Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Anyának lenni szuper dolog" azaz a szülés utáni első pár hét tapasztalata fórum

"Anyának lenni szuper dolog" azaz a szülés utáni első pár hét tapasztalata (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Anyának lenni szuper dolog" azaz a szülés utáni első pár hét tapasztalata

1 2 3
2009. máj. 6. 11:59

Az,hogy milyen anya valaki,nem azon dől el,hogy hogyan szült,vagy hogy szoptat,vagy tápszert ad a gyereknek!én 25 hónapig szoptattam a fiam.Most történt meg a leválasztás,mert már fájdalmaim voltak cicügyileg.De egy barátnőmnek muszáj volt tápszert adni a babájának,mert a kiscsaj utálta a cicizést!Akkor Ő most rossz anya lenne?Dehogy!

Mindig a gyerek érdekeit kell nézni és semmit sem kell kötelezően csinálni!Annál inkább nem fog sikerülni!

2009. máj. 6. 11:57

Szia, mintha csak az én gondolataimat, kételyeimet írtad volna le! DE!

Nagyon jó anya vagy!!!!!!!!!! Az aggódásod, kitartásod bebizonyította. Jó egészséget és további kitartást kívánok!

A második gyermeknél már te is okosabb leszel:))

2009. máj. 6. 11:45

Sziasztok!


A lányomat csak 2 hónapig tudtam szoptatni,a fiamat 2,5 évig.


Most a fiam többször beteg mint a lányom,mert novemberbe kezdte az ovit.


Mindketten kapják a Béres cseppet meg a c vitamint.


Van olyan év(a mostani is)amikor a lányom 1 napot sem hiányzik beteggés miatt a suliból.


Ő is felnőtt tápszeren.

2009. máj. 6. 11:38

Szia!


Szerintem nagyon fontos a szoptatás, csodálatos érzés. De! A babának egy kiegyensúlyozott, önmagával harmóniában élő, mosolygós mamára van szüksége, ez szerintem még az anyatejnél is fontosabb!

2009. máj. 6. 11:29

Sziasztok.

Fontos a szoptatás,és nagyon jó is tud lenni.

De nem minden áron!Sokszor hallottam,hogy anya és a baba is szenvedtek hónapokig,az anyuka lelke "tönkrement"..Aztán a tápszer megoldott mindent,mint nálatok!

Sok örömet kívánok!Nagyon édes a kis mosolygós.

Miért kellett cukros vízzel itatni?

2009. máj. 6. 11:22

Tetszett a cikked és milyen igazad van, hogy a kiegyensúlyozottság sokkal fontosabb, mint a megfelelni akarás mások elvárásainak. Ugyan én azon szerencsések közé tartozom, akik tudnak szoptatni, ebben nagy szerepe van a két lánynak is, mert mindkettő ügyes. Nagyon sok függ a babától is, második babád lehet sokkal ügyesebb lesz:)

Sok boldogságot nektek!

2009. máj. 6. 11:03
Kislány korunk óta készülünk az anyává válásra. Babáinkat babusgatjuk, tesó(i)nk fölött anyáskodunk, elérzékenyülünk, ha kisbabát látunk és nem álljuk meg, hogy meg ne dögönyöznénk...
Elérkezik az idő, amikor vágyódásunkat kisbabánk megérkezése koronázza, boldogok vagyunk... majd hazamegyünk a kórházból és rájövünk, hogy vannak bizony dolgok, amit soha nem mondott senki el nekünk. A saját tapasztalataimat szeretném megosztani az első időkről, főleg a szopizásról, teljesen őszintén.

Ugrás a teljes írásra: "Anyának lenni szuper dolog" azaz a szülés utáni első pár hét tapasztalata
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook