Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Anyám nem engedi, hogy lefogyjak. fórum

Anyám nem engedi, hogy lefogyjak. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
11. vigyefene (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 09:55

Valahogy az jutott az eszem helyére, h te ez lehetsz.


[link]

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Vigyefene)
2023. okt. 3. 09:52
Mit jelent, hogy random valaki? Ez az egy életem van. 25 éves vagyok és szeretnék végre élni. Sajnos elköltözni nem tudok, mert nincs rá keretem, hogy albérletet fizessek. Anyám özvegy 10 éve, csak én vagyok neki. Mindenféle eü problémái vannak, nekem is figyelnem kell rá, a gyógyszereire, stb.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Flóra76)
2023. okt. 3. 09:50
Pár napig ellen tudok állni, de mindig feladom. Én sem vagyok elég erős, de az nagyban segíti a kudarcot, amit ő csinál. A folyamatos sususssusuusss a fülembe a kajákról, a fogyás feleslegességéről, az elém tett édességek, ételek. Ő is kövér egyébként, nem véletlenül.
8. vigyefene (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 09:49
Csak egyél, és maradj egy Random Valaki.
7. Flóra76 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 09:48
Folytasd amit elhatároztál, aztán majd hozzászokik.
2023. okt. 3. 09:45
Mit tegyek?
2023. okt. 3. 09:45

Nem, nem tömi a számba.

Evésfüggő vagyok. Elhatároztam magam és küzdök ellene. Szerinted ezen mennyire segít, amit csinál? Ez olyan, mintha egy alkoholista elé állandóan pakolná a piát. Ezt már neki is elmondtam, de nem hallgat meg. Már kiabáltam is vele. Nem érti. Szerintem attól fél, hogy ha lefogyok, akkor több lehetőségem lesz elmenni innen és ezt akarja megakadályozni, akár így is, hogy egy életre meggyűlölöm és az egészségem javítása ellen is aktívan tesz minden nap.

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 09:41
De gondolom nem fog le és tömi a kaját a szádba.
2023. okt. 3. 09:37
Minden lehetséges módon akadályoz. Elém pakolja a hízlaló kajákat, édességeket, folyamatosan mantrázza, hogy nem kell fogynom. Vele élek.
2023. okt. 3. 09:34
???
2023. okt. 3. 09:34
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook