elegendő kajamaradékokkal felpakolva hazaviszitek.

Egy ilyet el tudnék képzelni.

2019. szept. 3. 00:52

[link]


Én kibogarásznék pár érdekes történést, szépen megszerkeszteném Word-ben, az utolsó rora az lehetne: .. és megszülettél TE!!!

kinyomtatnám és bekereteztetném.

Vagy betenném első lapnak egy családi, rá gondolva összeállított fotóalbumba.

11. levarosbukta (válaszként erre: 6. - 0adc8842b1)
2019. szept. 2. 21:06
A hasznos ajándékoktól kiütést kapok! A fotóalbumtól dettó! Egy egyedülállónak 4-7 napos utazás - főleg ha soha nem szokott - kész kicseszés. Kettőnek meg horror áron van. Ha van a városban termálfürdő vagy a közelben, bérletet venni masszázzsal, kozmetikával, lábmasszással, szaunával. Kellemes időtöltés és nem utolsó szempont ennyi idős korban hogy minden este a saját ágyában alhat! :)
2019. szept. 2. 19:30

Minőségi együtt töltött idő:

Én a barátnőmtől olyat kaptam, hogy elmentünk együtt képet festeni.

Nem tudom hányan vagytok, de mehettek többen is: [link]

Persze, ha szeretitek az ilyet.


Nekem nagyon tetszett:DDD

9. Channa* (válaszként erre: 6. - 0adc8842b1)
2019. szept. 2. 19:28

Konyhai robotgép? Fotóalbum?

Te pedig csavarhúzó készletet szeretnél?


Ezek olyan sablonos, ötlet nélküli, nemérdekel kategóriás ajándékok.


Ha valakitől ilyet kapok, az látja is, hogy nem sikerült jól az ajándék:DDDD

2019. szept. 2. 19:24
Én is egy közös utazást gondolok.
7. papája (válaszként erre: 1. - Perdus)
2019. szept. 2. 19:13

...számára a minőségi együtt töltött idő a legjobb ajándék...

Akkor ajándékozzátok meg ezzel, vagyis a család minden tagja együtt utazzon el valahová, ahová tehetitek,- néhány napra. Itt kényeztessétek a mamát a kedvére.

6. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Perdus)
2019. szept. 2. 19:02
Két dolgot tudnék elképzelni. Egyik, hogy kap egy fotóalbumot Tőletek, akiktől az ajándékot kapják. Ti a gyereke, vagy unokákkal.Mellékelve vagy egy 4-7 napos utazással. Vagy a fotóalbum egy komoly konyhai robotgéppel, ha aktív és szívesen főz, süt nektek. Persze az átadáshoz valóban vagy étteremben, vagy nálatok legyen az ünnepi étkezés.
2019. szept. 2. 18:46
Ti ismeritek, nektek kell tudni, hogy mi érdekli és már írtad is, hogy a minőségi együtt töltött idő, így valami ilyet szervezz.
2019. szept. 2. 17:20

Nekem is az jutott eszembe, hogy Ti, (család) látjátok vendégül őt, plusz ha szeret utazni akkor egy 3-4 napos pihenésre befizetni olyan helyre amit szeret. (Meleg víz / thermal víz/ stb) teljes ellátással. Hogy tényleg kikapcsolódjon. Apósod is van? Mármint ha él, ha nem váltak el akkor azért célszerű 2 személyre. Ha nagyobb a rokonság akár össze is lehet dobni az árát ha csak Ti fizetnétek akkor nézz körül a net-en, vannak jó és olcsó ajánlatok főleg így a nyári szezon végén.

Ha ez nem jön be akkor esetleg vásárlási utalvány kedvenc üzletből, de mi apukám szülinapjára pl. ilyen napló-félét csináltattunk, el kellett küldenem képeket, írásokat, sztorikat és össze rakták a születési évétől kezdve az akkori események közé. Több oldalas közül lehetett választani,nagyon szépre sikerült és örült neki. Sajnos a weboldal nevét már nem tudom.

3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Perdus)
2019. szept. 2. 15:39

az attól függ mennyit szántok rá,

lényeg,hogy ne neki kelljen sütni főzni,

én Párizsi utat kaptam a családomtól,

2019. szept. 2. 15:31
Szia! Nem tudom, hogy lesz-e buli, de szerintem egy meglepetès buli tök jó lenne, ahol nem neki kell sürögni-forogni hanem a vendégek/család intézi az enni-innivalót. Illetve lehetne egy dia vetítés az elmúlt évek emlékeiből, fotóiból :)
2019. szept. 2. 15:23

Sziasztok!


Készülünk anyósom 60. születésnapjára és nem tudom, tudjuk, hogy mivel lephetnénk meg. Számára a minőségi, együtt töltött idő a legjobb ajándék, de sokat dolgozik, vezeti a háztartást, stb. gy ezt a legnehezebb megvalósítani.


Szeretnénk alkalomhoz illő, szép ajándékkal készülni.


van ötletetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook