Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyós kontra meny történet fórum

Anyós kontra meny történet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anyós kontra meny történet

1 2 3 4
37. bnedora (válaszként erre: 35. - 7adf5aff48)
2011. okt. 2. 16:55
Figyelj! Ha te már most így kezded az "anyóssal" a kapcsolatot, akkor hidd el, a későbbiekben még rosszabb lesz. Vagy megszoksz, vagy megszöksz!
36. 7adf5aff48 (válaszként erre: 34. - Kylexx)
2011. okt. 2. 16:55
sztem ez nem beleszolás más életébe csak akkor ott nem birtam az üvöltözést és ha te abban a helyzetben ottvagy akkor te is ugyanezt teszed,épp elméjü emebr nem birta volna csak aki süket...nyugodtan be lehet szolni nem törik be a fejem de én voltam ott abban a helyzetben és nem te vagy más és én tudom milyen szar az mikor valaki majdnem megveri a feleségét mert álandoan cseszteti
35. 7adf5aff48 (válaszként erre: 33. - Bnedora)
2011. okt. 2. 16:52
én nem kedvező vagy együttérző választ akartam,sőt semmit se akartam csak kiirni magambol,és azota történtek még cifrább dolgok is. Válaszokat nyuggodtan irjatok lehet bántani akkor is tudom hogy én csak olyan szinten vagyok hibás mikor azt mondtam neki h fejezze be a vitát,de azelőtt ő ugy bánt velem mint egy kutyával dobálta a kaját nekem ha ottvoltam,szval előtte és beszólás után is ugyanilyen bánto piszkálodo velem,bármit is csinálhatok kedveskedek én csak a fia elrabloja leszek neki,pedig én nem akarom elrabolni csak boldoggá tenni.
34. kylexx
2011. okt. 2. 16:49
Szóval Neked ne szóljon (be) senki, de Te beszólhatsz, beleszólhatsz mások életébe, ugye?Jó, hagyjuk is...
2011. okt. 2. 16:49
Na, ezt bírom az ilyen fórumokban. Valakit szapulni lehet, de ha nem azt a választ kapja, amit szeretne, akkor megsértődik. Igen, szólás szabadság van, így a válaszadók is elmondhatják a véleményüket.
32. 7adf5aff48 (válaszként erre: 31. - Kylexx)
2011. okt. 2. 16:46
köszönöm szépen mégvalami beszolás? :) Nagyon jol esik tudom én se vagyok angyal,de akkor is...mindig vittem vmi aproságot neki és sose tetszett neki semmi dehát ahány ember annyi vélemény és gondolkodásmod. Az hogy itt pár emberke oltogat vagy fog igazábol nem érdekel.és az se hogy ki mit mond,mert ez egy egyszerü történet és ettől vannak cifrább sztorik itt hoxán. Bárki megyülölhet de én akkor is erőssebb leszek és nem hagyom magam bántani
31. kylexx
2011. okt. 2. 16:43
Na, ahhoz meg végképp semmi közöd, hogy mit vesz, vagy nem vesz a SAJÁT pénzéből, meg hogy hány helyen dolgozik...
30. 7adf5aff48 (válaszként erre: 28. - Kismanó86)
2011. okt. 2. 16:39
Köszönöm tanácsod de irok naplod,és sztem mindenki azt ir amit akar,mivel szolás szabadság van :)
29. 0b18315731 (válaszként erre: 27. - 7adf5aff48)
2011. okt. 2. 16:36
Ha ma nem felelsz meg,holnap sem fogsz,de nem vele fogsz együtt élni sosem,hanem a fiával.Nézd,ha ennyire fúr feltehetőleg a fia imád.Lehet rosszul esik,de van anyukád szeret az és az a lényegesebb.Igen ki hoztad a nyomorod ide és most lesznek akik ezért megesznek itt ebben a fórumban.Kitartást!Ebből is tanultál Életke!Anyóst meg hagyjad kellő távolságból elfér!Puszim
2011. okt. 2. 16:26
Bocsáss meg, de továbbra sem értem, mi volt a célod ezzel. Az irományodnak se eleje, se vége, mit akartál ezzel kifejezni? Hogy milyen szemetek az anyósok? Én meny vagyok egyébként, nekem is vannak gondjaim, de eszembe nem jutna ezt így leírni. Ha ki akarod önteni a lelked, írj naplót.
2011. okt. 2. 16:11
azonkivül semmi szüksége nem lenne párom anyjának ,hogy dolgozzon több munkahelyen,de neki a pénz a mindene és hazafele mindig vesz magának piát és veszekedik a férjével a pián... én nem szándékosan szoltam bele,de párom annyira kivolt már szo szerint pánik rohamot kapott és az anyja csak szidta nekünk az apját. Aztán mondtam amit mondtam,de megbántam és könyörögtem neki h bocsájtson meg,és aztán lehivatta velem férjét és üvöltöztek egymással ezt meg néztem mint a moziban... mert tudom h nekem nem szabad beleszolnom....és annyira kivoltam meg sirtam és ott előttünk simán veszekedtek,amit sztem nem kellett volna és nem akkor mikor odamegyünk... Valamint köszönöm mindenki véleményét,de nem teregettem ki a család életét, mert mindenki megvan a maga baja és sztem sokan vannak a helyzetemben csak hallgatnak és kussolnak mert azt hiszik igy a jo,én mai napig szenvedek attol h hivogat és akkor még azt mondja szeretettel vár...
26. 7adf5aff48 (válaszként erre: 25. - Exlappango lepke)
2011. okt. 2. 16:03
nem raktam fel fényképet már csak azért is,sztem jogom van ahhoz h elmondjam a véleményem,mert ő nem egyszer lekurvázott holot egyszem fiacskája a 2. fiu az életemben,megmondja mit vegyek fel,kibeszél a munkatársainak h válogatok a kajákban,holott pld nálunk mivel erdélyi lány vagyok nem föznek gyümölcslevest és életemben nem ettem édes levest. Azonkivül meg sztem semmi köze senkinek mit irok ide,csak megosztottam,valamint kegyetlenül bánt engem számom is lecseréltem mert zaklatott,és azota miota ismer,és ez meg kb junius elején volt,mi meg tavaly karácsony ota ismerjük egymást. Apos és párom felváltva probálnak védeni de mindig piszkál,és mit egyek mit ne meg nem vagyok jo a fiának,és a fia igy csak kéthavonként megy oda mert ink velem van,ha odamegy akkor meg szid engem páromnak.
2011. okt. 2. 15:45

Azért nagyon bátor vagy, hogy így fényképestül simán kibeszéled anyósod.Ez a cikk mindenkinek elérhető. Mi lesz ha ő megtalálja? Vagy valaki megmutatja neki?Ezért is ő lesz a hibás?


Tégy magatoknak egy nagy szívességet és többet ne menj oda.

2011. okt. 2. 14:48

Szia Életke!Sejtettem,hogy megkapod ezerrel,de sajna igazuk van,családi szennyest nem szabad kiterigetni.Ha már így alakult azért ne ess kétségbe majd ha itt oltanak,olvasom kapod már rendesen:-)Tudod ilyenkor jönnek az okos anyósok:-)))))Én értelek,teljesen enyém is elég álszent,óhh bocsánat még csak jövőre megyek hozzá,tehát még félig anyósom.

Hogy jössz ahhoz,hogy felnőtt emberek felett pálcát törjél?Így!Lehet neked is őszinte,önálló véleményed,amit mint látod,nem mindig érdemes ki tereigetni vad idegen emberek számára,de hát jó pap is holtig tanul!Mindenesetre én jót nevettem,jó volt a cikked:-)Anyósok meg úgy a jók mikor alszanak,még ha mi is leszünk azok egyszer!:-)))Puszim jah és szerintem jó ha egy évben egyszer látogatod Karácsonykor,hidd el kár túlzásba vinni:-DDDDD

23. winny
2011. okt. 2. 14:22

Csak annyit mondok,hogy a családi szennyest takargatni kell!

Nem szabad senkit így kibeszélni.

22. kylexx
2011. okt. 2. 13:07
Én csak ámulok-bámulok...Hogy is jössz Te ahhoz, hogy felnőtt emberek privát dolgaiba beleszólj.Anyósod meg majd akkor lesz, ha elvesz a fia...Volt ebben mindenről szó, csak arról nem, hogy Te miben vagy hibás.
21. krisztinucika (válaszként erre: 18. - Kismanó86)
2011. okt. 2. 13:06
Ugyanezt akartam írni én is:) Ez egy cikknek igazán nem nevezhető valami, se eleje, se vége, sem azt nem tudom, hogy most akkor mit is akar az író. Ráadásul, ha jól értettem, még csak nem is az anyósa az a nő, akiről ilyen hangnemben írt.
2011. okt. 2. 12:59

Sziasztok,


Nálunk sem rózsás a helyzet, de szerintem sem szabad ilyen szinten anyós jelöltet kibeszélni. Igaza van kismanónak, a másik pedig nem is az anyósod igazán. Arról nem is beszélve, hogy az ő háta mögött már azért ott vannak a leélt évek, jók is rosszak is. Mindenkinek vannak hibái, ahogy neki is, neked is, és biztosan rohadtul elege van már abból, hogy egyedül dolgozik.

Anyósom nehezen fogadott el engem, mert elvettem tőle egy szem fiacskáját, de soha nem szóltam be neki, sőt a dolgaikba sem szóltam bele, ahogyan most sem, pedig már 7 éve vagyunk együtt a párommal.

Én is tudnék cikket írni arról, hogy miben rossz ő, de igaziból hálás lehetek nekik, hogy megengedték,hogy a tetőteret beépítsük, egy csomó mindenben segítenek, az unokájukat imádják. Szó nélkül bármikor vigyáznak rá, és tényleg sok mindent köszönhetünk nekik. Az, hogy dolgokban nem egyezik a véleményünk egy dolog, de soha nem beszéltem velük illetlenül... sztem neked sem kéne.

Amúgy meg soha nem tudhatod, mikor fogsz rászorulni, úgyhogy már ezért sem érdemes fasírtban lenni. Ha nem tetszik neked, amit mond, ne foglalkozz vele, majd abba hagyja, ha látja, hogy nem érdekel.

19. Kismanó86 (válaszként erre: 6. - Anyucika3)
2011. okt. 2. 12:45
Mennyire igazad van!
2011. okt. 2. 12:45

Szia!

Kétszer is elolvastam a "cikkedet", de csak hogy felfogjam, mit is szeretnél. Ez amit itt leírtál egy cikknek nem nevezhető valami, max. egy anyós-utáló fórumba menne el hozzászólásnak.

Egy cikk szerintem kellene hordozzon egy mondanivalót vagy legalább olyan legyen, hogy az ember kicsit elgondolkodjon rajta. Anyósod szapulása nem ez a kategória.

Mint minden esetben, ennek is 2 oldala van, a kedves Mama nem akar egy cikket írni véletlenül? Ha már Te így kiteregetted az ő hibáit.

2011. okt. 2. 12:40
Sok sok türelmet neked! Ha lehet csak végszükségben látogasd...
2011. okt. 2. 12:39

Anno az én anyósom is mindent, mindenkinél jobban tudott, jobban csinált.

Tudta, hogy a fiának (férjem) kit kellett volna elvenni feleségül, halála előtt fél évvel (26 év házasság után) fogadott el.

Az "EGYSZEMFIA" (sógorom) volt az isten, annak a házasságaiba nem szólt bele. Bármikor kért pénzt (kocsmára) mindig adott.

Havonta egyszer elmentünk, mivel a párom szülei, de én vagy rágyújtani, vagy a jószágot nézni mentem ki.

Úgy éreztem, hogy tartozok annyival magamnak, ne az ő hülyesége miatt legyek idegbeteg.

2011. okt. 2. 12:08

A te anyósod az enyémhez képest semmi.1 szarkavaró nő.Már az első hónap után ki akart paterolni a házból(akkor még itt laktak nálunk).Ha leírnám jó kis regény lenne.

Mára már ott tartunk,hogy én nem tehetem be a lábamat hozzájuk.

2011. okt. 2. 12:08

Miért is jársz te anyóshoz? Ne légy mazohista!

Közöld vele szépen, nyugodt hangnemben, hogy ha nem változtat a hozzáállásán, nem engeded, hogy lássa majd az unokáit. Ha nem változtat, akkor hagyd a fenébe. A fia meg megy látogatni, ha akarja. Após meg elmehet hozzátok is.

2011. okt. 2. 11:50
Halálosan fel lennék én is háborodva,ha a saját házamban,a saját dolgaimba belepampogna valaki,akinek mégcsak az"anyós"-a sem vagyok.!!!
2011. okt. 2. 11:45

sziasztok


itt nem irtam le annyira részletesen ,de azért elmondom azt,hogy mikor odamegyünk anyosékhoz álandoan ránk zuditják bajukat,holott semmi közünk nincs hozzá párom sik ideg meg feszült és hallgat aztán tovább magyaráz anyos és én meg nem birom,multkor pld kutyám is velünk volt és azt mondta h nem tudom nevelni,másik menyével veszekedett h rosszul neveli a gyerekeit,meg hogy öltözködik meg fogyjon le,pedig 54 kg a csaj,és terhesen meg 60 volt szval lényeg h nem irtam le részletesen a dolgokat,de nagyon sokszor bánt engem anyosom.

11. Shila
2011. okt. 2. 11:14

En ugy gondolom,h itt sok ertelmes,okos valasz szuletett!

Ez az a helyzet,amikor igazan ismerni kell a multat,a ket allaspontot.


De mar csak a meny leirasabol is arrra engedek kovetkezteetni,hogy bizony itt o a hunyo.. Kicsit az anyos is,mert bizony nem kene szapulni az oreget a fia es leendo menye elott,vitat folytatni meg plane nem.


De valoban nincs joga egy menyjeloltnek beleszolni masok eletebe,meg akkor sem,ha az elotte zajlik!

2011. okt. 2. 11:02

Hát nem tudom, mi dívik a mai világban, de az biztos, hogy ha nekem lenne egy 20 éves fiam, aki 9 hónapja együtt járna egy lánnyal, nem tűrném azt se, hogy leanyósozzon, azt meg pláne, hogy kioktasson és belepofázzon a férjemmel folytatott vitámba. Az más kérdés, hogy nem is a csaj előtt veszekednék...

De fő az egészséges önbizalom!:-)

9. taurus82 (válaszként erre: 8. - Salabakter)
2011. okt. 2. 10:59
Én is azon gondolkodom, hogy vajon após mitől olyan jó fej...
8. salabakter (válaszként erre: 5. - Kisj)
2011. okt. 2. 10:43
Milyen igazad van.A jófej após otthon ül,és költi a más három munkahelyen,kínkeservvel megkeresett pénzét!Így könnyű jó fejnek lenni,fordított helyzetben biztos anyós lenne a jó fej:)Mert ki lenne pihenve,nem volna fáradt,és nem neki szólogatna ba a menyecske,amihez nincs is joga!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook