Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyósjelöltemet nem tudom elviselni, mit tegyek? fórum

Anyósjelöltemet nem tudom elviselni, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. dec. 1. 10:38
Mi sem szeretjük egymást az anyósommal. Sokáig ha csak eszembe jutott olyan gyomoridegem lett, hogy órákig napokig ideges voltam. Amióta megszületett a kisfiam, valahogy minden megváltozott. Biztos én is sokat változtam. Nem mondom, hogy azóta szeretjük egymást, de már nem tud felidegesíteni.
2008. nov. 25. 21:39
ÚTÁLOM A BARÁTOM EGÉSZ ROKONSÁGÁT...
2008. nov. 20. 11:17
Bocsi,ha érthetetlen,vmi van a billentyüzettel:)
70. 3e0101a741 (válaszként erre: 69. - PiciLeány)
2008. nov. 20. 11:16
Vmelyik banknál van úgy h gyerköchöz adják a hitelt,asszem 8 éve belül 2 gyerköcnek kell lenni,és akkor a pénz nem kell visszafizetni.De az nekünk még nagyon messze van.Még úgy igazán csak nézelödtem,nem nagyon jártam utána.
69. PiciLeány (válaszként erre: 66. - 3e0101a741)
2008. nov. 20. 10:29
Mi sem vagyunk házasok, mégis vettünk fel hitelt a házunk megvásárlására. Biztos jól utánajártál ennek a lehetőségnek?
68. d0860dee94 (válaszként erre: 1. - 9925394c3b)
2008. nov. 20. 09:55

Jól gondold meg, hogy a párod-e az igazi!

Mert a mama kedves, az mindíg ott lesz... különösen, ha kisbabátok lesz...


Egy szar anyós az ember életét pokollá tudja tenni!

Szívből remélem, hogy a párod már "levált"az anyukájáról és a földön két lábbal állva tudja a kedves édesanyja megmozdulásait értékelni/véleményezni... úgy nem kell tartanod semmitől.

2008. nov. 20. 09:51

Hát sajnos amég az ő házában laksz addig ő a főnök!

Én ezért nem költöztem össze a párommal, még így a babával a pocakomban sem.

Szerintem oldjátok meg mielőbb a saját lakást! Ne várjatok túl sokáig, mert előbb utóbb a kapcsolatotok rovására megy az anyós ügy!

66. 3e0101a741 (válaszként erre: 63. - Horvathrekusi)
2008. nov. 20. 09:00
Mindenbe beleköt,ha épp nem tud mibe,addig gondolkozik míg ki nem talál valamit..a jó multkorában ugy tett,h majd a Fia visszasírja öt ha elköltözünk:)) Albérletet nem szeretnénk,mert inkább a hiteltörlesztést vizetem,de még nem vagyunk házasok,így hitelt sem adnak lakásvásárlásra. Addig maradok anyosom "csicskája". De már addig eljutottam,h nem érdekel mit gondol, visszamondom neki..és ez nagyon böki a csőrét...Szegény ha tudná :D
2008. nov. 19. 13:27

Rengeteg életet, kapcsolato keserítenek meg, tesznek tönkre az anyósok. Ezt sajnos saját bőrömön is tapasztaltam....

Azért mi akik egyszer majd ugyanúgy anyósok leszünk ne felejtsük el, hogy mit nem szabad tenni a gyerekeinkkel a kapcsolataikkal!

Ha más jó oldala nincs is a dolognak, legalább tanuljunk belőle!

64. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 61. - KNM1947)
2008. nov. 19. 13:26
Nem szeretem a gombát!!!!:)
63. horvathrekusi (válaszként erre: 62. - 3e0101a741)
2008. nov. 19. 13:20

Mit jelent az hogy megzavarodott?

Történt valami hogy így megváltozott?

Az én véleményem szerint abszolút nem jó (ha nem muszály) együtt lakni a szülőkkel.

Szerintem ha elköltöztök akkor minden jobb lesz.

Bár hogy az albérletet fizetni tudjátok ahoz munkahely kell!


Réka

2008. nov. 19. 13:07
2éve lakok a barátommal a szüleinél...eleinte minden szép és jo volt,míg szeptemberben az anyos-jelöltem megzavarodott.Azóta egyfolytában beteg vagyok a rengeteg stressz miatt,emiatt el is veszítettma munkahelyem.És mindössze 22 éves vagyok..az ünnepeket már lehet külön töltjük tőlük albérletben..Mi ebben a jó az anyósoknak...én inkább nem is szülök...:)
61. KNM1947 (válaszként erre: 60. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 16. 16:30
Megeszem,ha te leszel az ételkostoló...
2008. nov. 15. 14:36
készíts neki valami gombás ételt, tudod...:)
2008. nov. 15. 14:29
Kerüld el, amennyire csak lehet.
58. r-iett
2008. nov. 10. 01:34

Sziasztok

Én az első pillanattól utáltam anyósom a történet úgy kezdődött hogy 1 év után kíváncsi lettem rá (már bánom)felmentünk párom akkor volt 24 éves még be se mentünk az ajtón anyósom egyből el kezdett üvöltözni a fiának hogy hol a pi..ába voltál a ku..a anyádat stb én csak sokkos állapotba álltam és néztem az én szüleim is veszekedtem velem noh de kulturáltan és nem mászok szeme láttára itt még habár anyósommal egy szót se beszéltünk de már utáltam nagyon sok szemétséget elkövetett hogy mi ne legyünk együtt persze a szemembe mindig azt mondta hogy semmi baja nincs velem pedig én felvállaltam és mondtam neki hogy én utálom és ő is engem tehát semmi értelme annak hogy jó pofizzunk egymásnak késöbb terhes lettem sajnos nem maradt meg a baba rá 2 hétre szent este megjegyezte kedvesen hogy milyen jó hogy nem maradt meg a baba mert én biztos nem lennék jó anya és röhögött mérgembe nekicsaptam az ajtónak és ettől a pillanattól határoztam el hogy nagyon tönkre teszem én őt és sikerült is eljött életem egyik legszebb napja feleség lettem anyósom egy csepp mosolyt nem engedett el az arcán de soha annyira boldognak nem érzetem magam mikor ránéztem esküvő után még nagyobb késztetést érzett mivel már a családhoz tartoztam és nem velük laktunk de úgy érezte joga van neki az életembe teljesen bele szólni 3 hónappal késöbb össze vesztem férjemmel persze anyósom se maradhatott ki a dologból a lényeg annyi volt hogy úgy állítottam be az egészet hogy anyósom miatt nem akarok már férjemmel együtt élni késöbb megismerkedtem jelenlegi párommal végre boldog vagyok rendesen hízok rendesen tudok aludni nincs állandó gyomor idegem gondoltam itt az idő megismerni anyját hát azért kicsit jobb mint anyósom csak annyi a baj hogy anyuci pici fiát fogtam ki ami úgy nem lenen baj ha drága anyuci rendes embernek nézne és nem a fia "szolgájának" mert anyuci azt várná el hogy ha csak 1 pici adag kaja van inkább adjam páromnak mintsem neki kevesebb jusson mert meg felezzük.Mióta megtudta hogy unokája lesz elég normális lett végre úgy tekint rám mint egy emberre .....de ki tudja meddig

57. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 56. - 4e57a2f552)
2008. nov. 9. 19:20
Szia! Még nem lakunk együtt a párommal. Én otthon vagyok a szüleimmel, a párom meg járja a világot hétköznaponként (kamionozik). Teljesen természetes számunkra, hogy ha egyszer (remélem minél hamarabb) el jön az az idő, amikor összeházasodunk, akkor külön költözünk. Párom sem akar otthon maradni az anyukájával, jó ha beszélnek hétvégén 1-2 szót, akkor is csak bántó és parancsolgató szavakat kap, de azt mondja, muszáj kibírnia még egy kis ideig, amíg össze nem spórolt annyi pénzt, hogy nyugodt körülmények közt elhagyjuk mindketten az otthonunk. :)
56. 4e57a2f552 (válaszként erre: 53. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 9. 16:17

Mondd csak: nagyon hülye kérdés az hogy miért nem költöztök össze a pároddal?? Kicsit messzebb az anyukájától.Már felnőtt ember és ha nem tud a sarkára állni nem is érdemli meg, hogy vele maradj.

Nem kell eltűrni a zsarnokoskodást még szülőtől sem. Ha nem szorultok rá, kössön csak eltartási szerződést! Legalább ijesszétek meg vele.Ha komolyan gondolja, ott kéne hagyni, mert ezt gonoszságból teszi. Egy gyerek nem tulajdon hanem ajándék!! Én a jövőmet és a boldogságomat nem engedném,hogy egy ilyen rosszindulatú anyától függjön... Állj Te is a sarkadra:D

55. 69abd4fa9b (válaszként erre: 54. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 6. 18:03
Köszönjük kedves vagy.Annyira idilikus a kapcsolatunk.Csakis az anyukája rondit bele mindig.Zolinak is meghalt az apukája.A fizetését eddig hazadta az anyukájának,persze amióta én vagyok nekem adja haza,csak fizet x összeget a háztartásba.Szerintem ez az egyik ami az anyjának nem tetszik.Ő is ki nem állhat engem és a szemembe is mondta hogy azért mert elvettem tőlle a fiát.az esküvőnkön végig huzogatta a száját és mindenre megjegyzést tett.Amikor a párom boldogan mutatta neki az esküvői öltönyét ő csak azt mondta neki:Ebbe eljöhetsz a temetésemre is.Az esküvői képeinkre meg azt hogy zoli olyan mint charlie chaplin.Amikor nevettünk minap a konyhába kijött és gunyosan kérdezte :Csak nem rajtam nevettek?mi tetszik annyira?Amikor elmentünk fürödni,hangosan elkezdett káromkodni hogy nem tud bemenni a wc-re gugoljon le az udvarra,és mig ki nem jöttünk sápitozott hogy már szétrobban a hasa.És sorolhatnám,sok sok bántó dolog ami miatt ha ott vagyok gyomor görcsöm van és csak akkor érzem magam jól ha Zoli a közelembe van.Nem birom ezt tovább de a párom két tűz között örlődik és ha nem bocsátok meg az anyjának egy hónapig minimum alig látjuk majd egymást.Szóval nehéz.Téged se irigyellek.A párod kiáll melleteted?Te ott laksz az anyóssal most?
2008. nov. 6. 17:45

n.zoliné!!!


Nektek gratulálok az esküvőtökhöz, már nagyon régóta olvasgatom a naplódat, csak eddig nem mertem írni.

Irigyellek titeket, hogy bele mertetek vágni a házba és minden másba. Sok-sok boldogságot kívánok Nektek!!!

2008. nov. 6. 17:44
Teljesen kikészített idegileg... már nem bírom tovább!!
52. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 51. - 69abd4fa9b)
2008. nov. 6. 17:42

Bocsi, hogy bele avatkozom, de ha rám hallgatsz még véletlenül sem adsz neki még egy utolsó esélyt. Én már hozzá sem szólnék.


Egy 4 éves kapcsolatban vagyok, Párom az anyukájával él egy házban (egyedüli gyerek, apukája meghalt). Az anyja a kezdetektől utál engem, mondjuk én is őt, de okot adott erre. Folyton azzal jött, hogy a Párom mennyire szerette a volt élettársát, mindent megtett neki stb. Már itt kezdett beteleni a pohár... Majd egyik nap, mikor a párom munkát váltott és kamionozni kezdett, akkor ez a boszorkány a szemebe nevetett és azt mondta, hogy soha, de soha nem fogja a 31 éves fiának megengedni, hogy engem feleségül vegyen, és ha el mer otthon költözni eltartatási szerződést fog kötni, hogy semmit ne örököljön Zoli. De ez mind semmi, a saját fiát kihasználja, meglopta x millióval stb.


Tudnék még róla anygon sok rosszat mesélni, én ezt a nőt nem is nevezem embernek, ez maga a sátán. Életembe nem láttam még ekkora mocskot, mind ez. Bár megbocsássatok, de ez az igazság. Most lehet ez a .... miatt feladok mindent és inkább egyedül maradok. Mindnet megtesz, hogy széz szedjen minket.

2008. nov. 6. 17:31
Hát lányok eddig tartott a boldogság.Hétvégén kiborult a bili.Az egész hetet ott töltöttük a férjemmel az anyósnál mert amig nincs kész a házunk muszály.Egész hétvégén a házon dolgozgattunk,az anyós is segitett nem volt semmi gond.Aztán vasárnap este nekem állt hogy én tulhajszolom a fiát,nem csinálok semmit(Holott együtt takaritottuk az udvart,kamrát stb)Nekem csak a F.sz kell,már bocsánat de ezt mondta,és hogy nem fogom betenni a lábam a házunkba inkább felgyujtja.Nagyon kiakadtunk a férjemmel.Zoli se értette mi a baja.Sajnos az anyós már harmadszor csinált ilyet,egyszercsak bekattan és rámpakol mindent,aztán megbánja és sír könyörög hogy bocsássunk meg.Nem ugy gondolta.Hét hónap alatt ez a harmadik nagyobb eset.Kétszer megbocsátottam de most nem megy.A férjem Szenved mert amig nincs kész a házunk és engem még tőlle 100km-re köt a munkám alig tudunk találkozni.De állást se tudok keresni addig mig nincs ott hol laknom.Még kb egy hónap vagy másfél mire kész a ház.Zoli azt szeretné ha adnék még egy utolsó lehetőséget az anyukájának,de egyszerűen nem vagyok rá képes.Nem bírok ránézni és beszélgetni vele mintha misem történt volna amikor ilyeneket vágott a fejemhez.Nem akarom hogy tönkre menjen emiatt a házasságunk,eddig sosem vitáztunk de emiatt egész héten rossz a hangulat köztünk.Ő kérlel hogy utoljára próbáljam meg az anyjával többé nem lesz ilyen.Bennem meg csak az van hogy az utolsó alkalomkor is ezt igérte amikor az anyja még a kezét is emelgette rám.Az esküvőnkön is azt mondta anyukámnak az anyja hogy most veszette el a fiát.Féltékeny rám és időnként ezért kattan be,pedig isten lássa lelkem nem adok rá okot.Ti mit tennétek a helyemben?
50. 69abd4fa9b (válaszként erre: 49. - 4e57a2f552)
2008. okt. 30. 16:15
Köszönjük szépen:-)Nagyon boldog vagyok ám.Remélem kitart ez a bolgogság öregkorunkig:-)Tuti igy lesz!!!
49. 4e57a2f552 (válaszként erre: 48. - 69abd4fa9b)
2008. okt. 29. 17:13
Ezek szerint egy napon ünnepelünk ezután!! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!
48. 69abd4fa9b (válaszként erre: 47. - Supin)
2008. okt. 29. 15:33
Köszönjük szépen:-)
47. supin (válaszként erre: 46. - 69abd4fa9b)
2008. okt. 29. 15:27
Ne is hagyd magad! Sok boldog évtizedet kívánok!!
46. 69abd4fa9b (válaszként erre: 44. - Lzsuzska)
2008. okt. 29. 15:24
Sziasztok.Nállunk kezd normalizálódni a helyzet.A hétvégén megvolt az esküvőnk és hátha végre az anyuka is megbarátkozik velem.Engem nem üldöz el senki a férjem mellől az tuti:-)
45. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 44. - Lzsuzska)
2008. okt. 29. 14:02
Anyóstól minél messzebb! Egyetértek!
44. lzsuzska (válaszként erre: 13. - 69abd4fa9b)
2008. okt. 29. 13:54

egy -két utcai távolság nem lesz hosszútávon elég, de sok sikert

nálunk 15 méter van , a telek hátsó részére építkezztünk, de lassan válni fogunk, ha ez így megy tovább

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook